صفحه 2 از 39 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 390

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

پیش فرض پاسخ : دوبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

سلام؛ من قبل از اینکه آی-بیست بدستم برسه با سویس نامبر برای تعیین زمان در "دوم فوریه" و گرفتن تور و اینجور کارای سفارت دوبی اقدام کردم ولی الان که آی-بیست بدستم رسیده میبینم که توی آی.بیست که دیروز بدستم رسید نوشته که باید 21 ژانویه "یعنی 6 روز دیگه" در دانشگاه حاضر باشه! البته قرار شده که late arrival بگیرم از دانشگاه ولی بنظرتون الان سفارت نمیگه چرا با آی-بیست اکسپایر شده اومدی؟!!! عملا من ده دوازده روز بعد از تاریخ شروع کلاسا میرم برای مصاحبه! کسی میدونه چی میشه؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    سلام؛ من قبل از اینکه آی-بیست بدستم برسه با سویس نامبر برای تعیین زمان در "دوم فوریه" و گرفتن تور و اینجور کارای سفارت دوبی اقدام کردم ولی الان که آی-بیست بدستم رسیده میبینم که توی آی.بیست که دیروز بدستم رسید نوشته که باید 21 ژانویه "یعنی 6 روز دیگه" در دانشگاه حاضر باشه! البته قرار شده که late arrival بگیرم از دانشگاه ولی بنظرتون الان سفارت نمیگه چرا با آی-بیست اکسپایر شده اومدی؟!!! عملا من ده دوازده روز بعد از تاریخ شروع کلاسا میرم برای مصاحبه! کسی میدونه چی میشه؟
    به نظر من که رفتنش کمی ریسکه... البته فایل سویس معمولاً تا سه هفته بعد از تاریخ I-20 باز میمونه و فعاله! بعضی ها هم میگن یک ماه... ولی حداقل از 3 تا دانشگاه که پرسیدم می گفتن 3 هفته.

شما اگر رشنه ات حساس نیست و احتمال میدی که کلیرنس نخوری و درجا بدن حتماً نامه لیت ارایوال رو بگیر و برو. اگر ترکیه و ارمنستان بودی که می گفتم راه میان و احتمالش بالاست خیلی سریع بدن... الان که نگاه کردم هم دیدم رشته اتون مواد بوده و کلاً حساسه... هر چی زود تر به مرحله کلیرنس برسی برنده ای...

یه نکته اضافی هم میگم بهت... اونم اینه که 99.99% موادیا با 212 رد شدن اخیراً ولی خودم به شخصه در 6 ماه گذشته سه تا کیس موادی با مقالات نانو و کامپوزیت و غیره دیدم که مثل شما فرصت مطالعاتی میرفتن و کلییر شدن!

گودلاک
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

مرسی
    اره دقیقا همینطوره.
    من دیگه توی دوبی گرفتم؛ البته خودمم بعدش پشیمون شدم چون الان هم نمایشگاه عرب.هلث هستش و هم کلی جشنواره توی دوبی و بلیط و هتل کم گیر میاد! الان میتونم جابجا کنم برم آنکارا یا ارمنستان؟ یا دیگه نمیشه؟
    ولی یادمه خودتم گفتی چون عجله دارم و رشته ام خاصه بهتره برم دوبی.

دوستان یه راهنمایی بکنید من چیکار کنم. این دانشگاه هروز یه ارودی میده و ...
    من قرار بود که برای بیست ژانویه یعنی ترم بهار برم دانشگاه؛ دانشگاه معطل کرد و I20 رو تا هفته پیش تازه رسوندن به دست من، منم اولین فرصتی که تونستم واسه سفارت دوبی جور کنم سه فوریه است. ضمن اینکه هزینه های سویس و وقت سفارت رو هم پرداخت کردم و هزینه های تور برای تاریخ مصاحبه رو هم پرداختم. امروز دانشگاه ایمیل زدن گفتن اینجوری نمیرسی و late ariaval هم نمیتونیم بدیم، بجاش دیفرت میکنیم واسه فال! منم موندم الان این وقت سفارت رو باید کنسل کنم و منتظر باشم تا یدونه I20 جدید بهم بدن یا اینکه همین I20 رو ببرم و سه فوریه به آفیسر بگم شما ویزا بدین من قرار شده دیفر کنم؟!!
    از طرفی اگه بخام کنسل کنم که احتمالا هزینه هایی ک کردم همش میپره؛ نه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    دوستان یه راهنمایی بکنید من چیکار کنم. این دانشگاه هروز یه ارودی میده و ...
    من قرار بود که برای بیست ژانویه یعنی ترم بهار برم دانشگاه؛ دانشگاه معطل کرد و I20 رو تا هفته پیش تازه رسوندن به دست من، منم اولین فرصتی که تونستم واسه سفارت دوبی جور کنم سه فوریه است. ضمن اینکه هزینه های سویس و وقت سفارت رو هم پرداخت کردم و هزینه های تور برای تاریخ مصاحبه رو هم پرداختم. امروز دانشگاه ایمیل زدن گفتن اینجوری نمیرسی و late ariaval هم نمیتونیم بدیم، بجاش دیفرت میکنیم واسه فال! منم موندم الان این وقت سفارت رو باید کنسل کنم و منتظر باشم تا یدونه I20 جدید بهم بدن یا اینکه همین I20 رو ببرم و سه فوریه به آفیسر بگم شما ویزا بدین من قرار شده دیفر کنم؟!!
    از طرفی اگه بخام کنسل کنم که احتمالا هزینه هایی ک کردم همش میپره؛ نه؟
    با همون I20 میتونید برید مصاحبه. البته اگه I20 جدید بیاد بهتره. هزینه‌ها هم نمیپره. تاپیک سوال‌های متداول late arrival و defer رو هم ببینید. جواب همه سوال‌ها در مورد defer همون‌جا هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

مرسی دوست گرامی
    البته من از خود سفارت دوبی هم پرسیده بودم که اونا اینو جواب دادن:
    Dear Applicant,

Please note that you should apply for the visa before the starting date of your I-20 and you should keep in mind that the visa process might take up to 1 month. At the time of your interview the officer will explain all the details to you.

Non Immigrant Visa Unit

بنظرت بازم منظورش اینه ک حالا با این آی.بیست هم اومدی، اومدی؟ آخه هم should استفاده کرده نه از must و هم اینکه تهش نگفته کنسل کن، گفته که وقتی اومدی اینجا آفیسره بهت جزییاتشو میگه!

سلام
    من الان امریکام و میخوام تابستون واسه دو ماه بیام. ویزام سینگل و باید دوباره از دوبی اقدام کنم. دفعه قبل ۲۶ روزه کلیر شدم. مثل اینکه روند اپلای و مخصوصا گرفتن وقت مصاحبه نسبت به ۲۰۱۲ تغییر کرده. درسته؟

Junior Member

Unhappy پاسخ : دوبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

سلام ..میشه لطفا یک کمک به من بکنید !!!من میخوام برای بعد از عید برای پدر وقت سفارت از دبی بگیرم فرم 160 رو هم پر کردم اما الان نمیدونم باید چی کار کنم
    ....

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamm233 نمایش پست ها
    سلام ..میشه لطفا یک کمک به من بکنید !!!من میخوام برای بعد از عید برای پدر وقت سفارت از دبی بگیرم فرم 160 رو هم پر کردم اما الان نمیدونم باید چی کار کنم
    ....
    سلام
    بايد پول مصاحبه كه 160 دلار هست رو بپردازي كه معمولا آژانسها انجام ميدن يا اگه كسي رو داري بگو تو دبي برات بپردازه و بعدش هم با داشتن شماره فيش پرداخت شده و شماره باركد فرم 160 ميتوني وقت بگيري. با تلفن هم ميتوني وقت بگيري كه هم اپراتور فارسي زبان داره هم انگليسي زبان شمارش هست 971-4-376-8311
    من هم تازه هفته پيش وقت گرفتم كه ساده بود.

سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه.
    من فبلا هم یک بار سوال پرسیده بودم و ممنون میشم این بار هم لطف کنید و به سوالات من جواب بدید. ببشخید که خیلی هاشون ابتدایی هستند.

1. آدرس سایتی که باید وقت سفارت گرفت رو میشه بگید یا لینکش رو بذارید؟ و اینکه چه مدارکی لازمه برای وقت سفارت ترچیحم گرقتن وقت آنلاینه. میدونم این وظیفه شما نیست. اما من واقعا گیچ شدم از بس هر کی یه چیزی گفت در مورد مدارک!

2. من I20 ام دستمه الان و میخوام وقت بگیرم. خوب میدونیم که یک ماه زودتر از تاریخ مندرج در اون نمیشه وارد آمریکا شد. و از اون ظرف هم می ترسم که اگه زود برم مصاحبه با توجه به تاریخ I20 زود ندن ویزام رو و این خودش شه استرس مضاعف. به نظر شما حالا من کی برم خوبه برای مضاحبه؟ 15 فروردین زوده یا خوبه؟ تاریخ I20 من 23 Aug هست.

ممنون.
    و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)