صفحه 67 از 77 نخستنخست ... 175758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام
    دوستانی که رفتن مصاحبه می دونن آنکارا پرینت DS-2019 یا I20 رو قبول می کنه؟اگر با پرینت بریم چی میشه؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engenieering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz17 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که رفتن مصاحبه می دونن آنکارا پرینت DS-2019 یا I20 رو قبول می کنه؟اگر با پرینت بریم چی میشه؟
    ممنون از راهنماییتون
    پرینت قبول نمیکنن معمولا. اگه امکان داره و وقت دارین حتما اصل رو ببرین. اگه وقت گرفتین هم من پیشنهاد میکنم وقت رو عقب بندازین و با I-20 اصل برین. به این ترم که فک نکنم برسین پس واسه ترم بعد هنوز وقت هست.
    تا وقتی دندون داری بخند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ApPleAA نمایش پست ها
    تبریک میگم خدمتتون. به سوال اگر 3 ش مصاجبه تون باشه چند شنبه و جه ساعتی ویزاتون رو تو پست تحویل گرفتین؟ آیا 5 ش صبح آماده هست؟ میخوام بدونم حداکثر زمان چقده. ممنون
    مرسي 3شنبه مصاحبه داشتم و صبح 5شنبه ساعت 9 ويزا اماده بود

Junior Member

سلام بالاخره من ويزا گرفتم ،ببخشيد كه دير تجربياتمو ميذارم من ١١ آگوست وقت سفارت داشتم براي بار سوم اول براي كالج رفتم ودر ارمنستان رد شدم بعد از يك سال و نيم دوباره رفتم ارمنستان ولي اينبار براي مستر كامپيوتر رفتم ودوباره ريفيوز شدم اما ايندفعه سريع اقدام كردم ورفتم انكارا بعد از يك ماه . در كل اميد اصلا نداشتم چون هيچ تغييري در مداركم ايجاد نكردم ولي روي جوابهام خيلي كار كردم و با اعتماد بنفس بيشتري جواب دادم
    اول پرسيد چرا ميخواي بري امريكا درس بخوني؟
    چرا اين دانشگاه؟
    كي هزينه هاتو ميده؟ بعد مدارك مالي رو ديد
    كارت چي بوده؟
    بار چندمت كه مياي سفارت؟
    كلاً داشت تايپ ميكرد يهو گفت ويزاي شما تا ٢روز ديگه آماده ميشه واقعا نميتونستم باور كنم و بعد از ٢روز ويزامو گرفتم
    اون روز خيلي خلوت بود بيشتر تركها بودا كسايي كه من ديدم يه خانمي بود كه از ارمنستان رد شده بود كليرينس شد يه اقايي بودن كه بار سومشون بود يه بار از دبي ويك بار هم از ارمنستان رد شده بود رشتشون نفت بود اما ايندفعه كليرينس شدن و يه خانمي كه براي كالج اپلاي كرده بودن كه رد شدن يه آقايي هم بودن كه مواد خونده بودن ايشون بار اولشون بود وكليرينس شدن كه ايشالا همه ويزا بشه
    اينو يادم رفت بگم واسه مستر كامپيوتر اپلاي كرده بودم و ٥٠٠٠ هم فاند داشتم به من قرص پراپرانول خيلي كمك كرد با اينكه من اصلاً استرسي نيستم

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

کاربران گرامی،
    لطفا برای ارسال پست های مرتبط با انتخاب سفارت، ریجکتی ها و راهکار ها و ... از مرتبط ترین تاپیک ها استفاده نمایید.
    تمامی ارسال های اخیر مرتبط با
    ریجکت در مصاحبه با بند 214:تجربیات و راهکار ها به تاپیک مذکور منتقل شده اند.
    همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر تاپیک
    متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده اند را مطالعه فرمایید.
    با تشکر از همکاریتون،
    تیم مدیریت

ویرایش توسط solaleh : October 2nd, 2014 در ساعت 10:58 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من 30 سپتامبر مصاحبه داشتم. رفت برا کلیرنس. مصاحبه کلا دو دقیقه بیشتر طول نکشید. آفیسر یه آقای جوان مو مشکی بود. سوالایی که پرسید؟ 1) چی میخوای بخونی؟ 2) علایق ات چی هست؟ 3) کاربردشون چیه؟ 4) قبلا کار کردی؟ 5) بعد تموم شدن درست میخوای چه کار کنی؟ بعد سی وی و ریسرچ پلن رو گرفت و برگه زرد داد و گفت از تو سایت چک کن. کلا جو مصاحبه خیلی خوب بود.
    پذیرش فول فاند برای دکترای مهندسی صنایع داشتم. دو ماه پیش هم از باکو با بند سوشیال تای ریجکت شده بودم. راجع به ریجکت هم هیچی نگفت.
    اون روز 5 تا دانشجوی ایرانی بودیم. صنایع و مکانیک و شیمی و برق . همه کلیرنس خوردند.
    با آرزوی موفقیت برای همه :-)

دوستان کسی رو میشناسید که بدون فاند برای مستر اقدام کرده باشه و تونسته باشه ویزا بگیره؟؟؟ آخه من هیچی فاند ندارم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sevdame نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 30 سپتامبر مصاحبه داشتم. رفت برا کلیرنس. مصاحبه کلا دو دقیقه بیشتر طول نکشید. آفیسر یه آقای جوان مو مشکی بود. سوالایی که پرسید؟ 1) چی میخوای بخونی؟ 2) علایق ات چی هست؟ 3) کاربردشون چیه؟ 4) قبلا کار کردی؟ 5) بعد تموم شدن درست میخوای چه کار کنی؟ بعد سی وی و ریسرچ پلن رو گرفت و برگه زرد داد و گفت از تو سایت چک کن. کلا جو مصاحبه خیلی خوب بود.
    پذیرش فول فاند برای دکترای مهندسی صنایع داشتم. دو ماه پیش هم از باکو با بند سوشیال تای ریجکت شده بودم. راجع به ریجکت هم هیچی نگفت.
    اون روز 5 تا دانشجوی ایرانی بودیم. صنایع و مکانیک و شیمی و برق . همه کلیرنس خوردند.
    با آرزوی موفقیت برای همه :-)
    دوست گرامی، آیا آفیسر خانم همچنان در سفارت بودند، یا فقط اون آقا مشغول مصاحبه از متقاضیان ایرانی بودند؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.متشکرم...
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

سلام
    من امروز از آنکارا ریجکت شدم
    ویزا دانشجویی برای مستر بدون فاند. ۲۱۴ شماره دلیل ریجکت بود
    آیا کسی میدونه فایده ای داره دوباره وقت بگیرم یا نه ؟ اگه فایده داره از همین آنکارا یا جای دیگه رو توصیه کی میکنید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manizheh_10 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز از آنکارا ریجکت شدم
    ویزا دانشجویی برای مستر بدون فاند. ۲۱۴ شماره دلیل ریجکت بود
    آیا کسی میدونه فایده ای داره دوباره وقت بگیرم یا نه ؟ اگه فایده داره از همین آنکارا یا جای دیگه رو توصیه کی میکنید ؟
    سلام دوست عزیز
    لطف میکنید بگید شما برای اثبات برگشتتون به ایران چی گفتید و چه مدارکی با خودتون بردید؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)