صفحه 3 از 77 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط ahm899 نمایش پست ها
    فقط نکته ی آخر: اگر دوستانی هستن که در این شرایط اضطراب میگیرن طوری که دست و پاشون رو گم می کنن بهتره از داروی ایندرال استفاده کنن. یک ساعت قبل از مصاحبه 20 میلی گرم میل کنن و اگر زمان انتظار بیشتر از یکساعت شد هر ساعت 10 میلی تا حداکثر 40 میلیگرم درکل (بیشتز هم می شه خورد ولی هیچ چیز زیادیش خوب نیست!!). دوستانی که آسم یا دیابت دارن از مصرف این دارو خودداری کنن.در غیر این صورت داروی بسیار خوبیه و اضطراب رو خیلی خوب کاهش می ده. درضمن کلا بیش از حد مصاحبه رو برای خودمون بزرگش می کنیم. خیلی ساده تر از اون چیزیه که فکرش رو می کنید. فقط پاسخها رو تمرین کنید و به خودتون مسلط باشید.
    با تشکر
    من پروپرانول ٢٠'خوردم فك كنم همون ايندرال باشه و فرق نكنه
    تاثيرش اين بود كه وقتي ازم سوال ميپرسيد خيلي حول نميشدم و همچين يجورايي شل بودم و خودم فشرده نميكردم تو جواب دادنا!! و خوب بود به نظرم در كل

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    من پروپرانول ٢٠'خوردم فك كنم همون ايندرال باشه و فرق نكنه
    تاثيرش اين بود كه وقتي ازم سوال ميپرسيد خيلي حول نميشدم و همچين يجورايي شل بودم و خودم فشرده نميكردم تو جواب دادنا!! و خوب بود به نظرم در كل
    ایندرال همون پروپرانولول هست... خیلی کار خطرناکی کردی که یه دونه 20 خوردی!!

کلاً اگر خواستید بخورید یه دونه ده 3 4 ساعت قبل از مصاحبه و یه دونه هم نیم ساعت قبل از ورود به سفارت بخورید... 10 باشه حتماً! 40 هم داره که واسه تاکیکاردیای شدید (تپش قلب شدید) هست و آدم سالم اگر بخوره می تونه ضربان رو به زیر 20 در دقیقه برسونه!!! گرچه این قرص حتی بین 120 تا 240 یا حتی بین 160 تا 320 میلیگرم هم تجویز میشه واقعاً برای آدم سالم بیشتری از 20 میلیگرم برای مصاحبه توصیه نمیشه....

واقعاً تاثیر داره. دوستانی که خیلی استرسی هستند با مشورت یه دکتر درست حسابی استفاده کنند.. واقعاً عالیه برای مصاحبه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

بچه ها سلام

برای اینکه از خودمون حرف نزده باشیم من از رفرنسمون دوز پروپرانولول رو میارم که شاید بدردتون بخوره. هایزنبرگ گرامی 20 میلی گرم دوزِ اولیه است. اون چیزی که شما می گی در مورد 20 میلیگرم که ممکنه شدیدا ضربان قلب رو بندازه خیلی بعیده در افراد بالغ که در موقعیت اضطرابی هستن اتفاق بیفته. چرا بچه مردم رو می ترسونی. 3-4 ساعت قبل هم یکمی زوده.

Propranolol can be taken orally 30 to 60 minutes prior to the anxiety-inducing situation, at a dose of 20 to 60 mg.
    Reference: UpToDate 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    ایندرال همون پروپرانولول هست... خیلی کار خطرناکی کردی که یه دونه 20 خوردی!!

کلاً اگر خواستید بخورید یه دونه ده 3 4 ساعت قبل از مصاحبه و یه دونه هم نیم ساعت قبل از ورود به سفارت بخورید... 10 باشه حتماً! 40 هم داره که واسه تاکیکاردیای شدید (تپش قلب شدید) هست و آدم سالم اگر بخوره می تونه ضربان رو به زیر 20 در دقیقه برسونه!!! گرچه این قرص حتی بین 120 تا 240 یا حتی بین 160 تا 320 میلیگرم هم تجویز میشه واقعاً برای آدم سالم بیشتری از 20 میلیگرم برای مصاحبه توصیه نمیشه....

واقعاً تاثیر داره. دوستانی که خیلی استرسی هستند با مشورت یه دکتر درست حسابی استفاده کنند.. واقعاً عالیه برای مصاحبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط ahm899 نمایش پست ها
    بچه ها سلام

برای اینکه از خودمون حرف نزده باشیم من از رفرنسمون دوز پروپرانولول رو میارم که شاید بدردتون بخوره. هایزنبرگ گرامی 20 میلی گرم دوزِ اولیه است. اون چیزی که شما می گی در مورد 20 میلیگرم که ممکنه شدیدا ضربان قلب رو بندازه خیلی بعیده در افراد بالغ که در موقعیت اضطرابی هستن اتفاق بیفته. چرا بچه مردم رو می ترسونی. 3-4 ساعت قبل هم یکمی زوده.

Propranolol can be taken orally 30 to 60 minutes prior to the anxiety-inducing situation, at a dose of 20 to 60 mg.
    Reference: UpToDate 2014
    دکتر جان اون برای کسیه که tachycardia یا Hypertension یا مشکل داره در آدم سالمی که ضربان پایین یا عادی داره خطرناکه... و مستحضر هستید که احتمال dangerous bradycardia یا ضربان خیلی آهسته هست! مواظب باشید به جای آمریکا سر از بیمارستان و قبرستون در نیارید! حساسیت به دارو هم که میدونید وجود داره!! همین bradycardia می تونه موجب گیجی و ضعف بشه!

واقعاً 20 کافیه!!

حتی برای کسایی که مریض هستند دکتر با دوز 10 تا 30 در روز شروع می کنه و یواش یواش دوز رو زیاد می کنه!!

من پدر خانمم از معروف ترین اساتید قلب همون دانشگاهیه که لینکش رو زدید!! اگر دانشجوش بودید حتماً نسختون رو میدادم بپیچونه که اینطوری دیگه قرص تجویز نکنید :-دی
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    دکتر جان اون برای کسیه که tachycardia یا Hypertension یا مشکل داره در آدم سالمی که ضربان پایین یا عادی داره خطرناکه... و مستحضر هستید که احتمال dangerous bradycardia یا ضربان خیلی آهسته هست! مواظب باشید به جای آمریکا سر از بیمارستان و قبرستون در نیارید! حساسیت به دارو هم که میدونید وجود داره!! همین bradycardia می تونه موجب گیجی و ضعف بشه!

واقعاً 20 کافیه!!

حتی برای کسایی که مریض هستند دکتر با دوز 10 تا 30 در روز شروع می کنه و یواش یواش دوز رو زیاد می کنه!!

من پدر خانمم از معروف ترین اساتید قلب همون دانشگاهیه که لینکش رو زدید!! اگر دانشجوش بودید حتماً نسختون رو میدادم بپیچونه که اینطوری دیگه قرص تجویز نکنید :-دی

منم با ۱۰ برای کسی که سابقه مصزف قبلی نداشته موافقم. ۲۰ برای افراد مقاوم و استرسهای شدیدتر مناسبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghahamid نمایش پست ها
    منم با ۱۰ برای کسی که سابقه مصزف قبلی نداشته موافقم. ۲۰ برای افراد مقاوم و استرسهای شدیدتر مناسبه.
    از پست های قبلیتون دیدم که پزشک هستید... بله... مصرف زیادش باعث میشه آدم زیادی کول بشه و یه جورایی مثل کسایی میشه که دست و پاشون رو گم کردن... کلاً پیشنهاد میشه که تو خونه یکی دوبار امتحان بشه!

دیگه بحث قرص رو تموم کنیم....

دوستان عزیزی که سفارت رفتن خواهشمندیم بیان تجربیاتشون رو بگن! :-)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    سلام دکتر جان 8 نفر پزشک همه ویزای J بودند؟ آیا با همگی موافقت کردند؟

درود
    نه من و یکی دو نفر دیگه J بودیم یک دکتر مسن بود که بازنشسته نیرو هوایی بود می خواست بره بچه هاش رو ببینه اونم کلیرنس خورد دو دختر پزشک بودن که یکی ازدواجی می خواست بره تا رفت واسه مصاحبه ما رو هم صدا کردن نفهمیدم جوابش چی شد یکی هم که همون موقع بهش دادن پدرش آمریکا بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRosha نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت share كردن اطلاعات. از پزشك ها كسى براى ويزاى كاپلان نيومده بود؟
    درود
    من تا اونجایی که متوجه شدم کسی برای کاپلان نیومده بود.

سلام دوستان من يك سوال دارم
    من روز چهار شنبه 12 مارچ مصاحبه دارم و بليط برگشتم فردا صبحش (پنجشنبه 13 مارچ) هست. به مشكلي كه بر نمي خورم؟ فرداي مصاحبه كه كاري با سفارت ندارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alonestamir نمایش پست ها
    سلام دوستان من يك سوال دارم
    من روز چهار شنبه 12 مارچ مصاحبه دارم و بليط برگشتم فردا صبحش (پنجشنبه 13 مارچ) هست. به مشكلي كه بر نمي خورم؟ فرداي مصاحبه كه كاري با سفارت ندارم؟
    نه عزیز جان... مشکلی نمیخوری... کار هم باهات ندارند بعد از مصاحبه....
    نهایتاً 16 سوال رو می خوان ازت که اونم با ایمیل میفرستند برات...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)