صفحه 31 از 39 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 390

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

ببخشید هایزنبرگ عزیز این سوال من مربوط به پیکاپه... ولی چون فک میکنم یه چیزی مربوط بهش اینجا دیدم میپرسم...فک میکنم یه جای این انجمن شما یه آژانس واسه پیکاپ معرفی کرده بودین که من الان پیداش نمیکنم...توی انجمن پیکاپ هم ندیدمش! سرچ هم کردم پیدا نکردمش..میشه لینکشو واسه من بذارین؟ پیشاپیش مرسی

Junior Member

دوستان گرامی
    ممنون میشم اگه وقتای خالی دبی و توی جولای بذارین برام
    بی نهایت سپاسگذارم

Junior Member

سلام
    من میخواستم برای 28 جولای وخ بگیرم برای سفارت و پروازم رو هم همون روز ساعت 4 بعد از ظهر بگیرم،آیا همه ی وقتای سفارت صبحه؟میرسم به نظرتون تو یه روز؟
    چقد طول میکشه این پروسه؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimso نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم برای 28 جولای وخ بگیرم برای سفارت و پروازم رو هم همون روز ساعت 4 بعد از ظهر بگیرم،آیا همه ی وقتای سفارت صبحه؟میرسم به نظرتون تو یه روز؟
    چقد طول میکشه این پروسه؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

معمولا تا قبل از ساعت ۱ تمومم می شه کارتون. ولی ساعت ۴ یه کمی ریسک داره!

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه کدوم دفتر پستی تو دبی بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای 28 جولای از دبی وقت گرفته بودم. همین امروز برام یک ایمیل اومده از سفارت که وقتت عوض شده است برای تاریخ 31 جولای. بدون اینکه من خودم این درخواست رو داده باشم. در قسمت Trip purpose هم نوشته NIV Reschedule 160. در حالی که قبلا خودم وقت گرفته بودم نوشته بود Public or Private College or University (F1,F2 ,
    لطفا دوستان سریع راهنماییم کنید باید چه کارکنم من الان استرس گرفتم .وقت هتل، ویزا و پروازم را هم قبلا گرفتم. باید همه را کنسل کنم؟ لطفا زود پاسخ بدید.

Junior Member abidalll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 28 جولای از دبی وقت گرفته بودم. همین امروز برام یک ایمیل اومده از سفارت که وقتت عوض شده است برای تاریخ 31 جولای. بدون اینکه من خودم این درخواست رو داده باشم. در قسمت Trip purpose هم نوشته NIV Reschedule 160. در حالی که قبلا خودم وقت گرفته بودم نوشته بود Public or Private College or University (F1,F2 ,
    لطفا دوستان سریع راهنماییم کنید باید چه کارکنم من الان استرس گرفتم .وقت هتل، ویزا و پروازم را هم قبلا گرفتم. باید همه را کنسل کنم؟ لطفا زود پاسخ بدید.
    به احتمال خیلی زیاد به خاطر تعطیلات عید فطر این کار رو کردن. طبیعتا کاری از دست شما بر نمیاد. باید هتل و پرواز رو عوض کنید. ویزاتون هم که روش تاریخ اعتبار داره، نباید مشکلی باشه.
    درد من حصار برکه نیست، من اصن درد ندارم!

Junior Member

ممنون از جوابتنون. من الان توی جدول وقت های دانشجویی F1 رو نگاه کردم. واسه 31 جولای هم وقت نداشت. خود سفارت برام این وقت رو تعیین کرده و با اینکه من دانشجویی میخوام واسه مصاحبه برم، trip purpose رو برام NIV Reschedule 160 انتخاب کرده (اصلا نمیدونم این عنوان به چه معناست). در حالی که باید Public or Private College or University (F1,F2 واسم انتخاب می کردند که در این حالت 31 جولای هم سفارت وقت نگذاشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimso نمایش پست ها
    سلام
    چقد طول میکشه این پروسه؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    خود سفارت ميگه صدور ويزا 2 تا سه روز کاري وقت مي بره.

Junior Member

سلام دوستان
    من وقت قبلی از سفارت دبی گرفتم. ولی مجبور شدم تاریخش رو عوض کنم. ولی ایمیل تایید کنسل شدن وقت اولیم و تایید وقت جدید برام ارسال نشدند هنوز. لطفا بهم سریع راهنمایی کنید. چون باید پرواز و هتل رو هم عوض کنم. ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)