صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: اعلام نتایج آزمون های آلمانی - پست اول خوانده شود

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض اعلام نتایج آزمون های آلمانی - پست اول خوانده شود

لطفا در صورتی که در آزمون های زبان آلمانی شرکت کرده اید تجربیات ونتایج خود را با فرمت زیر بیان کنید.

تذکر مهم (۱):از بردن نام موسسات وافراد خودداری کنید.

تذکر مهم (۲):از هرگونه نقل قول ،مکالمه و طرح سوال در این بخش خودداری کنید.

1.نام آزمون:
    2.تاریخ آزمون:
    3.محل آزمون:
    4.منابع مطالعه شده برای آزمون:
    5.نمره کسب شده:
    6.مدت زمان مطالعه :
    7.پیشنهادات:
    ویرایش توسط ka003 : January 23rd, 2015 در ساعت 03:39 AM دلیل: افزودن تذکر

پیش فرض پاسخ : دیتابیس آزمون های آلمانی

سلام دوستان
    من همین امروز نتیجمو گرفتم

1.نام آزمون: ZD B1
    2.تاریخ آزمون: 14 مارچ - 23 اسفند
    3.محل آزمون: گوته تهران
    4.منابع مطالعه شده برای آزمون: کتاب klip und klar برای گرامر و کتاب DaF Kompakt . سری کامل مایکل توماس و یه کمی هم دویچه وله
    5.نمره کسب شده: میانگین 4 تا قسمت 79 از 100 ( L:93 S:87 H:73 M:63 )
    6.مدت زمان مطالعه : 5 ماه ( درست و حسابی ) خودم خوندم بدون کلاس
    7.پیشنهادات: قسمت شفاهی رو گند زدم چون خیلی هول شده بودم و غلط زیاد حس میکردم حتی توی صرف فعل ها. فقط با آرامش بشینید و صحبت کنید. شمرده شمرده. من من کنید بهتر از اینه که هول شید خراب کنید
    امتحان رو زیاد سخت نگیرید. به قول ممتحن گل اگه B1 باشید بی شک قبولید
    اینجور که معلومه سوالها کاملا تکراری هست چون خیلی از بچه ها اینو میگفتن.
    زیاد صحبت کنید و بنویسید
    موفق باشید همگی

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

2.تاریخ آزمون- 2 اسفند
    3.محل آزمون: گوته تهران
    4.منابع مطالعه شده برای آزمون: کتاب های Studio d - تا درس 6 از کتاب سطح B1
    5.نمره کسب شده در امتحان : L:77 S:89 H:70 M:94
    6.مدت زمان مطالعه : 1 سال کلاس های ترمیک (که اصلا پیشنهاد نمی کنم) 5 ماه کلاس خصوصی (از شروع سطح A2 ) و 1 ماه مطالعه فشرده
    7.پیشنهادات: تقریبا تمامی موضوعات قسمت شفاهی، توی کتاب Studio بحث شده بود. توی کلاس خصوصی چون خودتون تنها هستید یا نهایتا 2 نفر هستید، خیلی فرصت برای حرف زدن و تمرین دارید که باید ازش استفاده کنید، البته استاد هم خیلی مهمه. استاد من خودشون توی آلمان رشته ی داروسازی خونده بودن.
    ضمنا توی این بخش، تسلط شما بر موضوع و لغات و دلایل محکم شما خیلی مهمه. من خودم گرامر های صرف صفت رو کلا قاطی کرده بودم و کلی اشتباه توی این گرامر داشتم. اما ظاهرا خیلی مهم نبوده.

مهمترین موضوعات امتحان شفاهی که 90% اوقات تکرار می شن اینها هستند :
    Gesund essen
    ernähren
    Kinder und Fernsehen
    Kinder und Handy
    Ausbildung
    Hotel Mama
    Luft verschmutzung
    einkaufen im Internet
    Verkaufen im Internet
    Soziale Netzwerke

بخش کتبی هم از 3 قسمت تشکیل شده.
    1- قسمت اول : یک نامه دوستانه. شما در یک موقعیتی قرار گرفتید (خوب یا بد) که دوستتون نبوده و می خواید براش تعریف کنید که گه اتفاقاتی افتاده. (ضمنا برای ما ایرانی ها که معمولا پارتی دانشگاهی ندارین، کمپ تفریحی ندارم، کلاس رقص سالسا و آواز نداریم و هزار تا چیز دیگه، لازمه حتما تمرین داشته باشید تا مغزتون خیلی سریع شرایط رو تجسم کنه و بریا خودش داستان پردازی کنه)

2- قسمت دوم : باید نظرتون رو در مورد یک موضوع که مثلا توی اینترنت مطرح شده، بیان کنید. باید برای نظرتون و اینکه با نظر مطرح شده موافق یا مخالف هستید دلایل منطقی بیارید. ( توی این مورد هم باید تمرین زیادی داشته باشید.

3- قسمت سوم : از شما دعوت شده که جایی برید اما باید عذرخواهی کنید و دلیل نرفتنتون رو بگید. این قسمت از همش ساده تره. یه جورایی از همون اول مشخصه. کلا یک دلیل انتخاب کنید و از الان روش کار کنید. موضوع امتحان هر چیزی که باشه، می تونید بهش تامیم بدید.

قسمت horen کلا دست خداست. من اصلا تمرین نداشتم و فکر نمی کردم قبول شم. ولی شما تمرین داشته باشید. ضمنا توی آلمانی لهجه های زیادی وجود داره و لازمه بدونید که حتی موضوعات به لهجه ی اتریشی و سوییسی هم هست !

در مورد قسمت lesen بعضی ها میگن فقط لغت مهمه. اصلا اینطور نیست. خیلی از جملات رو کلمه به کلمه می فهمید اما منظورشو نمی فهمید. توی تمرین هایی که الان دارید، سعی کنید منظور جمله ها رو خوب بفهمید و تمرین کنید.

- در مورد اهمیت زمان هم که می دونید.
    - ضمنا به دلیل اینکه بچه ها تقلب های شاخ و دم داری توی موسسه ی گوته انجام دادن و همه این تقلب ها وسط امتحان ها مشخص شده، از رفتار پرسنل گوته استرس نگیرید، خیلی خیلی مهربون هستند.

همه موفق باشید. اگه سوال های دقیق تری در مورد آزمون داشتید، در خدمتم.

2 موضوع مهم دیگه ی امتحان شفاهی که یادم رفته بود
    öffentliche verkehrsmittel
    Haustiere
    ویرایش توسط Simon : April 7th, 2014 در ساعت 07:35 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

1) نام آزمون: ZB1
    2) تاریخ آزمون: 23 خرداد 1393
    3) محل آزمون: ÖKF
    4) منابع مطالعه شده برای آزمون: So geht noch besser
    5) نمره کسب شده: L:57 S:77 H:70 M:92
    6) مدت زمان مطالعه: براي امتجحان تقريبا نخواندم شايد بشه گفت يك هفته. ولي مدت يك‌سال و نيم به صورت ترميك كلاس رفتم
    7) پیشنهادات:
    امتحان ZB1 ‌اصلا امتحان سختي نيست، و البته به لحاظ آكادميك هم براي دانشگاه‌ها معمولاً قابل قبول نيست (حد اقل من نديده ام جايي حداقل دانش زبان آلماني براي پذيرش نهايي براي دانشگاهي را سطح B1 عنوان كرده باشد) پس خيلي نگران اين امتحان نباشيد.
    يك دوره آمادگي آزمون اگر بريد تكنيكهاي كاربردي زيادي رو مي‌تونيد ياد بگيريد. اگر نه حتما كتاب So geht noch besser رو بگيريد. ( مي‌تونيد اين كتاب رو از زبانكده تهيه كنيد) در اين كتاب 10 نمونه امتحان ZB1 ‌آورده شده كه مي‌تونه خيلي كمكتون كنه

Junior Member hamech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KIT

2.تاریخ آزمون: 11 2014July

3.محل آزمون: Goethe Istanbul نزدیک میدون تقسیم

4.منابع مطالعه شده برای آزمون: Klipp und klar _ Mit Erfolg zum Goethe-/ÖSD-Zertifikat B1

5.نمره کسب شده: Hören77 _ Lesen80 _ Schreiben 95 _ Sprechen69

6.مدت زمان مطالعه : یک ماه مفید

7.پیشنهادات: من قبلا آنکارا هم امتحان SD2 داده بودم و از هردو مرکز آزمون کاملا راضیم 280 لیر شد ثبت نام. برای گرامر کلیپ اوند کلار عالیه حتی سطحش از امتحان بالاست. قسمت خواندن دونستن لغت زیاد تاثیری نداره فقط باید سرعت خوندن متن رو ببرید بالا هدف فقط جواب دادن به سوالهاست. قسمت شنیداری هرچقدر میتونید گوش کنید تو ماشین اتوبوس یاهر وقت تونستید چون این مهارت رو نمیشه یه هفته ده روزه مسلط شد زمان میبره تا گوش و ذهنتون عادت کنه. قسمت نوشتن به نظر من مهمترینه چون هرچقدر بیشتر تمرین کنید صحبت کردنتون هم تقویت میشه. دو هفته مونده به امتحان شروع کنید هر روز یکی دوتا موضوع بنویسید بدید یه نفر اصلاح کنه من به خصوص این قسمت رو مدیون زحمات استاد خوبم هستم بدون کمک ایشون نمیتونستم با نوشتن هم لغت یاد میگیرید هم گرامر اولش عجله نکنید زمان نگیرید بعد که به مرور سرعتتون زیاد شد زمان هم بگیرید. صحبت کردن هم فقط کافیه فرمتش رو بدونید چند تا نمونه سوال امتحان تمرین کنید دستتون میاد بهتره دو نفری در حضور یه نفر وارد تمرین کنید تا اشکالاتتون دربیاد.
    سوال دیگه ای داشتید در خدمتم.

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

2.تاریخ آزمون: 16/10/2014
    3.محل آزمون: Teheran
    4.منابع مطالعه شده برای آزمون: Studio D A1 bis B1, So geht's noch besser, Fit fuer Zertifikat B1
    5.نمره کسب شده:Schreiben: 76 Hoeren:70 Lesen:80 Sprechen: 78
    6.مدت زمان مطالعه :کلاس از A1 تا B1 حدود 10 ماه. برای امتحان هم یک ماه
    7.پیشنهادات: دو تا کتاب بالا که گفتم عالی هستن برای این آزمون

پیش فرض پاسخ : اعلام نتایج آزمون های آلمانی - پست اول خوانده شود

1) نام آزمون: ZB1
    2) تاریخ آزمون: 21 دی 1393
    3)محل ازمون: گوته تهران
    4.منابع مطالعه شده برای آزمون: Studio d A1-B1 , So geht's noch besser
    5.نمره کسب شده:Schreiben: 86 Hoeren:73 Lesen:80 Sprechen: 71
    6.مدت زمان مطالعه : 7 ماه

1.نام آزمون: A1
    2.تاریخ آزمون: آبان 1393
    3.محل آزمون: گوته-تهران
    4.منابع مطالعه شده برای آزمون: Daf kompakt - شش درس اول-شرکت در دو جلسه کلاسهای آمادگی آزمون در خود موسسه گوته
    5.نمره کسب شده: بطور کلی نمره میانگین 81 از 100
    6.مدت زمان مطالعه : دوماه با معلم خصوصی

Junior Member

1.نام آزمون:
    ZDB1
    2.تاریخ آزمون:
    29 دی 93
    3.محل آزمون:
    گوته
    Fit für Zertifikat B1
    5.نمره کسب شده:
    S:88/ M:62/ L:83/ H:73
    6.مدت زمان مطالعه :
    یک ماه فشرده کتاب stodio B1 رو شروع کردم و 5 درس خوندم و بعد فقط نمونه سوالات کتاب fit
    7.پیشنهادات: سر امتحان شفاهی کسی که با من بود خیلی خیلی از من قویتر بود و سظحش خیلی بیشتر از B1 بود و این باعث شد من خیلی اذیت شم، چون تو قسمت اول اصلا به من فرصت حرف زدن نداد و این باعث شد اعتماد به نفسم واسه قسمت دوم کامل از بین بره. اجازه ندید این اتفاق بیوفته. پارتنرتون هر چقدر هم که قوی بود با ارامش و شمرده حرفتون رو بزنید تا نمرتون مثل من نشه

Junior Member

1.نام آزمون: ZDB1
    2.تاریخ آزمون:27 اردیبهشت 94
    3.محل آزمون:
    گوته
    Fit für Zertifikat B1 و so gehts noch besser2014
    5.نمره کسب شده: S:83/ M:50/ L:70/ H:73
    6.مدت زمان مطالعه : 4 ماه بصورت خصوصی کلاس رفتم. کتاب schritte رو تا 4 خوندم برای a2 و برای b1 تا درس 7 studio d خوندم و مدت 5هفته کتاب های مشابه آزمون که مورد 4 گفتم رو خوندم
    7.پیشنهادات : همونطور که ملاحظه می کنید من قسمت شفاهی رو رد شدم و برای خرداد باید امتحان بدم این بخش رو اما چرا؟
    متاسفانه من نفر آخر برای موندلیش شدم و پارتنر نداشتم به همین دلیل خود معلم گوته که مصاحبه هم می کرد شد پارتنر من و اصلا مهلت نمی داد من جمله رو بفهمم و جواب بدم.اعتماد به نفسم رو واقعا داغون کرد جوری که ساده ترین افعال هم از ذهنم پاک شد.
    پیشنهاد میکنم حتما این مورد هم درنظر بگیرید که شاید پارتنر بهتون نرسه و مجبور بشید با خود مصاحبه گر صحبت کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)