صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 165

موضوع: باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

کاربران گرامی،

لطفا تجربیات و نتایج " گرفتن وقت از باکو در سال ۲۰۱۴" را در این موضوع به اشتراک بگذارید.

اطلاعات وقت گرفتن برای ویزای دانشجویی:
    http://azerbaijan.usembassy.gov/non-...ant_visas.html

همچنین برای اطلاع از وضعیت وقت سفارت در سال قبل به موضوع زیر مراجعه فرمایید :

باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2013

موفق باشید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

آقا من برای دوبی وقت رزرو کردم ولی میخام عوض کنم برم آنکارا یا باکو!
    میشه اون 160 دلار وقت سفارت و 200 دلار سویس فی رو جابجا کرد به سفارت دیگه؟؟؟؟
    و اگه میشه از طریق سیستم انلاین اینگارو کرد، آیا باید فرم Ds160 رو هم باید دوباره از اول پر کنم؟ آخه توی فرم اولش زده بودم که میخام برم دوبی ولی اگه باهمون فرم دی.اس 160 برم آنکارا گیر نمیکنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    آقا من برای دوبی وقت رزرو کردم ولی میخام عوض کنم برم آنکارا یا باکو!
    میشه اون 160 دلار وقت سفارت و 200 دلار سویس فی رو جابجا کرد به سفارت دیگه؟؟؟؟
    و اگه میشه از طریق سیستم انلاین اینگارو کرد، آیا باید فرم Ds160 رو هم باید دوباره از اول پر کنم؟ آخه توی فرم اولش زده بودم که میخام برم دوبی ولی اگه باهمون فرم دی.اس 160 برم آنکارا گیر نمیکنم؟

سلام

فقط سويس رو نبايد بديد چون تا يكسال معتبره. فرم هم بايد براي باكو پر شه.
    شادزي
    .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام، كسي از دوستان به وقت هاي آزاد باكو دسترسي داره؟ ممنون ميشم اينجا بزاريد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

من تو این لینک که مربوط به سفارت آمریکا تو باکو هست، یه همچین عبارتی پیدا کردم: http://azerbaijan.usembassy.gov/visa_procedures.html
    Please note: The U.S. Embassy in Baku is unable to accept visa applications from citizens of Iran who are not resident in Azerbaijan. Iranian applicants should contact the U.S. embassies in Abu Dhabi, UAE or Ankara, Turkey or the consulate in Dubai, UAE for application information.
    پاراگراف دوم صفحه!!!! این پارسالم بود؟ پس چرا الان هم پنجشنبه های اول ماه به ایرانیا وقت میدن؟ منظورشون ایرانیای شهروند آذربایجان هست نکنه؟ آخه دوست من همین دیروز وقت گرفته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون... شما میدونید آمار کلیرنسای این اواخر رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ منظورم مثلا از سپتامبر به بعده... چون ماه های قبلی رو تو همون فایل مربوط به 2013 پیدا کردم... در واقع میخوام بدونم الان هم خوب مالتی میدن یا نه... و اینکه سیاستشون همون مدلیه یا تغییر کرده؟

سلام
    من یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
    آیا درسته که باکو فقط پنجشنبه های اول ماه رو وقت میده به ایرانیا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh44jm نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
    آیا درسته که باکو فقط پنجشنبه های اول ماه رو وقت میده به ایرانیا؟
    کاملا درسته.3 april اولین وقته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein33 نمایش پست ها
    کاملا درسته.3 april اولین وقته.
    واقعااااااااا؟؟؟؟ مطمئنيد؟؟؟ اخه پس وقتي مليت رو ايران ميزنيم چرا همه ي پنجشنبه ها رو نشون ميده؟ من برا پنجشنبه ي دوم اپريل وقت گرفتم يعني كنسل ميكنن خود به خود؟ اگر ممكنه جواب من رو بديد. ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com

ممكنه اگر كسي انلاينه جواب من رو بده خيلي فوريه
    سفارت بكو كماكان پنجشنبه هاي اول هر ماه رو ميده به ايرانيها؟ يعني اگر وقت ديگه اي گرفته باشيم كنسل ميشه؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com

نقل قول نوشته اصلی توسط bhad نمایش پست ها
    ممكنه اگر كسي انلاينه جواب من رو بده خيلي فوريه
    سفارت بكو كماكان پنجشنبه هاي اول هر ماه رو ميده به ايرانيها؟ يعني اگر وقت ديگه اي گرفته باشيم كنسل ميشه؟؟؟؟
    این جور سوال ها مسئولیت داره برای جواب دهنده.. برای همین من همین جا قید می کنم که ممکنه جواب من کاملاً غلط باشه!

این اواخر باکو هر پنج شنبه وقت میداد...تو ماه های شلوغ مثل جون بعضی اوقات جمعه ها هم وقت میداد

این پست مال نوامبر هست: اینجا 14 و 21 نوامبر خالی بوده که هر دو 5 شنبه بودند!

این پست ها هم مال ماه جون که تاریخ هاش پنج شنبه و جمعه هست همه و الزاماً اول ماه نبودند: اینجا و اینجا

این پست هم مال جولای بوده که باز الزاماً پنج شنبه اول ماه نبوده: اینجا

نتیجه کلی... اگر وقت به عنوان شهروند غیر آذربایجانی گرفتید و پنج شنبه ها یا جمعه هاست به احتمال زیاد مشکلی نیست! ولی شما همیشه میتونید به سفارت ایمیل بزنید و بپرسید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)