صفحه 75 از 77 نخستنخست ... 2565666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط khan11 نمایش پست ها
    دوستان نشستن يكي يه پست بزاره زود حذفش كنن پس تا پستم حذف نشده بخونيد من براي مصاحبه دوم امدم آنكارا دفعه اول اشتباه كردم رفتم ارمنستان واقعا سفارت آنكارا براي وقت مناسبه چون بزرگه و نفرات بيشتري رو هر روز مصاحبه ميكنه ساعت ١٠ وقت داشتم ديروز ساعت٩:٣٠ اونجا بودم بعد از ورود و تحويل مدارك و انگشت نگاري يه يكساعتي رو نشستم چون خيلي نفرات زياد بودن ساعت ١١:١٥ صدام كردن باجه ٧ يه خانم جوان كه چهرش به هنديا ميومد بود خيلي منظم و روتين همه سوالاتو پرسيد چرا اين دانشگاه؟ چرا اين رشته؟ سربازي رو پرسيد؟ از كارم و حوزه فعاليت شركت پرسيد ؟ بعد در مورد اينكه كار دولتي كردم پرسيد؟ آيا آشنايي دارم آمريكا پرسيد؟ بعد رفت سراغ درآمدم چون خودم اسپانسر خودم هستم و اينكه حساب بانكيم رو بهش دادم بعد منو تنها گذاشت و يه پنج دقيقه ايي رو رفت فك كنم مشورت كرد بعد كه برگشت از اين پرسيد هـدفم چيه؟ بعد از احصيل ميخوام چيكار كنم؟ و بعد گفت كه ويزاي شما اپروو شده و گفت ٤ روزه ديگه پاستو برو پست بگير خيلي به نظرم سفارت منطقي بود و خوب همه چيزو بررسي ميكرد و با دقت برعكس ارمنستان كه ٢ دقيقه آفيسر فقط پلان منو پرسيد و با بند سوشيال تاي ريجكتم كرده بود درسته يه مقدار آنكارا بيشتر ازت سوال ميكنن اما براي من كه مشكلي براي حرف زدن ندارم بهتره اينجوري حالا موندم كه لينكی كه دادن تا الان هيچ اطلاعاتي نداده بهم كه كي برم كسايي كه تجربه دارن ميشه بگن كه به نظرشون كي پاس من ميرسه پست آيا بايد اون سايت اول بزنه كه رسيده بعد برم پست يا طبق گفته آفيسر چهار روز دقيقا چهار روزه؟ من ١٦ دسامبر بايد برم تاريخ I20 من كمكم داره نزديك ميشه ممنون اگه راهنمايي كنيد
    تبريك ميگم دوست عزيز..منم از ارمنستان با همون بند دو هفته پيش ريجكت شدم،٥روز ديگه دارم ميرم آنكارا،شما شرايطتتون رو تغيير ندادين رفتين مصاحبه؟از ريجكتي قبليتون نپرسيد؟ممنون ميشم توضيح بدين چون منم شرايط شما رو دارم تقريبا
    ویرایش توسط nazaiiii : December 5th, 2014 در ساعت 02:47 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaiiii نمایش پست ها
    تبريك ميگم دوست عزيز...با كدوم افيسر مصاحبه داشتين؟
    ممنونم
    باور ميكنين عصن دقت نكردم )) انقدر كه منتظر بوديم و گشنم بود
    ولي باجه ٥ آقاي جوان مو مشكي فكر كنم عينكي بود

Junior Member

تبريك ميگم دوست عزيز..منم از ارمنستان با همون بند دو هفته پيش ريجكت شدم،٥روز ديگه دارم ميرم آنكارا،شما شرايطتتون رو تغيير ندادين رفتين مصاحبه؟از ريجكتي قبليتون نپرسيد؟ممنون ميشم توضيح بدين چون منم شرايط شما رو دارم تقريبا

عزیز کسی که شرایطش طی یک ماه عوض میشه مطمنا مجدد ریجکت میشه به حرفا گوش نده ، شرایط وقتی باید عوض بشه که شما دانشگاه یا رشته اتو عوض میکنی
    در مورد ریجکتی چیزی نپرسید منطقی هم هست چون جلوش هست

Junior Member

سلام
    من پنجشنبه مصاحبه داشتم و برگ زرد گرفتم
    این سوالات رو پرسید

1- What do want to do in US?
    What is your major?

2- Why did you apply for Minnesota University?

3- Just for Minnesota?

4- What is your plan after your studying?

5- Where did you do your military service?

6- When did you get marry?

7- What will be your thesis about? Explain it.

8- Give me your CV, SOP, research plan, transcript, job offer, I-20,

9- Do you have the original copy of your research plan? No, my supervisor

10- Do have any relative in US?

فقط یه نکته مهم
    لطفا اصلا استرس نداشته باشید این خیلی مهمه و روی آفیسر هم تاثیر میذاره اونا روانشناس هستند
    تقریبا سوالات همه نکراری و جای نگرانی نیست
    در مورد هتل هم به نظر من etab به نسبت قیمت جای خوبیه هم به سفارت نزدیکه و هم به مراکز خرید مثل defacto و LC wilkiki که جنس های ارزون و خوبی داشت
    موفق باشید دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALPA13 نمایش پست ها
    سلام
    من پنجشنبه مصاحبه داشتم و برگ زرد گرفتم
    این سوالات رو پرسید

1- What do want to do in US?
    What is your major?

2- Why did you apply for Minnesota University?

3- Just for Minnesota?

4- What is your plan after your studying?

5- Where did you do your military service?

6- When did you get marry?

7- What will be your thesis about? Explain it.

8- Give me your CV, SOP, research plan, transcript, job offer, I-20,

9- Do you have the original copy of your research plan? No, my supervisor

10- Do have any relative in US?

فقط یه نکته مهم
    لطفا اصلا استرس نداشته باشید این خیلی مهمه و روی آفیسر هم تاثیر میذاره اونا روانشناس هستند
    تقریبا سوالات همه نکراری و جای نگرانی نیست
    در مورد هتل هم به نظر من etab به نسبت قیمت جای خوبیه هم به سفارت نزدیکه و هم به مراکز خرید مثل defacto و LC wilkiki که جنس های ارزون و خوبی داشت
    موفق باشید دوستان
    تبريك ميگم دوست عزيز..شما خودتون از قبل گفتين job offer دارين ؟

Junior Member

تبريك ميگم دوست عزيز..شما خودتون از قبل گفتين job offer دارين ؟
    ببخشید داشتن جاب افر ضروریه؟
    یعنی حتما باید ببریم؟

Junior Member

بله من جاب آفر داشتم
    فکر کنم واسه آنکارا مهم باشه
    وقتی میگه برنامت واسه بعد تحصیل چیه بهتره که حتما بگی از ایران پیشنهاد کاری خوبی داری

لطفا اصلا استرس نداشته باشید این نکته خیلی مهم. خیلی به درگیر تجربه های دیگران نشید هر کسی کیس خودش رو داره فقط باید آماده باشید که بتونید به بهترین و کوتاهترین شکل خودتون رو پرزنت کنید
    به امید موفقیت همه دوستان

فقط نمیدوم به ترم بهار یعتی آخر زانویه میرسم یا نه؟؟
    معلوم نیست کی کلیر بشیم

سلام بچه ها
    من واسه ژانويه وقت گرفتم.واسه تابستون برناممه.از ايروان و دبي با 214b ريجكت شدم سالهاي قبل.با شرايطم دوستاني كه تجربه دارن ازين سفارت منو راهنماييم كنن.
    سفرام همين ارمنستانو دبي بود.متاهل-مدارك مالي با گردش حساب خوب-وكالت خونه از چند سال پيش تا الان-البته چون شرايطم فرق كرده پس فرم دي اي هم فرق كرد.آشنايي هم ندارم اونجا-رزرو هتل هم ميبرم.بيمه احتياجه يا نميخواد؟مدارك كاري رو نميبرم چون كامل نيس.اصلا نديدم تاحالا مدارك كاريو چك كنن.
    همين ديگه.اگه ادمين عزيز لطف كنن پستمونو حذف نكنن تا بچه ها راهنماييم كنن ممنون ميشم.
    مرسي بچه ها

Junior Member

من 4 دسامبر سفارت آنکارا مصاحبه داشتم. فرستاد برای کلیرنس. بعد مصاحبه تو سایت ceac نوشته بود administrative processing و تاریخ مصاحبه رو هم زده بود اما سایت سفارت که شماره DS رو وارد میکنم، پیغام میده که اطلاعاتی موجود نیست. آیا کس دیگه ای هم با این مشکل برخورد کرده؟

Junior Member

دوستان سلام
    من هم حدود 2 هفته پیش مصاحبه داشتم، رشته فنی مهندسی هم هستم و استرس هم خیلی داشتم، برای دکتری پذیرش بدون فاند دارم، اما واقعاً همونطر که دوستان میگن لازم نیست زیاد استرس داشته باشید! به من هم برگه زرد داد و گفت که نمیتونه بگه چقدر این فرآیند کلیرنس طول میکشه
    الان مشکل من فقط اینه که ترم من از 10 ژانویه شروع میشه و من نمیدونم تا اون موقع ویزا میدن یا نه، فعلاً که خبری نیست و pending هست. حالا میخواستم بپرسم اگه مثلا چند روز قبل از شروع ترم ویزای من آماده بشه به نظرتون من میتنونم از دانشگاه بخوام پذیرشم رو دیفر کنه برای ترم پاییز و ویزا رو هم با i-20 جدیدی که میگیرم برم تابستون از سفارت دریافت کنم؟! این رو من اونجا از یکی از دوستای ایرانی شنیدم، ولی نمیدونم چقدر میتونه درست باشه؟! ممنون میشم اگه اطلاعای در این زمینه دارید کمکم کنید
    از طرف دیگه، من تا چند روز قبل از شروع ترم جدید میتونم درخواست دیفر بدم؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)