صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 183

موضوع: عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrash نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من می خوام از سفارت عشق آباد وقت بگیرم. میشه راهنماییم کنید که چی کار باید بکنم. من وب سایت سفارت عشق آباد پیدا کردم:http://turkmenistan.usembassy.gov/
    از اینجا باید اقدام کنم؟ به چه ایمیلی باید درخواستمو بفرستم. من تو مقطع دکترا پذیرش گرفتم و با همسرم می خوام برم.
    سلام

از اینجا
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سوال ! چند روز بعد از اینکه درخواست وقت مصاحبه بدیم وقت میدن ؟ یعنی ایمیل که بزنیم برای همون هفته بعد وقت میدن یا نه ممکنه چند هفته بعد وقت بدن ؟!!

سیستم عشق آباد مثل دوبی وقت گرفتن اینترنتی نداره؟؟ جدول وقت های آزاد عشق آباد رو میشه بزارید؟؟
    هایزنبرگ جان سیگنچر پست های شما دایره المعارفی بود قبلا؛ ولی الان که زدی با این اخطارت اونارو حذف کردی من کلا حیران شدم اون لینک ها کجاست!! یه راه حلی بیاندیش بیزحمت.
    مخلص شما

Junior Member

سلام
    ببخشید برای وقت گرفتن از سفارت عشق اباد نیاز به اینکه ds-160 کامل پر بشه و sevis number که هنوز به دستم نرسیده وارد بشه هست یا نیست؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    سیستم عشق آباد مثل دوبی وقت گرفتن اینترنتی نداره؟؟ جدول وقت های آزاد عشق آباد رو میشه بزارید؟؟
    هایزنبرگ جان سیگنچر پست های شما دایره المعارفی بود قبلا؛ ولی الان که زدی با این اخطارت اونارو حذف کردی من کلا حیران شدم اون لینک ها کجاست!! یه راه حلی بیاندیش بیزحمت.
    مخلص شما
    سلام
    خير بايد ايميل بزنيد بانضمام شماره ي DS و كپي پاسپورت و I-20 . در مواقعي بدون I-20 هم وقت ميدن اگر نياز ببينند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajavadi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید برای وقت گرفتن از سفارت عشق اباد نیاز به اینکه ds-160 کامل پر بشه و sevis number که هنوز به دستم نرسیده وارد بشه هست یا نیست؟
    ممنون

سلام
    ميتونيد با ايميل راضيشون كنيد كه بدون I-20 وقت بدن و بگيد كه در راهه و بزودي كه رسيد براشون ارسال مي كنيد. خير نيزا نيست شما همون اول كه باركد DS را گرفتيد ميتونيد وقتتون رو بگيريد و بعدا سر فرصت DS رو پر كنيد. فقط به ندرت ديده شده اشخاص يا بخاطر فراموشي با مشكلات سيستم نتونستن DS كه ايجاد كردند رو باز كنند. سعي كنيد خيلي به تعويق نندازيد تكميلش رو.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nargez نمایش پست ها
    سوال ! چند روز بعد از اینکه درخواست وقت مصاحبه بدیم وقت میدن ؟ یعنی ایمیل که بزنیم برای همون هفته بعد وقت میدن یا نه ممکنه چند هفته بعد وقت بدن ؟!!
    سلام
    ظرفيت براي ايراني ها زياد نيست مثل سفارت هاي اصلي . سر ماه كه باز ميشه سريعتر وقتتون رو بگيريد. براي هفته بعد خودم تجربه نكردم ولي براي يك ماه بعد وقت ميده و بيشتر.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    خير بايد ايميل بزنيد بانضمام شماره ي DS و كپي پاسپورت و I-20 . در مواقعي بدون I-20 هم وقت ميدن اگر نياز ببينند.

سلام
    ميتونيد با ايميل راضيشون كنيد كه بدون I-20 وقت بدن و بگيد كه در راهه و بزودي كه رسيد براشون ارسال مي كنيد. خير نيزا نيست شما همون اول كه باركد DS را گرفتيد ميتونيد وقتتون رو بگيريد و بعدا سر فرصت DS رو پر كنيد. فقط به ندرت ديده شده اشخاص يا بخاطر فراموشي با مشكلات سيستم نتونستن DS كه ايجاد كردند رو باز كنند. سعي كنيد خيلي به تعويق نندازيد تكميلش رو.
    شادزي
    خیلی ممنون
    فقط میشه بگید به چی ایمیلی، مدارکمون رو باید ارسال کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    مخلص شما
    داره سیستم وقت اینترنتی... ولی برای خود ترکمن هاست...

باید ایمیل بزنید تا وقت پیشنهادیشون رو اعلام کنند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام، دوستان، من ایمیل زدم به سفارت واسه درخواست وقت برای ویزای F1، اونا سریع سیستم اتوماتیک ریپلای‌شون جواب داد که ما برا ویزای B1 (!!) فعلن وخت نداریم و شما باید اول مِی دوباره ایمیل بزنین. بعدشم که دوباره ایمیل زدم و شفاف سازی کردم که آقا ویزای F کجا و B کجا؛ جوابی ندادن. خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که تکلیفم چیه و من چطوری میتونم هرچه زودتر وقت بگیرم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط danyaly نمایش پست ها
    سلام، دوستان، من ایمیل زدم به سفارت واسه درخواست وقت برای ویزای F1، اونا سریع سیستم اتوماتیک ریپلای‌شون جواب داد که ما برا ویزای B1 (!!) فعلن وخت نداریم و شما باید اول مِی دوباره ایمیل بزنین. بعدشم که دوباره ایمیل زدم و شفاف سازی کردم که آقا ویزای F کجا و B کجا؛ جوابی ندادن. خیلی ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که تکلیفم چیه و من چطوری میتونم هرچه زودتر وقت بگیرم.

ممنون
    طول میکشه تا جواب بدن! احتمالاً اشتباه کردن!

ممکنه وقتاشون پر شده و به جای تمپلیت F..... بی رو کپی کرده!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)