صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: Boston University

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

پیش فرض Boston University

تعجب میکنم چرا این دانشگاه کسی سمتش نرفته؟ هم رنکش خوبه هم تو شهر خوبیه. هزینه هاش البته بسیار زیاده

رنک این دانشگاه طبق USNews

40 Best Business Schools
    31 Part-time MBA
    51 Best Education Schools
    38 Best Engineering Schools
    39 Aerospace / Aeronautical / Astronautical Engineering
    12 Biomedical Engineering / Bioengineering
    50 Computer Engineering
    44 Electrical / Electronic / Communications Engineering
    59 Industrial / Manufacturing / Systems Engineering
    55 Materials Engineering
    44 Mechanical Engineering
    29 Best Law Schools
    82 Biological Sciences
    60 Chemistry
    26 Clinical Psychology
    47 Computer Science
    58 Earth Sciences
    24 Economics
    44 English
    72 Fine Arts
    11 Healthcare Management
    50 History
    46 Math
    2 Occupational Therapy
    16 Physical Therapy
    40 Physics
    61 Political Science
    46 Psychology
    11 Public Health
    30 Rehabilitation Counseling
    16 Social Work
    59 Sociology
    21 Speech-Language Pathology
    45 Statistics

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Boston University

سلام
    من برای این دانشگاه اپلای کردم. مهندسی مواد. نمیدونم نظرشون نسبت به ایرانی ها چطوره؟

اتفاق جالبی هنگام اپلای برای این دانشگاه برای من افتاد: در حالی که همه جا روی وب سایت دانشگاه مبلغ اپلیکیشن فی 80 دلار نوشته شده بود، صفحه ی پرداخت اپلیکیشن فی مبلغ 70 دلار را نشان می داد. وقتی من این موضوع را به دفتر ادمیشن گفتم، برای خودشان هم جالب بود و می گفتند که اپلیکیشن فی 80 دلار است. اما اپلیکیشن بنده با همان 70 دلار مشخص شده در صفحه ی پرداخت، سابمیت، تکمیل و تحویل دپارتمان شد.

Junior Member sepideha آواتار ها

من یکی از دوستانم این دانشگاهه.
    این دانشگاه همون سال اول fellowship میده و در ضمن یه سهمیه مخصوص برای پذیرش خانوما هم داره.
    ...Hope for the best and prepare for the worst
    امیدوار باش برای بهترین و آماده شو برای بدترین...

یک نکته ی دیگر در مورد انتظارات این دانشگاه از ریزنمرات:

روی سایت دانشگاه نوشته شده است که ریزنمرات رسمی باید آپلود شوند. من اما در یک ایمیل ماجرای دشواری خرید مدرک دانشگاه های دولتی و این داستان ها را برایشان نوشتم و آن ها هم ریزنمرات غیر رسمی را برای مرحله ی بررسی اپلیکیشن قبول کردند. از قضا خیلی هم ساده و خوب برخورد کردند و چه بسا بدون ایمیل من هم مشکلی پیش نمی آمد.

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

از دوستان اگر کسی از این دانشگاه جوابی گرفت (چه مثبت چه منفی) لطفن اطلاع رسانی کنه... هیچ خبری نیست ازشون

نقل قول نوشته اصلی توسط hmofidi نمایش پست ها
    از دوستان اگر کسی از این دانشگاه جوابی گرفت (چه مثبت چه منفی) لطفن اطلاع رسانی کنه... هیچ خبری نیست ازشون
    روی thegradcafe که تا حالا چند نفر برای برق، کامپیوتر و سیستم ادمیشن و حتا فاند هم گرفته اند. نمی دانم ما که نگرفته ایم یعنی ریجکت شده ایم یا نه. پارسال تعدادی ادمیشن و فاند اواسط مارس دادند.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    روی thegradcafe که تا حالا چند نفر برای برق، کامپیوتر و سیستم ادمیشن و حتا فاند هم گرفته اند. نمی دانم ما که نگرفته ایم یعنی ریجکت شده ایم یا نه. پارسال تعدادی ادمیشن و فاند اواسط مارس دادند.
    -----
    منم همین سوالو دارم. تو thegradcafe جوابای پذیرش داره میاد. هم بوستون و هم چند تا دانشگاه دیگه مثل برکلی، مریلند، پرینستون و نوتره دام دارن پذیرش میدن. منم استرس گرفتم که چرا واسه من خبری نیست. حدس میزنم که فعلا راند اول بررسی هارو دارن انجام میدن. نظر شما چیه؟
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

نقل قول نوشته اصلی توسط jacob2014 نمایش پست ها
    -----
    منم همین سوالو دارم. تو thegradcafe جوابای پذیرش داره میاد. هم بوستون و هم چند تا دانشگاه دیگه مثل برکلی، مریلند، پرینستون و نوتره دام دارن پذیرش میدن. منم استرس گرفتم که چرا واسه من خبری نیست. حدس میزنم که فعلا راند اول بررسی هارو دارن انجام میدن. نظر شما چیه؟
    متأسفانه من نظر دقیقی ندارم. بعضی از دانشگاه ها از تاریخی به بعد مدارک را به ترتیب وصول بررسی می کنند، بعضی ها مدارک را دست استادها می دهند تا خودشان انتخاب کنند و آن ها هم ممکن است زودتر یا دیرتر از یکدیگر نتیجه را اعلام کنند، بعضی استادها که از پیش با دانشجویی در ارتباط بوده اند زودتر و غیر رسمی نتیجه را اعلام می کنند، بعضی از دانشگاه ها هم چند راندی عمل می کنند... این که در مورد بوستون یا چند دانشگاهی که شما نوسته اید کدام مورد صدق می کند، من نمی دانم.

Junior Member

من دو ماه پیش تو رشته Biomedical engineering پذیرش گرفتم. البته رشته خودم Mechanical Engineering هست و انتظار نداشتم خیلی خوب بگیرم. ضمنا فاند فلوشیپ هم گرفتم. از دانشگاه شریف اپلای کردم و خبر دارم که کلی از بچه های مکانیک که واسه مکانیک هم اپلای کردن ریجکت شدن

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)