صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 91

موضوع: نظر خواهی آیلتس در داخل یا خارج از کشور؟شما کدام را انتخاب میکنید؟

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش ؟ شما کدام رو انتخاب میکنید؟

من عصر دین ودانش امتحان ندادم و نظری در این مورد ندارم، اما آیلتس تهران:
    از نظر مکان ( ساختمان انفورماتیک سنجش) ، نظم، زمان شروع امتحان، کیفیت صدا و راحتی صندلی، تهران آیلتس واقعا قابل تحسین بود (آزمون 17 نوامبر)
    من از امتحان speaking راضی نبودم که ربطی به موسسه مذکور نداره
    اما بقیه موارد رو بعد از دریافت نتایج عرض میکنم خدمتتون
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش ؟ شما کدام رو انتخاب میکنید؟

من 22 sep ایلتس تهران امتحان دادم... نتایجش یک ماه بعد از ازمون اعلام شد که گفتن به خاطر بازرسی بوده. در کل همه چی اطلاع رسانی و نظم در ازمون خوب بود. اما از کیفیت صدا برای listening راضی نبودم صدا بلند بود و واضح متوجه نمیشدم و یه موردم این که وسط reading که زمان و تمرکز مهمه پاسپورتارو چک کردن. به هر حال با توجه به این که بیشترین از دین و دانش ناراضین دومین بارم میخوام همین جا امتحان بدم البته اگه بشه ثبت نام کرد در این وضعیت.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    من از امتحان speaking راضی نبودم که ربطی به موسسه مذکور نداره
    من هم فکر می‌کنم که اسپیکینگش از بعضی نظرات می‌تونست خیلی بهتر باشه. ولی چرا می‌گی که ربطی به موسسه نداره؟
    A l e x a r

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    من هم فکر می‌کنم که اسپیکینگش از بعضی نظرات می‌تونست خیلی بهتر باشه. ولی چرا می‌گی که ربطی به موسسه نداره؟
    من خوب شروع کردم اما افتضاح تموم کردم... ممتحن مثل یه کوه یخ بود...اما الان که فکرشو میکنم خودم باید اعتماد به نفسم رو حفظ میکردم و فکر میکردم دیوار جلومه!!
    اینکه میگم ربطی به موسسه نداره بخاطر اینه که همزمان با من یه خانمی داشت مصاحبه میداد ، موضوع و سوالاتشم دقیقا یکی بود اما با یه ممتحن خوب افتاده بود ، حتی زمانی که وقت کم میاورد با اشاره و حرکاتی بهش میفهموند، تاییدش میکرد یا...
    اما واسه من نه.... هر دو تو یه موسسه اند.. اما از بدشانسی ...من با این خانوم افتادم...
    بقیه بچه ها هم روز امتحان راضی بودن...

Junior Member

خب این به موسسه ربط داره دیگه! اگزمینرهای هر موسسه برای خودشه. مثل اینه که توی یکی از کلاس‌ها صدای لیسنینگ خراب باشه و بگیم مشکل موسسه نیست، مشکل اون کلاسه بود!

پانوشت:
    ۱ - انصافا صدای لیسنینگ خیلی خوب بود.
    ۲ - الان تقریبا مطمئن شدم جفتمون یک بلا رو تجربه کردیم! یکی تو فروم می‌گفت پشت اون کوه یخ یه قلب طلایی هست! امیدوارم همین طور باشه واقعا...
    A l e x a r

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

سلام بر همگی،

من تجربه دو موسسه رو ندارم. اما یک موضوع به ذهنم رسید گفتم شاید راهتون یه چراغ قوه بندازه کمی روشن کنه.
    به هیچ وجه... تاکید می کنم... به هیچ وجه بخاطر "نمره" دادن موسسه انتخاب نکنید. همانند حرف های دوستان در صفحه قبل. شما اگر زبان رو بلد باشید نمره میارین، +-0.5 و اگر هم مسلط باشین مطمئن باشید حقتون رو میگیرد.

تنها تفاوت موسسات روی نظمشونه. اگر منظم باشند شما بعد از امتحان استرس کمتری برای مدارکتون دارید.
    شرایط امتحان که دیگه جای خود داره. من 2بار تهران امتحان دادم هر دوبار راضی بودم. هرچند لیستنینگ دوم صدا خیلی بدتر بود اما نمره ام بهتر شد. اسپیکینگ دوم بنظر خودم خیلی بدتر دادم... ممتحن هم خیلی بدتر بود اما نمره ام مطابق با دانشم بود. من باشم بخاطر سابقه و نظم تهران رو در شرایط نرمال انتخاب می کنم.

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering , University of Alberta

با سلام. من واقعا نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن که 0.5 نمره بالا و پایین چیز مهمی نیست. حداقل واسه من که با 6 (بجای 6.5)، تمام دانشگاهای موردنظرم را از دست میدم این 0.5 نمره حیاتیه! یعنی اگر یک موسسه معمولا S یا W را حتی 0.5 نمره پایینتر از اون یکی میده لطفا بفرمایید. مرسی

کسی نمیگه نیم نمره مهم نیست، اتفاقا خیلی هم مهمه
    ولی هیچ کس نمیگه فلان موسسه نیم نمره بالاتر میده!
    مطمئن باش اگه همچین قانونی وجود داشت در یکی از موسسه ها کلا تخته میشد.
    منظور بچه ها اینه که شانس و احتمال (خطای اگزماینر ) نمره شما رو نیم نمره جابه جا میکنه که ممکنه توی هر موسسه ای اتفاق بیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط asman6666 نمایش پست ها
    با سلام. من واقعا نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن که 0.5 نمره بالا و پایین چیز مهمی نیست. حداقل واسه من که با 6 (بجای 6.5)، تمام دانشگاهای موردنظرم را از دست میدم این 0.5 نمره حیاتیه! یعنی اگر یک موسسه معمولا S یا W را حتی 0.5 نمره پایینتر از اون یکی میده لطفا بفرمایید. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE

من 1 دسامبر امتحان داشتم کنسل شد یعنی چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    جمعه مصاحبم بود
    هرچیم میزنگم اشغاله تلفنشون
    بعدا برگزار میکنن؟
    بابا من حساب کردم واسه ددلاین رو این امتحان

Junior Member

من هر دو موسسه امتحان دادم و به جرات میتونم بهتون بگم که هیچ فرقی باهم دیگه ندارن.حالا دیگه تصمیم گیری پای خود دوستان هست و بنا بر تشخیص خودشون.ولی از لحاظ محیط و نور به نظر من آیتلس تهران بهتره چون نور طبیعی داره و امتحانات تو کلاس برگزار میشه ولی در باشگاه خبرنگاران جوان بنظر من محیط امتحان افسرده کننده اس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)