دوستان وارد لطفا کمک کنن پدر و مادر من 8
اپریل رفتن سفارت آنکارا واسه ویزای توریستی پدرم بازنشسته ارتش (20 سال پیش باز نسشته شدن) و مادرم بازنشسته آموزش پرورش (9سال پیش بازنشسته شدن) وقت سفارت ایندو 8 و 9 آپریل بود که من ساعت 2 بعد از ظهر روزی که پدرم مصاحبه داشت یعنی 8 آپریل زنگ زدم سفارت و ازشون خواستم که مامان بابام باهم مصاحبه بشن که اونام قبول کردن و اجازه دادن مادرم هم بیاد داخل و در کل 20 دقیقه انگشت نگاری و مصاحبشون طول کشید هیچ مدرکیم ازشون نخواست درضمن خواهر من در آمریکا پزشکن و دعوتنامه و فیش حقوقیشونا واسه سفارت فرستادن که اونام تایید کردن حالا آفیسر به پدر مادرم گفته ویزاتون صادر میشه فقط باید واسه کلیرنستون صبر کنید بین 2 تا 3 ماه و بهشون برگه زرد داده و منگنش کرده به دی اس 160 اما کیس نامبر بهشون نداده و دور کانفرمیشن نامبر دی اس 160 خط کشیده و گفته این شمارتونا چک کنید و بالای سر همونجایی که خط کشیده یه شماره نوشته 716 کسی میدونه قضیه این شماره چیه؟ و اینکه واسه جفتشون ایمیل اومده که برید چک کنید آپدیت شدین یک روز بعدش که استتوسشون به پندینگ تغییر پیدا کرد و الان دو روزه که دارم چک میکنم شماره هاشونا وقتی شماره پدرما میزنم میگه این شماره وجود نداره اما واسه مادرما میاره اما تو سایت واشنگتن واسه جفتشونا میزنه 8 آپریل یعنی اون آپدیت 9 آپریلا اعمال نکرده و امروز زنگ زدم به سفارت که ببینم موضوع از چه قراره که اول خانم تینا جواب داد گفت ما به اون قسمت دسترسی نداریم و دفعه ی دوم آقای کسری جواب داد که گفت داریم یه چیزایی را تو سیستم آپدیت میکنیم ممکنه بخاطر اون باشه ولی در کل من نگرانی ندارم خیلی چون خودم وضعیتم خیلی خیلی بدتر از وضعیت اونا بود و خوشبختانه ویزام را گرفتم اما کسی نظری نداره راجع به این عدد 716 که آفیسر بالای سر کانفرمیشن پیج دی اس 160 مامان بابای من نوشته؟ممنون.