صفحه 13 از 77 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazakhaddad نمایش پست ها
    سلام
    جناب هایزنبرگ

من یکبار از رد شدم که استحضار دارید، ی جا دیدم ک در اقدام های مجدد هی با 214 ب ریجکت میشده، آفیسر میپرسیده آیا نسبت به مصاحبه قبلت تغییر در رزمت ایجاد شده یا نه.
    حال سوال من اینه که از من هم ممکنه این سوال پرسیده شه (باتوجه به اینکه عرق کنسلیم از دبی فعلا خشک نشده)؟ اگه پرسید چی بگم؟!!! بگم من جاسوس نیستم؟!! چیکار کنم؟
    سوال دیگه اینکه: بطور خاص باتوجه به ی ریجکتی، من به چیا باید دقت بیشتر دقت کنم؟ چه مدارکی ببرم؟ به چه سوالاتی حواسم باشه که پرسید جواب درست بدم؟ کلا برای ی ریجکتی مث من، چیزهای خاص که باید رعایت بشه چیه؟

بشدت نیاز به کمک دارم. از دوستان دیگه هم هر کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنید! اوضاع روحیم اصلا سرجاش نیست
    Please take a look at a post of mine HERE (Post #826) Hopefully it's gonna work out!

عزیزان این شماره وقت مصاحبه که تو سفارت به پاسپورت منگنه میکنند کاربردش چیه؟
    ایشاللا برگشتم مفصل تجربه مینویسم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cuttlas نمایش پست ها
    عزیزان این شماره وقت مصاحبه که تو سفارت به پاسپورت منگنه میکنند کاربردش چیه؟
    ایشاللا برگشتم مفصل تجربه مینویسم.
    تو آنکارا مهم نیست! میتونید بکنید!

تو دبی ولی یه بارکد هست که بکنید مشکل می خورید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazakhaddad نمایش پست ها
    سلام
    جناب هایزنبرگ

من یکبار از رد شدم که استحضار دارید، ی جا دیدم ک در اقدام های مجدد هی با 214 ب ریجکت میشده، آفیسر میپرسیده آیا نسبت به مصاحبه قبلت تغییر در رزمت ایجاد شده یا نه.
    حال سوال من اینه که از من هم ممکنه این سوال پرسیده شه (باتوجه به اینکه عرق کنسلیم از دبی فعلا خشک نشده)؟ اگه پرسید چی بگم؟!!! بگم من جاسوس نیستم؟!! چیکار کنم؟
    سوال دیگه اینکه: بطور خاص باتوجه به ی ریجکتی، من به چیا باید دقت بیشتر دقت کنم؟ چه مدارکی ببرم؟ به چه سوالاتی حواسم باشه که پرسید جواب درست بدم؟ کلا برای ی ریجکتی مث من، چیزهای خاص که باید رعایت بشه چیه؟

بشدت نیاز به کمک دارم. از دوستان دیگه هم هر کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنید! اوضاع روحیم اصلا سرجاش نیست
    سلام!

کیس شما خیلی روتینه

مدارک رو میگیره و دوباره میفرسته کلیرنس! فقط همونطور که گفتم سعی کنید بگید کارتون حساس نبوده... و توضیح بدید که چرا تحقیقاتتون کاربردهای دوگانه و خطرناک نداره!

به احتمالی زیاد می گه من قولی نمیدم که دوباره بگیرید! ولی میفرستم برای بررسی مجدد! در این مرحله شما لطفاً بپرسید ایاد سابقه داشته که کسی با کیس دانشجویی 212 بخوره و در اقدام مجدد بگیره یا خیر.. میتونید بپرسید که آیا خودتون سراغ داشتید یا خیر!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng,UoMichigan

سلام دوستان و ممنون از همه
    مخصوصا از شما آقای هایزنبرگ بابت این همه وقتی که برای بچه های فروم می گذارین!
    نمیدونم سوالم رو جای مناسبی می پرسم ولی راستش تاپیک بهتری پیدا نکردم ممنون میشم جواب بدین،
    من برا 28 آپریل برا آنکارا وقت دارم و دوستم هم که هم رشته یی هست با من و دانشگاه لیسانسمون هم با هم یکیه برا 29 آپریل!
    حالا به نظرتون اگه من وقتم رو ببرم 29 آپریل که با هم باشیم، اینکه 2 نفر با هم برن مصاحبه که رشتشون هم یکیه و خوب خیلی از شرایطشون شبیه همه تو نظر آفیسر دید بدی ایجاد نمی کنه؟ ممکنه به نفر دوم گیر بی خودی بده؟ با فرض اینکه هر دومون به یه نفر بخوریم برا مصاحبه؟!!!
    ممنون میشم اگه راهنماییمون کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط honey1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان و ممنون از همه
    مخصوصا از شما آقای هایزنبرگ بابت این همه وقتی که برای بچه های فروم می گذارین!
    نمیدونم سوالم رو جای مناسبی می پرسم ولی راستش تاپیک بهتری پیدا نکردم ممنون میشم جواب بدین،
    من برا 28 آپریل برا آنکارا وقت دارم و دوستم هم که هم رشته یی هست با من و دانشگاه لیسانسمون هم با هم یکیه برا 29 آپریل!
    حالا به نظرتون اگه من وقتم رو ببرم 29 آپریل که با هم باشیم، اینکه 2 نفر با هم برن مصاحبه که رشتشون هم یکیه و خوب خیلی از شرایطشون شبیه همه تو نظر آفیسر دید بدی ایجاد نمی کنه؟ ممکنه به نفر دوم گیر بی خودی بده؟ با فرض اینکه هر دومون به یه نفر بخوریم برا مصاحبه؟!!!
    ممنون میشم اگه راهنماییمون کنین
    یکم حساسیت زا هست...

یکی از بچه ها دقیقاً این شرایط رو داشتن و فاند 60% داشتن... از ایروان گرفتند ولی دوستشون نگرفت... چندروز بعد یکی دیگه عین اون ها از دانشگاه مبدا و مقصد یکسان میره و رد میشه... و اونی هم که گرفته بوده رو رد می کنند.. موضوع خیلی جدیده!

اگر دانشگاه ایرانتون خیلی قوی نیست... و یا دانشگاه آمریکاتون رنک بالایی نداره این کار رو نکنید! همین که تو یه روز با هم نرید خیلی شانس رو بالاتر میبره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng,UoMichigan

ممنون از راهنماییتون
    دانشگاهامون خوبن، ایران شریف بودیم، من میرم University of Michigan-Ann Arborو دوستم Lehigh University ، هر دوتامونم فاند کامل داریم، اما خوب حتی اگه 1% احتمال رد شدن رو بالا ببره با هم نریم بهتره!
    بازم ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    یکم حساسیت زا هست...

یکی از بچه ها دقیقاً این شرایط رو داشتن و فاند 60% داشتن... از ایروان گرفتند ولی دوستشون نگرفت... چندروز بعد یکی دیگه عین اون ها از دانشگاه مبدا و مقصد یکسان میره و رد میشه... و اونی هم که گرفته بوده رو رد می کنند.. موضوع خیلی جدیده!

اگر دانشگاه ایرانتون خیلی قوی نیست... و یا دانشگاه آمریکاتون رنک بالایی نداره این کار رو نکنید! همین که تو یه روز با هم نرید خیلی شانس رو بالاتر میبره!

نقل قول نوشته اصلی توسط honey1371 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    دانشگاهامون خوبن، ایران شریف بودیم، من میرم University of Michigan-Ann Arborو دوستم Lehigh University ، هر دوتامونم فاند کامل داریم، اما خوب حتی اگه 1% احتمال رد شدن رو بالا ببره با هم نریم بهتره!
    بازم ممنون از راهنماییتون
    من فکر کردم دو تاییتون هم دانشگاه لیسانستون شبیه هم خارج!

نه بابا برید مشکل نداره!!! تو یه روز هم ایرادی نداره!

Junior Member

فوری!
    دوستان من برای سه شنبه از آنکارا وقت گرفتم: فول فاند- برق قدرت- دکتری-سابقه کار
    من مدارک اصلیم آمادس فقط هنوز RP م نیومده و Bank Statement هم ندارم؟ لازمه BS حتما، میشه دو روزه جورش کرد یا تاریخم را بندازم عقب 2 هفته؟ نامه اشتغال به کار، سابقه کار که نمیخاد؟ RP را اگه استاد دیرتر بده طوریه در جواب 16 سوال بدم فقط، یا ضروریه که روز مصاحبه بدم بهشون؟
    خواهشاً سریع راهنمایی کنید-ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام خوبی؟!

من فکر می کردم پسری!! آخه trt007 یه نوع جلد تفنگ شکاره :دی

نه عزیز جان! هر کی بهت گفته سر کارت گذاشته تو هم سر کارش بزار بگو با چادر رفتی و آفیسر خیلی استقبال کرد و بهت مالتیپل در جا داد!!

کلا سعی کن تو norm دانشجویی بپوشی!! این حرفا همه الکی پلکیه!

خیلی هم شیک و پیک نرو!!! دقت کن!!! می تونی روز قبل از مصاحبه بری و یه سر و گوشی آب بدی ببینی مردم چه جوری میرن!
    روز مصاحبه چی بپوشیم؟ کت و شلوار بدون کراوات یا شلوار جین و تی شرت اینا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)