صفحه 26 از 77 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    دقیقا 24 ساعت بعد، ساعت 3:21 به وقت تهران زدم دیروز، امروز ساعت 3:21 جوابش اومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اقا شما پاسخ سوالات و به همون ایمیلی که از سفارت امده بود ریپلای کردید دیگه؟ به ادرس دیگه ای که لازم نیست ارسال بشه؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    به نظر من (و البته خیلی از فرومهای خارجی) تصمیم در مورد ویزا قبل از مصاحبه گرفته شده و مصاحبه یه مکالمه با شماست که افیسر رو از تصمیمش مطمئن کنه.والا اون قبلا کیس ما رو مطالعه کرده و فقط با ما صحبت میکنه و میبینه ما رو، تا اطمینانش بره بالا.
    میشه از فروم های خارجی که این قضیه رو عنوان کردند لینک بدید لطفاً!؟

دانشجویی باشه لطفا!

چون معمولاً کیس های خیلی ضعیف که رد میشن یه جورایی فکر می کنندکه از اول رد شده بودند!

در مورد کیس هایی که فاند دارند بارها گفتم از سفارت هایی مثل آنکارا دبی و ایروان رد نمیشند! (فول ها)

پارشیال ها هم معمولاً از دبی و آنکارا رد نمیشن!

برای همین غیر طبیعی نیست... پارسال تو دبی هم به صورت بوده که میزی بوده و پاس ها روش بوده و برگه زرد و سفید ها قبل از مصاحبه لای پاسپورت بوده!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط naiemeri نمایش پست ها
    اقا شما پاسخ سوالات و به همون ایمیلی که از سفارت امده بود ریپلای کردید دیگه؟ به ادرس دیگه ای که لازم نیست ارسال بشه؟؟؟؟؟؟
    همون ایمیلی که میاد رو باید reply کنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    همون ایمیلی که میاد رو باید reply کنید!
    من reply نکردم یه ایمیل جدید زدم. الان به نظرتون دوباره بفرستم ؟

راستی هایزنبرگ من الان جوابات رو تو reputation comment دیدم. اره، مطمئنم که ساعت یک بودیم.

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naiemeri نمایش پست ها
    من كه ريپلاي كردم

Junior Member

سلام
    دوستان سوالی داشتم
    اگر روز مصاحبه خوش شانسی باشه و بتونیم بدون کلریئنس درجا ویزا بگیریم معمولا چند روز دیگه باید تو آنکارا بمونیم؟مثلا خود من وقتم چهارشنبه است تا چه روزی ویزا را می گیرم؟ کلا من دارم سعی میکنم مثبت فکر کنم ، آرزو بر جوانان عیب نیست!!!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ziban نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی داشتم
    اگر روز مصاحبه خوش شانسی باشه و بتونیم بدون کلریئنس درجا ویزا بگیریم معمولا چند روز دیگه باید تو آنکارا بمونیم؟مثلا خود من وقتم چهارشنبه است تا چه روزی ویزا را می گیرم؟ کلا من دارم سعی میکنم مثبت فکر کنم ، آرزو بر جوانان عیب نیست!!!
    شما 2 روز کاری ویزاتون آماده اس،حالا اینکه بموقع به پست برسه و بگیرید و پرواز هم در دسترس باشه متفاوته.ولی اگر درجا بهتون بدن حدود 3-6 روز در آنکارا هستین.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ziban نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی داشتم
    معمولاً 5 شنبه میدن شنبه میگیرن!

رو برگه رسید مینویسه 5 تا 7 روز... ولی غالباً سریع تره...

بیشترینش تحویل 5 شنبه و گرفتن 3 شنبه یوده (5 روز) (شنبه یه شنبه هم که سفارت تعطیله ولی پست خاصی که معرفی شده بازه)

البته اینا عرف هاش بوده!

کیس های مسئله دار که reclear خفیف خوردند 15 روز هم طول کشیده!

یکی از دوستان به نام: hajarfaal دوشنبه رفتن و درجا گرفتند... درخواست میشه که بگن چند روز بعد گرفتند؟!

با سلام، دوستانی که تجربه رفتن به سفارت برای ویزای دانشجویی رو دارند می شه بگن بعد از مصاحبه I20 رو به ما بر می گردونن یا خیر؟
    کلا آدم یادش باشه کدوم مدارک رو حتما پس بگیره اگه اونا یوقت اشتباه کردن یادشون رفت برگردونن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnenblume نمایش پست ها
    با سلام، دوستانی که تجربه رفتن به سفارت برای ویزای دانشجویی رو دارند می شه بگن بعد از مصاحبه I20 رو به ما بر می گردونن یا خیر؟
    کلا آدم یادش باشه کدوم مدارک رو حتما پس بگیره اگه اونا یوقت اشتباه کردن یادشون رفت برگردونن؟؟
    آی ۲۰ رو بر میگردونند..... به همراه پاسپورت و سویس .... گاهی اوقات ریز نمرات رو نگه میدارند....
    البته اگر از شما RP,CV, SOP بخواند اونم نگه میدارند...........
    روزگار سخت گیرد بر مردمان سخت کوش... بهتره با مشکلات ساده برخورد کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)