صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 183

موضوع: عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

کسی هست برای درخواست ویزای H-1B از عشق آباد اقدام کرده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی اخیرا میل زده به سفارت عشق آباد برای گرفتن وقت سفارت؟ من میل زدم هنوز جوابی بهم ندادند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی اخیرا میل زده به سفارت عشق آباد برای گرفتن وقت سفارت؟ من میل زدم هنوز جوابی بهم ندادند.

من تو ۱۰ روز اخبر ۲ بار ایمیل زدم و هر دو بار جواب دادن. شنبه و یکشنبه تعطیلن.

Junior Member

سلام من برای سفارت ترکمنستان وقت گرفتم و توی ایمیل عنوان کردم برای مستر وقت می خواهم الان یه دانشگاه دیگه برای دکترا بهم پذیرش داده می تونم دوباره بهشون ایمیل بزنم برای دکترا وقت بگیرم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sweetrazi نمایش پست ها
    سلام من برای سفارت ترکمنستان وقت گرفتم و توی ایمیل عنوان کردم برای مستر وقت می خواهم الان یه دانشگاه دیگه برای دکترا بهم پذیرش داده می تونم دوباره بهشون ایمیل بزنم برای دکترا وقت بگیرم یا نه؟
    ایمیل هم نزنید مشکلی نیست!! ولی اگر بزنید فکر کنم بهتره! فقط ذکر کنید که این آفر الان اومده و قبلاً موجود نبوده!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sweetrazi نمایش پست ها
    سلام
    با ایمیل به سفارت عشق آباد اطلاع بدید که از مستر به دکتری تغییر کرده. شما با سویس I-20 قبلی وقت گرفتید؟
    فقط براشون عنوان کنید سویس به این شماره تغییر کرده و فقط عوضش کنند ولی وقت به قوت خودش باقیه. اگر با قانع کردن که I-20 دستتون خواهد رسید راضیشون کردید و وقت گرفتید دیگه نیاز به این نیست که سویس رو بهشون ایمیل کنید همون روز مصاحبه ببرید ولی عنوان کنید که برای دکتری به جای مستر میرید.
    اصولا کانفرم نمیکنند ولی تازگی دیده شده در پاسخ ایمیل ها تشکر میکنند از اطلا عرسانی.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان من برای ترکمنستان تقاضای وقت کردم و اونا گفتن که میتونی 24 آپریل بیای منم گفتم بله میتونم بیام و اگه ممکنه که یه ایمیل تاییده برام بفرستین چون برای گرفتن ویزای ترکمنستان به اون احتیاج دارم این اتفاق ساعت 9 صبح افتاده و حالا که ساعت 2:30 هستش هنوز هیچ خبری نیست!! چقدر طول میکشه بین جواب اوکی کردن وقت تا گرفتن تاییدیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadjs نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ترکمنستان تقاضای وقت کردم و اونا گفتن که میتونی 24 آپریل بیای منم گفتم بله میتونم بیام و اگه ممکنه که یه ایمیل تاییده برام بفرستین چون برای گرفتن ویزای ترکمنستان به اون احتیاج دارم این اتفاق ساعت 9 صبح افتاده و حالا که ساعت 2:30 هستش هنوز هیچ خبری نیست!! چقدر طول میکشه بین جواب اوکی کردن وقت تا گرفتن تاییدیه؟
    معمولاً نمی پرسند که میتونی بیای... میگن این روز بیا اگر نمی تونی بیای بگو نمی تونم بیام.. یه بار دیگه دقیق بخونید! اگر نیست که منتظر جواب باشید و اگر جواب ندادن دوباره ایمیل بزنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    معمولاً نمی پرسند که میتونی بیای... میگن این روز بیا اگر نمی تونی بیای بگو نمی تونم بیام.. یه بار دیگه دقیق بخونید! اگر نیست که منتظر جواب باشید و اگر جواب ندادن دوباره ایمیل بزنید!
    این متن دقیق ایمیله

Dear Sir,
    Can you make it on April 24, 2014?

Regards,

Consular section
    Ashgabat, Turkmenistan

منم جواب دادم

Dear Sir or Madam

Yes I think I can make it on April 24. Would you please send me a confirmation email? I need it to get Turkmenistan Visa.

Thank you very much

نگفته که اگه نمیتونی بیای!
    چقدر برای جواب صبر کنم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadjs نمایش پست ها
    این متن دقیق ایمیله

Dear Sir,
    Can you make it on April 24, 2014?

Regards,

Consular section
    Ashgabat, Turkmenistan

منم جواب دادم

Dear Sir or Madam

Yes I think I can make it on April 24. Would you please send me a confirmation email? I need it to get Turkmenistan Visa.

Thank you very much

نگفته که اگه نمیتونی بیای!
    چقدر برای جواب صبر کنم؟!
    بسیار عالی..

صیر کنید.. تا جواب بدن 48 تا 72 ساعت وقت بدید... و اگر جواب ندادن دوباره ایمیل بزنید! اگر میخواهید خیلی دقیقه 90 نشه... و اگر دیدید دیر جواب دادند یه هفته بندازید عقب که ویزای ترکمنستان رو با خیال راحت بگیرید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)