صفحه 7 از 39 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 390

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : دوبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

سلام جناب هایزنبرگ و بقیه دوستان
    من تو یه دو راهی گیر کردم. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین. از دو ا دانشگاه UCF & OKLAHAMA پذیرش گرفتم.
    UCF: ای-بیست دستمه...دوره دکتری فیزیکش 4 سال هست و برای سال اول بهم فاند مشخص داده اما از سال دوم به بعد بستگی به نمراتم و فاند موجود استادها داره. با توجه به اطلاعاتی که از بچه های اونجا گرفتم مثل اینکه در رشته ما استادها خیلی فاند ندارن و من احتمالا نمیتونم کار آزمایشگاهی انجام بدم...
    OKLAHAMA: دوره دکتریش 5 ساله و هنوز ای-بیست دستم نیست. گفتن که مدارک فارسی و انگلیسی رو بفرست که میتونم 19 فروردین بفرستم و تا آخرای فروردین دستشون میرسه..گفتن از موقعی که مدارک به دستمون برسه 2-4 هفته طول میکشه که ای-بیست صادر بشه. و برای دوستم هم که اکلاهاما پذیرش گرفته بود یه ماه طول کشیده بود و یه هفته هم روش که پست کرده بودن و به دستش رسیده بود. موضوع اینه که اونجا 5 سال فاند دارم و کلا وضع آزمایشگاهیش هم خوبه اما میترسم به کارای ویزا نرسم...
    میتونم بنا را بذارم به خوشخیالی که یه ماهه به دستم برسه و کارامو زودتر انجام بدن و 29 اردیبهشت وقت سفارت بگیرم.بعد اگر نیومد با همون ا-20 یو-سی-اف برم. اما دیگه دو ماه وقت میمونه واسه کلیرنس...
    حالا به نظرتون این کار معقوله یا قید اکلاهاما رو بزنم و برای اوایل اردیبهشت وقت بگیرم؟؟؟
    خواهش میکنم اگه موردی به نظرتون میرسه زودتر بگید که برای اوایل اردیبهشت وقت بگیرم...

دوستان چرا کسی جواب نمیده؟ :-(
    من 27 ژانویه2013 از دبی برای بار اول ریجکت شدم.تافل 550 پی بی تی نداشتم و I-20 از کلاس زبانم فرستاده شده بود.تو دو تا شرکت یکی دارویی و اون یکی ارایشی بهداشتی کار می کنم و یه مغازه ی اسباب بازی دارم.کدومارو برای وقت دوم بگم و نشان بدم بهتره؟؟؟

22 مارس 2014 تافل 83 ای بی تی گرفتم.هنوز I-20 خود دانشگاه برای fall semester 2014 من نرسیده دستم.می ترسم وقت کم بیارم برای گرفتن ویزا
    به نظر شما از کدام کشور وقت بگیرمبرای بار دوم بهتره؟ دوباره دبی؟یا ترکیه؟
    اگه بخوام الان رزرو کنم وقت سفارتمو باید چکار کنم؟مراحلش چیه؟
    پیشاپیش از جوابهای دوستان متشکرم

Banned

سلام.
    دوستان بدون شماره پاسپورت میشه وقت سفارت دبی گرفت؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دوستان
    من واسه 19 می وقت گرفتم به این امید که ای-20 جدید به دستم برسه...امیدوارم کلیرنس طولانی نخورم. فقط یه سوال: چطور می تونم سویس و اطلاعات دانشگاه جدید رو وارد دی-اس160 سابمیت شده کنم؟ به نظرتون چه میشه کرد؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narenjiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه 19 می وقت گرفتم به این امید که ای-20 جدید به دستم برسه...امیدوارم کلیرنس طولانی نخورم. فقط یه سوال: چطور می تونم سویس و اطلاعات دانشگاه جدید رو وارد دی-اس160 سابمیت شده کنم؟ به نظرتون چه میشه کرد؟
    این تاپیک رو دنبال کنید.. من به زودی اونجا پست می کنم روشش رو....

0 تا 100 گرفتن وقت سفارت آمریکا (شامل همه موارد مهم مثل تعویض SEVIS ID, DS-160, Post)
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    به این آدرس ایمیل بزنید تا مشکلتون رو حل کنند
    contactus_fa_AE@visaops.com
    2 تا 3 روز طول میکشه تا انجام شه و جای نگرانی هم نیست!
    سلام دوست عزیز
    من به همین ادرس ایمیل زدم و ایرادی که در مورد من بود رو برطرف کردن اما
    خانومم رو نمیتونم اد کنم به عنوان کسی که میخواد باهام بیاد
    به من اینو جواب دادن:
    According to the information you have provided, the family member you are attempting to add to your Primary Applicant record already has a Primary Applicant record of their own. You cannot add an individual with their own Primary Applicant record. You must book the appointment under that Primary Applicant record.
    Applicant records cannot be merged or deleted due to the audit requirement of our client the US Department of State. In order to interview together, you need only to schedule the same appointment date and time for all applicants. Appointments are not one applicant, one date and time. There are multiple appointments available in each time slots.
    The best way to ensure that you book the same date and time is to choose not the first available appointment date and time but one for a date later in that week at a time later in the day.

با این حساب من باید دو تا وقت بگیرم در یه روز؟ اون وقت این مشکلی واسمون در روز مصاحبه ایجاد نمی کنه؟ یعنی جدا جدا باید مصاحبه کنیم یا با هم؟ از طرفی فقط یه sevis پرداخت کردیم و دو تا وقت سفارت داریم میگیریم که مشکلی نیست؟
    بسیار ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

دوستان دوبی ختما باید خودمون پیک آپ کنیم یا میشه یکی دیگه پبک آپ کنه؟

Junior Member

سلام دوستان،

کسی میدونه سفارت دوبی برای March کی وقتش باز میشه؟ هر چقدر میرم تو سایتش واسه March غیر فعال هستش.
    در ضمن چه جوری از فاکتور MRV fee پرینت بگیریم؟ من وقتی که پرداخت کردم نمیتونستم پرینت بگیرم، الان هرچقدر توی accountام میگردم فاکتوری پیدا نمیکنم. میشه یکی راهنماییم کنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gildaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان،

کسی میدونه سفارت دوبی برای March کی وقتش باز میشه؟ هر چقدر میرم تو سایتش واسه March غیر فعال هستش.
    الان آپریل هستیم و ماه مارچ قبل از آپریل هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    الان آپریل هستیم و ماه مارچ قبل از آپریل هست
    ای وای مردم از خنده، نمیدونم چرا فکر میکردم March بعد از April هست. منتظر بودم تا باز شه )))) در هر صورت مرسی. شما میدونی چطوری باید از فاکتور MRV fee پرینت بگیرم؟ هرچقدر تو اکانتم میگردم نمیتونم پیدا کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)