صفحه 12 از 77 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram14 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بفرمایید اگه فارسی شروع به حرف زدن کذد و یا اینکه فارسی ادامه داد عکس العمل ما باید چی باشه؟
    دوست عزیز کاری که آفیسر با من انجام داد اینجوری بود. اولش که رفتم من سلام به انگلیسی دادم و ایشون فارسی جواب داد. بعد ازم مدرک خواست( به فارسی) . من مدارک رو بهش دادم و توضیح دادم( انگلیسی) .
    بعد خودش دیگه انگلیسی صحبت کرد.
    اگر برای دانشجوی میرید( مثله من) به هیچ عنوان فارسی صحبت نکنید. حتی اگر آفیسر فارسی صحبت می کرد شما گول نخورید و به انگلیسی صحبت کردنتون ادامه بدید. اما در حالت توریستی رفتن نگرانی نداره. فارسی صحبت کنید...

کلا مواظب اون خانم باشید. خیلی دنبال مچ گیریه ....
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member

سوال هایی که اخیرا از دانشجوها پرسیدن چی ها بوده؟ کلا چیز پیش بینی نشده ای نپرسیدن؟
    چه دلایلی براشون منطقی جلوه میده؟به چه چیزهای ریجکتی ها گیر دادن؟ با ریجکتی ها صحبت کردید؟
    همه کسایی که اومده بودن ویزا فول / پارشال فاند بودن؟ یکم بیشتر توضیح بدید!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    دوست عزیز کاری که آفیسر با من انجام داد اینجوری بود. اولش که رفتم من سلام به انگلیسی دادم و ایشون فارسی جواب داد. بعد ازم مدرک خواست( به فارسی) . من مدارک رو بهش دادم و توضیح دادم( انگلیسی) .
    بعد خودش دیگه انگلیسی صحبت کرد.
    اگر برای دانشجوی میرید( مثله من) به هیچ عنوان فارسی صحبت نکنید. حتی اگر آفیسر فارسی صحبت می کرد شما گول نخورید و به انگلیسی صحبت کردنتون ادامه بدید. اما در حالت توریستی رفتن نگرانی نداره. فارسی صحبت کنید...

کلا مواظب اون خانم باشید. خیلی دنبال مچ گیریه ....
    دوست عزیز شما بالاخره چه کردید؟کارتون بکجا رسید؟ویزا گرفتین یا نه هنوز؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    wow ممنون که گفتید و این پست رفرنس خوبی خواهد بود برای آیندگان! احتمالاً به خانمه خوردن؟!

چون پسر مو بور اتوماتیک سوئیچ می کنه رو English و میگه مگه نمیخوای بری درس بخونی؟! و اگر ضعیف باشی رد می کنه! ولی دختره دیده شده که درجا رد می کنه... (فارسی حرف میزنه)

البته نقل قوله و ممکنه دقیق نباشه!

خیلی بندرت دیده میشه کسی رو بخاطر زبان رد کنن.مگه کسی که 80 تافل داره میخواد هسته اتم بشکافه که نتونه 4 کلمه صحبت کنه؟بحث استرس رو هم که خودشون در نظر میگیرن مسلما.به نظر من ریجکت سه نفر در یک روز فقط بخاطر زبان کمی به دور از واقعیته،مساله باید چیزه دیگه ای باشه.من که توی این چند سال بندرت (نمیگم اصلا ) دیدم کسی رو بخاطر زبان رد کنه سفارت.
    نظرت چیه هایزنبرگ؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    خیلی بندرت دیده میشه کسی رو بخاطر زبان رد کنن.مگه کسی که 80 تافل داره میخواد هسته اتم بشکافه که نتونه 4 کلمه صحبت کنه؟بحث استرس رو هم که خودشون در نظر میگیرن مسلما.به نظر من ریجکت سه نفر در یک روز فقط بخاطر زبان کمی به دور از واقعیته،مساله باید چیزه دیگه ای باشه.من که توی این چند سال بندرت (نمیگم اصلا ) دیدم کسی رو بخاطر زبان رد کنه سفارت.
    نظرت چیه هایزنبرگ؟
    به نظر من که محتمل هست رد یک نفر به خاطر زبان! ولی به نظرم نباید فقط نمره تافل معیار زبان باشه! این که دلیل نمیشه که هر کی تافل 80 داره نتونه صحبت کنه! اتفاقا من خیلی ها رو میشناسم رفتن تافل دادن همین حدود آوردن ولی اسپیکینگ در حد لالیگا دارن و صرفا به خاطر فرمت مزخرف تافل گند زدن امتحان رو!
    بحث استرس هم فکر نمیکنم اصلا در نظر بگیرن! فقط دنبال دلایلی برای صرفه جویی تو برگه زرد هستن به نظرم.
    منظورتون از شکافتن هسته اتم چی بود؟
    دوستان کلا هر چه قدر بیشتر اطلاعات به اشتراک بزارید عرصه رو برای آیندگان تبدیل به استادیوم میکنید!

Junior Member

دوستان...............
    من باید این توضیح رو اضافه کنم که کسایی که من گفتم خودشون فارسی انتخاب کردند .... با دو نفر از اونها انگلیسی صحبت کرد که کلا نتونستند جواب بدند... منظور من این نبود که اینگلیسی بلد بودند در ضمن فکر کنم دو نفر برای کالج میرفتند... ربطی به مستر یا دکتری نداشت

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نظرت چیه هایزنبرگ؟
    امیر خان

دقی نکردی! اگر پستی که بهش جواب دادم رو مطالعه کنی این سه نفر فارسی رو انتخاب کرده بودند برای مصاحبه!

قبلاً هم این موضوع سابقه داشته از آنکارا!

دانشجو هیچ وقت نباید فارسی رو انتخاب کنه!

کسی که فارسی انتخاب کنه و اگر آفیسر سوئیچ کرده نتونه خوب English صحبت کنه (در حد عرف دانشجویانی که میرن سفارت) اگر فاند نداشته باشه رد میشه!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babebo نمایش پست ها
    دوستان...............
    من باید این توضیح رو اضافه کنم که کسایی که من گفتم خودشون فارسی انتخاب کردند .... با دو نفر از اونها انگلیسی صحبت کرد که کلا نتونستند جواب بدند... منظور من این نبود که اینگلیسی بلد بودند در ضمن فکر کنم دو نفر برای کالج میرفتند... ربطی به مستر یا دکتری نداشت
    همشون فاند داشتن مسترها و دکتراها؟
    مقطع کارشناسی کسی نبود؟کلا نمیشه یه آمار کلی بدی؟

دوست عزیز شما بالاخره چه کردید؟کارتون بکجا رسید؟ویزا گرفتین یا نه هنوز؟
    اینم آخرین وضعیت من!!

اینجا
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

سلام
    جناب هایزنبرگ

من یکبار از رد شدم که استحضار دارید، ی جا دیدم ک در اقدام های مجدد هی با 214 ب ریجکت میشده، آفیسر میپرسیده آیا نسبت به مصاحبه قبلت تغییر در رزمت ایجاد شده یا نه.
    حال سوال من اینه که از من هم ممکنه این سوال پرسیده شه (باتوجه به اینکه عرق کنسلیم از دبی فعلا خشک نشده)؟ اگه پرسید چی بگم؟!!! بگم من جاسوس نیستم؟!! چیکار کنم؟
    سوال دیگه اینکه: بطور خاص باتوجه به ی ریجکتی، من به چیا باید دقت بیشتر دقت کنم؟ چه مدارکی ببرم؟ به چه سوالاتی حواسم باشه که پرسید جواب درست بدم؟ کلا برای ی ریجکتی مث من، چیزهای خاص که باید رعایت بشه چیه؟

بشدت نیاز به کمک دارم. از دوستان دیگه هم هر کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنید! اوضاع روحیم اصلا سرجاش نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)