صفحه 4 از 77 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستانی که دارن حساب کتاب می کنند که برن ترکیه یا نه... وقت رو تلف نکنید که امسال از هر سال سخت تر وقت ترکیه پیدا می کنید!

چون دوستانی که هم از آمریکا هم از کانادا وقت دارن ... حتماً به ترکیه میرن که هزینه پایین بیاد!!! چون امسال هم کانادا بیومتریک گذاشته و ملت باید برن انگشت نگاری!! خلاصه بجنبید تا وقت هست وقت بگیرید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

دوستانی که آنکارا رفتن اخیرا!؟ آیا سفارت هنوز رو برگه زردی که بهشون میده کیس نامبر مینویسه!؟
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام
    من 10 مارچ وقت مصاحبه دارم. سوالی که دارم اینه که آیا همون روز پاسپورتم رو برمی گردونند یا پاسپورت پیششون می مونه؟ اگر می مونه کی بهم بر می گردونند. می خوام ببینم باید تا چند روز بعدش آنکارا بمونم؟ آیا قبل از روز مصاحبه باید مدارک تحویل داده شود یا همه مدارک در همون روز داده می شود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahm899 نمایش پست ها
    بچه ها سلام

برای اینکه از خودمون حرف نزده باشیم من از رفرنسمون دوز پروپرانولول رو میارم که شاید بدردتون بخوره. هایزنبرگ گرامی 20 میلی گرم دوزِ اولیه است. اون چیزی که شما می گی در مورد 20 میلیگرم که ممکنه شدیدا ضربان قلب رو بندازه خیلی بعیده در افراد بالغ که در موقعیت اضطرابی هستن اتفاق بیفته. چرا بچه مردم رو می ترسونی. 3-4 ساعت قبل هم یکمی زوده.

Propranolol can be taken orally 30 to 60 minutes prior to the anxiety-inducing situation, at a dose of 20 to 60 mg.
    Reference: UpToDate 2014
    البته اينجا كه قرار نيست بحث علمى كنيم كلا! حرف شما درسته ولى من فكر مي كنم وقتي ميگن ٢٠ تا ٦٠ به هر حال فرض ميكنن كه شما مريض رو ديدى. فكر نمى كنم توصيه كلى به پروپرانولول ٢٠ خوردن وقتى از هيچ چيز مريض اطلاع نداريم(مثل اينجا!) خيلي safe باشه

Junior Member hotman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ms of civil eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi332 نمایش پست ها
    سلام
    من 10 مارچ وقت مصاحبه دارم. سوالی که دارم اینه که آیا همون روز پاسپورتم رو برمی گردونند یا پاسپورت پیششون می مونه؟ اگر می مونه کی بهم بر می گردونند. می خوام ببینم باید تا چند روز بعدش آنکارا بمونم؟ آیا قبل از روز مصاحبه باید مدارک تحویل داده شود یا همه مدارک در همون روز داده می شود؟
    همون روز مدارک رو میدید، اگه قبول شدید و به کلیرانس نخورید و درجا ویزا بگیرید ، پاستونو ۲،۳ روز نگاه میدارن،
    ​let me live my own life how i like, because in my death time , the one who should be die is me

سلام دوست عزیز. نتیجه درخواست ویزای شما از آنکارا جوابش اومد؟! ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhamooni نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من دیروز مصاحبه داشتم تو آنکارا..برخود خیلی خوب بود نسبت به دبی..کلیرنس مجدد خوردم و ایمیل آپدیت کیسم هم اومد برام..باید صبر کنیم ببینم جواب چی میشه.
    توضیح: من 30 دسامبر اولین بار تو دبی مصاحبه داشتم که بعد 55 روز با 306 ریجکت شدم.
    دیروز که رفتم آنکارا یعنی 6 ژانویه 2014، ..با اقای بلوند مو بور مصاحبه داشتم..بعد از احول پرسی اول گفت که خب میخوایی گرافیک بخونی؟ گفتم بله..گفت تخصصت تو گرافیک چیه؟...بعد اینکه الان داری چیکار میکنی؟.. و رفت سراغ خدمت...خدمت رفتی؟ کجا بودی؟ که گفتم س.پ..فک کن بگم س نبودم... بعد درجت چی بودهو و کدم قسمت..در همین حینم داره کارت اصل پایان خدمتمو نگاه میکنه به همراه ترجمش به دقت تمام و هی تایپ میکنه.. بعد گفت یه بار هم دبی رفتی درسته؟ منظورش سفارت بود که گفتم بله..در نهایتم برگه زردو دادو گفت بورو سایتو چک کن..کِیسِت نیاز به بررسی بیشتر داره..که گفتم چقدر طول میکشه؟ گفت کی باید آمریکا باشی؟ ..گفتم آخر مارچ!! بعد تو یه برگه نوشت تاریخو چسبوند به ترجمه کارت پایان خدمتم. ترجمه رو نگه داشتو کارتو پس داد..این بود کل داستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط amiratasaei نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. نتیجه درخواست ویزای شما از آنکارا جوابش اومد؟! ممنون میشم.
    بعد از دو ماه و هفت روز همچنان منتظرم..پندینگم.

سلام
    امروز 12 مارچ ساعت 1:15مصاحبه داشتيم دو تا f بوديم
    -من f2 كه يك بار از عشق آباد ريجكت 306 شدم، كليرنس خوردم
    -نفر ديگه f1 (ارشد كامپيوتر، سمي فاند) كه يك بار از ايروان درجا ريجكت social tie اگه اشتباه نكنم كد 214 ريجكت شده بود دوباره با همون بند درجا ريجكت شد.
    دو تا ديگه ايراني بودن كه توريستي مي خواستن (ملاقات فرزند/فرزندان) كه كليرنس خوردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alonestamir نمایش پست ها
    سلام
    امروز 12 مارچ ساعت 1:15مصاحبه داشتيم دو تا f بوديم
    -من f2 كه يك بار از عشق آباد ريجكت 306 شدم، كليرنس خوردم
    -نفر ديگه f1 (ارشد كامپيوتر، سمي فاند) كه يك بار از ايروان درجا ريجكت social tie اگه اشتباه نكنم كد 214 ريجكت شده بود دوباره با همون بند درجا ريجكت شد.
    دو تا ديگه ايراني بودن كه توريستي مي خواستن (ملاقات فرزند/فرزندان) كه كليرنس خوردن.
    اونی که 214 خورد مصاحبه اش با کی بود!؟ شرایطش چی بود؟! فامیل داشت؟! semi fund چقدر داشت؟!
    یه مکانیکی هم بوده که از قبرس 2 سال پیش ریجکت شده بوده! آمار اون رو نداری؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اونی که 214 خورد مصاحبه اش با کی بود!؟ شرایطش چی بود؟! فامیل داشت؟! semi fund چقدر داشت؟!
    یه مکانیکی هم بوده که از قبرس 2 سال پیش ریجکت شده بوده! آمار اون رو نداری؟!
    آمار مکانیکیه رو ندارم
    اون که 214 داشت خودشم می تونه بیاد بیشتر توضیح بده، تا اونجا که من می دونم، نامه از سناتور داشت، فاندش 12 هزار تا بود. مستر بود، سند خونه و اینا نداشت فامیل هم اون طرف نداشت.
    مصاحبه ش با همونی بود که با من مصاحبه کرد، خانم جوان مو مشکی جدی که فارسی هم فول بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)