صفحه 65 از 77 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

من که 22 جولای رفته بودم فقط دو تا آقا ایرانیا رو مصاحبه می کردن.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط purehybrid نمایش پست ها
    من که 22 جولای رفته بودم فقط دو تا آقا ایرانیا رو مصاحبه می کردن.
    ممنون دوست عزیز.الان داشتم جدول رو بررسی میکردم.ظاهرا بعد از آپریل کسی اصلا با خانم جوان با موی مشکلی مصاحبه نشده.مثل اینکه فقط تا آخر آپریل بوده.نمیدونم حالا تکلیف کسانی که با اون مصاحبه شدن و موندن چیه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engenieering

چند وقتیه باجه 5 و 6 فقط با دانشجوهای ایرانی مصاحبه انجام میدن. باجه 9 توی اون راهرو هستش وکسی ندیده که هست این خانوم مو مشکی رو یا نه. فعلا باید صبر کرد چون جدیدا 16 سوال رو هم به هیچکی من ندیدم که فرستاده باشن یا تو مصاحبه گفته باشن میفرستیم. احتمال میدم کمتر کسانی باشن که به این ترم برسن.
    تا وقتی دندون داری بخند.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidrazmi نمایش پست ها
    چند وقتیه باجه 5 و 6 فقط با دانشجوهای ایرانی مصاحبه انجام میدن. باجه 9 توی اون راهرو هستش وکسی ندیده که هست این خانوم مو مشکی رو یا نه. فعلا باید صبر کرد چون جدیدا 16 سوال رو هم به هیچکی من ندیدم که فرستاده باشن یا تو مصاحبه گفته باشن میفرستیم. احتمال میدم کمتر کسانی باشن که به این ترم برسن.
    این روزها دانشجوها نمیرن مصاحبه؟الان 2-3 هفته اس اصلا جدول تکون نخورده. مگه میشه؟حتی این تاپیک هم زیاد فعال نیست.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام دوستان من روز ۲۲ جولای مصاحبه شدم و خوشبختانه درجا ویزا گرفتم، رشته من مدیریت پروژه از دانشگاه بالتیموره ابتدا توی صف وایسادیم تا ساعته ۲ اجازه ورود دادن بعد از گرفتن مدارک یه شماره دادن و بعد اون شماره رو صدا زدن و هر کسی برای مصاحبه رفت، از من پرسید که کجا درس خوندی تو ایران، شغلت چی بوده، چرا سربازی معاف شدی، و کی هزینت رو پرداخت میکنه و پدرت کجای امریکا درس خونده که تقریبا همه این سوالات رو خودش جوابش رو میدونست و نمیزاشت من به تور کامل بگم خودش حرفای منو تکمیل میکرد و مشخس بود جوابهایی رو داره میشنوه که دلش میخواست بشنوه، اون روز ۱۲ تا ۱۵ تا بودن واسه دانشجویی اقدام کرده بودن که بجز یک نفر که مشخص بود داره دروغ میگه باقی ویزا گرفتن ۳ نفر هم درجا گرفتن که رشتهاشون مدیریت پروژه که خودم بودم و کومپیوتر بود. متاسفانه ما به تعطیلات عید فطر خوردیم و مجبور شدیم ۱ هفته اضافه اونجا بمونیم تا ویزا رو بهمون بدن ولی خوب کاملا مشخص هست که تصمیمگیری از قبل انجام شده و فقط میخوان ببینن شما چطور آدمی هستی و آیا دروغ گفتی یا نه، امیدوارم همه دوستان سریع بتونن ویزا بگیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engenieering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    این روزها دانشجوها نمیرن مصاحبه؟الان 2-3 هفته اس اصلا جدول تکون نخورده. مگه میشه؟حتی این تاپیک هم زیاد فعال نیست.
    این روزها رو نمیدونم کسی بره یا نه ولی از 3 هفته پیش تا الان من با خیلیا ارتباط داشتم اصلا کیسشون آپدیت نشده. و آخرین آپدیت مربوط به روز مصاحبست یا یک روز بعد. آره متاسفانه کسانی که میرن آنکارا کمتر مشارکت دارن. وقتی 16 سوال رو نفرستادن نمیخوتم نا امید کنم ولی بوی این میاد که حالا حالاها باید صبر کنیم. یا شایدم تغییری به وجود آوورده باشن شده باشه مثل دبی دیگه کلا 16 سوال ندن به کسی. امیدوارم که زودتر شاهد تغییراتی باشیم چون خودمم از اون منتظرانم.
    تا وقتی دندون داری بخند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    آیا دوستانی که رفتن سفارت اینو تایید میکنن؟خانم مومشکی جوان (باجه 9) رو اخیرا ندیدن؟لطفا بفرمایید تا ببینیم اوضاع ما چطوره؟میگن مدت طولانیه رفته مرخصی.درسته؟
    روز 21 جولای فقط باجه های 5 و 6 با ایرانی ها مصاحبه کرد که دو اقای جوان سفارت بودند. حالا نمیدونم که اون خانوم حاضر بود یا نه..

Junior Member

سلام بچه های 21 ، 22، 23 جولای کسی هست که کیس اش اپدیت شده باشه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taaaan نمایش پست ها
    سلام بچه های 21 ، 22، 23 جولای کسی هست که کیس اش اپدیت شده باشه؟؟؟
    سلام، من 21 جولای بودم و هیچ آپدیتی نشدم. فقط فردای مصاحبه تو سایت واشنگتن و روز بعدش تو سایت انکارا. راستی برای دنبال کردن این موضوع میتونی بیای به تاپیک "کلیرنس در انکارا"
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%DB%B4/page152

Junior Member

سلام
    از دوستای عزیز کسی بوده که برای مستر دوم بخواد بره آمریکا و سفارت آمریکا تو آنکارا گیر بده بهش؟

ویرایش توسط solaleh : August 8th, 2014 در ساعت 08:49 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)