صفحه 3 از 32 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 311

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_en84 نمایش پست ها
    برای پرداخت باید یک account بسازم که شماره پاسپورت میخواد. اگردوستان خارج کشور بخوان پرداخت کنند بهتر خودشون برام اکانت درست کنند یا خودم ؟؟منظورم این که اطلاعات زیادی باید برای ساخت اکانت وارد کرد؟تو سرچ هام صفحه ای پرداخت (ارمنستان) رو گفته باشه ندیدم . گویا خیلی واضح بوده . زمانش رسیده که برای استفاده از applyabroad شارژ بشیم!!
    شما اکانتتون از سال پیش هنوز موجود هست. فقط باید اطلاعات جدید رو وارد کنید... برای دادن پول می تونید مشخصاتت log in رو بدید و ایشون براتون پرداخت کنند...

پیشنهاد می کنم اصلاً اطلاعاتتون رو نخواهید کس دیگه ای وارد کنه ... چون ممکنه حساسیت و وسواس شما رو نداشته باشند و مشکلاتی پیش بیاد!!! خودتون با دقت پر کنید و برای پرداخت از دوستتون کمک بگیرید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    1. بهتره کامل سابمیت کنید بعد وقت بگیرید. پیش اومده که بنا بدلایل نا مشخص DS-160 متاسفانه retrieve نشده. احتمالش کمه ولی پیش میاد... پس اگر مدارکتون کاملی اول سابمیت کنید کامل! اگر I-20 دستتون نیست و یا هنوز پست نیاوردتش میتونید از دانشگاه SEVIS NUMBER رو زودتر بگیرید!

2. قبل از این که حتی بتونید جدول وقت ها رو ببینید باید پول رو بریزید.

3. به صورت کاملاً آنلاین هست و احتیاجی به بانک در ارمنستان نیست. با کردیت کارد پرداخت کنید!

گودلاک و ایشالا ویزارو به راحتی بگیرید!
    اگر 1.5 ماه قبل از وقت مصاحبه DS رو پر کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ آخه دوستان تو صفحه "فرم DS-160 "میگن این کار مسخره ای هست!! یک هفته قبل از وقت سفارت کافیه که این فرم پر بشه. در ضمن اسکن I-20 رو دارم (ولی نمیدونم اصلش کی قرار دستم برسه)
    با سپاس فراوان از پاسختون

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

اگر 1.5 ماه قبل از وقت مصاحبه DS رو پر کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ آخه دوستان تو صفحه "فرم DS-160 "میگن این کار مسخره ای هست!! یک هفته قبل از وقت سفارت کافیه که این فرم پر بشه. در ضمن اسکن I-20 رو دارم (ولی نمیدونم اصلش کی قرار دستم برسه)
    مشکلی ندارید.... هر چی زودتر بهتر. نه تنها پر کنید.. بلکه سریعاً وقت هم بگیرید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

اگر 1.5 ماه قبل پر كنيد و سابميت نكنيد. ابطال خواهد شد. شما بايد حتما سابميتش كنيد و قبلش حتما از اطلاعاتي كه وارد كرديد پرينت يا عكس بگيريد. قطعا بعد از 1.5 ماه ممكنه برخي اطلاعاتي كه وارد كرديد فراموش كرده باشيد.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان

کسی اطلاع داره میشه این روزا یکی دو هفته ای از ارمنستان وقت گرفت یا نه؟ سوال دیگه اینکه کسی از بچه ها میدونه ویزای جی ارمنستان وضعیتش چطوریه؟ شنیدم ارمنستان رو ویزای جی نظر مثبتی داره و بچه ها دو هفته ای گرفتن ویزا رو. یه سوال دیگه شاید یکمی بی ربط باشه به این تاپیک اما لطف کنید جواب بدین ممنون میشم: ارمنستان رو رشته های حساس حساسه آیا؟!! نظرتون چیه؟ اگه کسی تو بازه ی دو سه هفته ی اخیر واسه ارمنستان وقت میخواد یا داره اعلام کنه واسه شیر کردن هزینه های مسافرت شاید.

Banned

دوستان الان وقت های آزاد سفارت ارمنستان برای کی هست؟ می خوام بین آنکارا و ارمنستان و دبی هر کدوم زودتره اون رو انتخاب کنم. دانشجویی میرم.

سلام بچه ها!

واسه وقت گرفتن اکانت که ساختم حرف اول پاسپورت نامبرم رو وارد نکردم. حالا هم نمیشه تغییرش داد چیکار کنم؟

برا شما نثارفتای عزیز احتمالا دوبی وقتش آزادتره، همین روزا من جدول وقتای آزاد ارمنستان رو آپدیت میذارم ببینید خودتون

Junior Member

سلام
    من چند روزه دارم سعی می کنم که از ارمنستان وقت بگیرم ولی ملیت main applicant رو می زنه : ارمنی!
    وقابل ادیت کردن هم نیست.
    2 روز پیش می شد اعضای خانواده رو اضافه کرد ولی امروز پیغام خطا می ده و اعضای خانواده رو هم اجازه نمی ده اضافه کنم!
    آیا کسی به این مشکل برخورده؟ اگر راه حل بدین ممنون می شم.
    لطفا عجله کنید تا وقتها پر نشده.
    متشکرم
    … Life is a Journey

دوستان
    برای گرفتن وقت چه مدت زودتر میشه اقدام کرد و کی بهتره وقت گرفته بشه. یعنی معمولا وقت را چند وقت بعد بهتون می دن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

برای وقت گرفتن ویزای دانشجویی ان شاالله که باید Public or Private College or University (F1, F2) رو بزنیم دیگه؟!!!!!!!!!!!!
    اون PRIVAITE AND PUBLIC SCHOOL برای عزیزانی که دیپلم هستن ، هست دیگه؟!!
    چکار کنیم استرس ادم رو به این سوالا میرسونه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)