صفحه 6 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 311

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    به صفحات مياني فرم DS160 كه برسيد ازتون شماره ي سويس رو مي خواهد كه اين كد رو وارد ميكنيد. تو پر كردن فرم دقت داشته باشيد چون همين ابتداي كار هم با داشتن كدش ميتونيد وقت بگيريد و حتما نبايد همين امشب سابميت كنيد. اين آپشن رو خود اون طراحان فرم براي شما در نظر گرفتند.
    شادزي
    بدون سابمیت کردن می تونیم وقت بگیریم؟ لطفا توضیح بدین

Junior Member

سلام دوستان
    من برای گرفتن وقت از ایروان اقدام کردم. مشخصات همسرم را هم در قسمت عضو خانواده اضافه کردم و مجموعا دو تا 160 دلار پرداخت کردم. اما پس از بررسی تصمیم گرفتیم که جداگانه برای مصاحبه اقدام کنیم. حالا با توجه به اینکه الان وقت رو با هم میده آیا میشه به نحوی اقدام کنیم که دو تا وقت بگیریم و پول پرداخت شده سوخت نشه؟!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fa1024 نمایش پست ها
    بدون سابمیت کردن می تونیم وقت بگیریم؟ لطفا توضیح بدین
    سلام
    بله عرض کردم همون ابتدا که فرم ساخته شد میتونید با کدی که میده وقت بگیرید ولی در اسرع وقت با دقت فرم رو پر کنید. چون با این بارکد وقتتون تثبیت میشه و بهتره در فرم اشتباه نکنید. هرچند بعدا باز امکان تعویض هست.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanSN نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای گرفتن وقت از ایروان اقدام کردم. مشخصات همسرم را هم در قسمت عضو خانواده اضافه کردم و مجموعا دو تا 160 دلار پرداخت کردم. اما پس از بررسی تصمیم گرفتیم که جداگانه برای مصاحبه اقدام کنیم. حالا با توجه به اینکه الان وقت رو با هم میده آیا میشه به نحوی اقدام کنیم که دو تا وقت بگیریم و پول پرداخت شده سوخت نشه؟!!!
    این کار خیلی خاصه! به خدوشون ایمیل بزنید و درخواست بدید که این کار رو بکنند!

برای خانمتون اکانت جدا رو بسازید با شماره Pass و تاریخ تولد و nationality! بعد مشخصات مال خودتون و مال خاتمتون رو بفرستید و بگید مایلید انتقال پیدا کنه وقت ایشون به سیستم جدید!

مطمئن نیستم که این کار رو بکنند ولی ارزش سوال کردنش رو داره:

contactus_fa_AM@visaops.com
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    بله عرض کردم همون ابتدا که فرم ساخته شد میتونید با کدی که میده وقت بگیرید ولی در اسرع وقت با دقت فرم رو پر کنید. چون با این بارکد وقتتون تثبیت میشه و بهتره در فرم اشتباه نکنید. هرچند بعدا باز امکان تعویض هست.
    شادزی
    ببخشید من یک سوال دارم اگه با همون کدی که فرمودین وقت بگریم، این هزینه ای که تو سایت سفارت زده(160 دلار) رو کی باید پرداخت کنیم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira.akbari نمایش پست ها
    ببخشید من یک سوال دارم اگه با همون کدی که فرمودین وقت بگریم، این هزینه ای که تو سایت سفارت زده(160 دلار) رو کی باید پرداخت کنیم؟
    سلام
    زمان وقت گرفتن بدون پرداخت که بهتون وقت نمیدن. باید این مبلغ رو پرداخت کنید تا وقت بگیرید. اگر خودتون کردیت ندارید از شرکت های پرداخت کننده استفاده کنید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    آیا این امکان وجود داره که قبل از پرداخت هزینه، وقت های خالی سفارت رو بدونیم؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharsahar1367 نمایش پست ها
    سلام
    آیا این امکان وجود داره که قبل از پرداخت هزینه، وقت های خالی سفارت رو بدونیم؟
    فقط اولین وقت رو میتونید رایگان ببینید اینجا

دوستان هم گاهی جداول وقت رو اینجا پست می کنند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ممنونم از کمکتون. نامه پذیرش دانشگاه حتما باید از طریق پست واسمون فرستاده شه یا اینکه اگه ایمیل کنن و پرینت بگیرم قابل قبوله؟ و اینکه پاسپورت والدین حتما باید همراهم ببرم؟ چون احتمالا وقتی من وقت سفارت میگیرم پدر و مادرم هم خارج از ایران مسافرت هستند و من نمیتونم پاسپورتشونو ببرم.

Junior Member

سلام. بعد از گرفتن وقت آیا امکان تغییر sevis no وجود داره؟ تا اونجا که متوجه شدم جواب سوالم خیره اما با توجه به اینکه بعد از گرفتن وقت امکان داره از دانشگاه های بهتری پذیرش گرفت چه راه حلی وجود داره. دوستانی که در شرایط مشابه هستن به نظرتون تا کی صبر کنیم منطقیه؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)