صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

کاربران گرامی،

لطفا تجربیات و نتایج
    " گرفتن وقت از سایر کشورها در سال ۲۰۱۴" را در این موضوع به اشتراک بگذارید.

همچنین برای اطلاع از وضعیت وقت سفارت در سال قبل به موضوع زیر مراجعه فرمایید :

دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال 2013

موفق باشید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

سلام دوستان، اگه کسی فرصت مطالعاتی ایتالیا باشه و بخواد واسه ادامه فرصت مطالعاتی از همون ایتالیا ( میلان) بره آمریکا، سفارت آمریکا تو میلان میتونه اقدام کنه و غیر از DS-2019 چه مدارک دیگه ای میخواد؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشجو های ایرانی در امریکا - برگشت به ایران

با سلام به همگی.
    من و همسرم هر دو F1 هستیم، من Fall 2012 با ویزای مالتی اومدم که به زودی ویزام باطل میشه() و همسرم Fall 2011 با ویزای سینگل. قراره May برای یه کنفرانس بریم پاریس و اونجا هر دو دوباره مصاحبه شیم و یک هفته بعد بریم ایران . تصمیم هم داریم یک ماهه برگردیم امریکا. کسی تاحالا به خاطر کنفرانس و سینگل بودن ویزاش تو اروپا و مخصوصا پاریس سفارت امریکا رفته به عنوان returning student؟
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره، راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bmk نمایش پست ها
    با سلام به همگی.
    من و همسرم هر دو F1 هستیم، من Fall 2012 با ویزای مالتی اومدم که به زودی ویزام باطل میشه() و همسرم Fall 2011 با ویزای سینگل. قراره May برای یه کنفرانس بریم پاریس و اونجا هر دو دوباره مصاحبه شیم و یک هفته بعد بریم ایران . تصمیم هم داریم یک ماهه برگردیم امریکا. کسی تاحالا به خاطر کنفرانس و سینگل بودن ویزاش تو اروپا و مخصوصا پاریس سفارت امریکا رفته به عنوان returning student؟
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره، راهنمایی کنه.
    به نظرم چون همسرتون هستن و تازه ازدواج نکردید نباید مشکلی باشه! ولی من پیشنهادم اینه که اگر میتونید از سفارت های اطراف مثل آنکارا یا دوبی اقدام کنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    به نظرم چون همسرتون هستن و تازه ازدواج نکردید نباید مشکلی باشه! ولی من پیشنهادم اینه که اگر میتونید از سفارت های اطراف مثل آنکارا یا دوبی اقدام کنید!
    خیلی ممنون از پاسختون. ما سه سال پیش ازدواج کردیم و من از اولش با ویزای F1 اومدم. Full Found هستیم هر دو، ولی نگرانی ام بیشتر از همسرمه، چون اون بار اول 3 ماه کلیرنسش طول کشید و آخرشم سینگل گرفت از آنکارا. چقدر ممکنه باز دیر کلیر بشه؟ راستش، خودمون یه جورایی عمدا کنفرانس رو بهانه کردیم و مدت سفرمون کوتاهه، که بتونیم زودتر کلیر شیم.. ولی اگه خلاف میل ما پیش بره،خیلی بد میشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    شرایط همسرتون رو از جمله رشته و گرایش و زمینه کاری بگید لطفاً ... لینک اول امضای من رو هم از صفحه دو با دقت بخونید!
    Computer Science. سال سوم. زمینه ی ریسرچش حساس نیست ولی. ممکنه لینک پستتون رو بگذارید؟ پیداش نکردم. باز هم ممنون

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bmk نمایش پست ها
    Computer Science. سال سوم. زمینه ی ریسرچش حساس نیست ولی. ممکنه لینک پستتون رو بگذارید؟ پیداش نکردم. باز هم ممنون
    توی امضای من همین پایین پستم هست!!! بیشتر توضیح بدید! هم مال خودتون رو هم مال همسرتون رو! منابع فاندی استاد هاتون رو هم اعلام کنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

دوستان
    من اگه بخوام از یکی از سفارت خونه های امریکا در اروپا (رم) وقت بگیرم مشکلی نیست؟ دلیلش هم اینه که اونجا اقوام هستن و من می تونم فاصله بین مصاحبه و صدور ویزا رو اونجا اقامت کنم. آیا گرفتن بعد باید اینجا برم و درخواست ویزای شینگن کنم؟

سلام
    من الان با study permit کانادام. یک پذیرش فول فاند برای امریکا دارم. برای گرفتن ویزای f1 باید به کدوم سفارت مراجعه کنم. چطور باید وقت بگیرم. سفارت امریکا در اتاوا یا دفتر کنسولگری امریکا در کبک و یا باید بیام کشورهای همسایه ایران؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی phd درامریکا هستم. برای دیدن خانوادهم در تابستان می خوام برگردم ایران. می خواستم بپرسم که به نظر شما کانادا برای گرفتن ویزای مجدد امریکا چطوره?ممنون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)