صفحه 71 از 77 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    ایشالا. راستی پس چه جوری متوجه شدید روی ریجکتی های قبلی حساس هستند؟؟؟
    گفتم که فقط احساس کردم و مطمئن نیستم. آخه اونروز دو نفر بودن که قبلا ریجکت شده بودن که دوباره درجا ریجکتشون کرد. یکیشون که حتی نسبت به مصاحبه قبلی مقطعش رو هم عوض کرده بود ولی بهش گفت نمیتونم قبول کنم از پس هزینه ها بربیای درحالیکه حتی بانک استیتمنت من و همسرم رو نگاه نکرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط leila1984 نمایش پست ها
    گفتم که فقط احساس کردم و مطمئن نیستم. آخه اونروز دو نفر بودن که قبلا ریجکت شده بودن که دوباره درجا ریجکتشون کرد. یکیشون که حتی نسبت به مصاحبه قبلی مقطعش رو هم عوض کرده بود ولی بهش گفت نمیتونم قبول کنم از پس هزینه ها بربیای درحالیکه حتی بانک استیتمنت من و همسرم رو نگاه نکرد.
    شما که گفتی من فقط 3 نفر جلوی خودمو دیدم که همشون ویزا گرفتند. بعد الان میگید که دو نفر ریجکت شدن!!!

Junior Member

سلام
    من امروز با افیسر عینکی جوان مصاحبه شدم که درجا ردم کرد. قبلا از دوبی با 306 رد شده بودم. حتی اجازه تحویل مدارک هم نداد. حسی که به من دست داد اینه که دارم با یک مامور امنیتی دروغگو صحبت میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز با افیسر عینکی جوان مصاحبه شدم که درجا ردم کرد. قبلا از دوبی با 306 رد شده بودم. حتی اجازه تحویل مدارک هم نداد. حسی که به من دست داد اینه که دارم با یک مامور امنیتی دروغگو صحبت میکنم.
    ببخشید شنیدم یه خانوم هم کنار این افیسر بودند به عنوان مشاور. زمان مصاحبه شما هم ایشون بودند؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid22 نمایش پست ها
    شما که گفتی من فقط 3 نفر جلوی خودمو دیدم که همشون ویزا گرفتند. بعد الان میگید که دو نفر ریجکت شدن!!!
    من تجربم رو تو پست 691 کامل نوشتم. روز ما فقط یک نفر درجا گرفت. اون هم برای کنفرانس بود. که چون هم ترکی و هم فارسی مسلط بود نمیدونم ایرانی بود اصلا یانه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    ببخشید شنیدم یه خانوم هم کنار این افیسر بودند به عنوان مشاور. زمان مصاحبه شما هم ایشون بودند؟؟؟
    بلی زل زده بود بهم. ظاهرا کاراموز بود. البته افیسر هم جوونکی بود

Junior Member

سلام دوستان، من امروز صبح مصاحبه داشتم. همون وقت ٢٨ ام كه باز شد و با كلي دلهره گرفتم. ١ روز وقت داشتم مداركمو تكميل و جم و جور كنم، ١ روز هم وقت داشتم بليط و برنامه سفر و روبراه كنم و فرداش كه ٢٧ ام بود اومدم انكارا. ساعت ٧,٣٠ رفتم تو صف سفارت كه نفر سوم بودم. تمام نكاتى كه بچها تو اين سات گفته بودن و رعايت كردم و براى همين با احترام و روى خوش بعد از انگشت نگارى منتظر نشستم. مصاحبم با اقاى جوون چشم ابى لاغر قد بلند بود. اتفاقا چون دستشويي رفته بودم دير رسيدم. ولى محترمانه و عادى شروع كرد به سوال كردن. كل مصاحبه ٢ دقيقه بيشتر نشد. چرا اين دانشگاه و انتخان كردى؟ چرا اين رشته و بعدش ميخواى چى كار كنى با اين رشته؟ كارت تو شركت چيه و شركت چيه؟ خصوصى يا دولتى؟ كى هزينتو ميده؟ من تقريبا بدترين حالت ممكن بودم، مستر دوم كه اوليشو تو مالزى خونده بودم. برادرم امركاست و تو همون دانشگاهى كه من پذيرش گرفتم درس ميخوند و الن روى opt هست. كاملن بدون فاند. مجرد و ٢٧ ساله،تنها نكته مثبت دختر بودن و سربازى نداشتنم بود. حين مصاحبه اصلا خيلى گوش نمىكرد و من هم چون استرس داشتم تپق زياد زدم. ولى خيلى ناباورانه درجا بهم ويزا داد بدون اينكه حتى bs نگاه كنهو گفت هفته ديگه از پست بگير. از همه كسانى كه تو اين ساىت راهنمايى مىنوشتن ممنونم، و مخصوصا از مسىول سايت. من واقعن به راهنمايى و دلگرمى هايى كه بچه ها اينجا مىكردن مديونم.

Junior Member

سلام دوستان
    من بار اول از دوبی با 306 به خاطر اموزشی س ریجکت شدم. این دفعه هم درجا با 214 از انکارا. توجه داشته باشید به هر صورت که در س سربازی انجام داده باشید (امریه مدارس، دانشگاه، سربازی معمولی و ...) با 306 ریجکت میشید خصوصا برای رشته های مهندسی. هیچوقت هم دلیل واقعی رو به شما نمیگن. در نتیجه اگر سربازی س بودین (حتی برای یک روز) وقت خودتون رو برای امریکا تلف نکنید (یا قضیه رو عنوان نکنید). به هر حال این تجربه تلخ من بود. با اون همه علاقه به درس خوندن در امریکا و خود امریکا، ناجوانمردانه ریجکت شدم. من اجبارا یکماه در س اموزشی بودم، خودم نمیخواستم و دوست هم نداشتم ولی برای سیاستمدارای امریکایی اصلا مهم نیست. بازی سیاسی است و امثال من باید چوب اعمال سیاستمدارای داخلی و خارجی رو بخوریم.
    افیسر جوان عینکی اول راجع به هدف از رفتن به امریکا و برنامه بعد از برگشت پرسید. بعدش راجع به تاریخ سربازی که من مفصل راجع به قضیه امریه دانشگاه (تدریس) توضیح دادم. اخرش گفت اموزش نظامی کجا بودی من اول گفتم یک مرکز اموزشی، مدت کوتاه یک ماهه، متعلق به نیروهای مسلح ولی راضی نمیشد میخاست ارتش یا س رو بفهمه. من چون ساده لوحانه دفعه قبل تو دوبی به س اشاره کرده بودم و میدونستم تو سیستمشون ثبت شده آخرش گفتم س. اونم بلافاصله گفت نسبت به مصاحبه قبلیت تغییری حاصل نشده، قانع نشدم میخای واسه درس خوندن بری آمریکا. برگه سفید ریجکت 214. هر چی هم گفتم لطفا به مدارکم نگاه کنید گفت علاقمند نیستم و تصمیمو گرفتم. یه جورایی هم حالیم کرد که سریعتر برم و وقتشو نگیرم (با حالت جدی و تحقیرآمیز). بله دقیقا واسه س هست. اجباری بوده، دوست نداشتم، خارج از کنترلم بوده، ولی اونا اهمیت نمیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    دوست گرامی، آیا آفیسر خانم همچنان در سفارت بودند، یا فقط اون آقا مشغول مصاحبه از متقاضیان ایرانی بودند؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.متشکرم...
    دو تا آفیسر مصاحبه میکردند. یکی آقای مسن و دومی آقای جوان لاغر. آفیسر خانم مصاحبه نمیکرد.

Junior Member

سلام دوستان، من الان آنكارا هستم چهارشنبه مصاحبه دوم دارم بعد إز يه پروسه ١٥ ماهه كليرنس ، البته ويزا مهاجرتي هستم امروز براى بار دوم رفتم مديكال كه مجدد ١٨٠+ ٥٠ دلار شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)