صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: نظر خواهی آیلتس در داخل یا خارج از کشور؟شما کدام را انتخاب میکنید؟

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش ؟ شما کدام رو انتخاب میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای بخش listening در کدوم موسسه از هندزفری به جای بلندگو استفاده میکنه؟
    چون برای من خیلی مهمه من با بلندگو مشکل دارم خیلی برام سخت میشه فهمیدنش
    آیا هر دو با بلندگو هستند؟
    قبلا فکر میکنم یکی میگفت که آیلتس تهران بلندگو هستش.درسته؟
    آیلتس تهران بله و کیفیتش هم عالیه... پس نگران چیزی نباشید...فقط سعی کنید موقع تست زدن در خونه از بلندگو استفاده کنید و صداش رو خیلی بلند نکنید
    البته در روز امتحان صدا به اندازه کافی رسا و بلند هست
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

نقل قول نوشته اصلی توسط asman6666 نمایش پست ها
    خیلی خوبه اگر دوستان جایی (کشور و مرکزی) که امتحان دادن را هم بنویسند
    با تشکر
    اگه شما قصد امتحان دادن دارید پیشنهاد می‌کنم به «عصر دین و دانش» حتا فکر هم نکنید. احتمالِ کنسل شدن امتحانش زیاده و اعصاب خوردی و خون دل داره. «آیلتس تهران» کاملا با حساب و کتاب و قابل اعتماده و تا حالا امتحاناش لغو نشده. منتها متقاضی‌هاش زیاده و طبعن ممکنه نتونید به سادگی صندلی رزرو کنید. این‌طور شنیده‌م که اگزمینرهای دوبی سخت‌گیرن و ممکنه اذیت بشین. در عوض ارمنستان رو خیلی‌ها پیشنهاد می‌کنن، شاید بخواین به اون‌جا فکر کنید.‏

شاد باشید.‏

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش ؟ شما کدام رو انتخاب میکنید؟

سلام دوستان.ممنون میشم منو راهنمایی کنید من تاریخ دقیق که کی میخوام آیلتس بدم دقیقا معلوم نیست. آیا الان میتونم آیلتس تهران پروفایل باز کنم که اون موقع دچار مشکل نشم . چون انگار باز کردن پروفایل هم هر زمان اجازه داده نمیشه؟ الان اجازه میده؟؟ برای باز کردن پروفایل باید چکار کنم؟ و مبلغ پرداختی چقدره؟
    ممنونم دوستان عزیز از لطف همگی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط خاطره نمایش پست ها
    سلام دوستان.ممنون میشم منو راهنمایی کنید من تاریخ دقیق که کی میخوام آیلتس بدم دقیقا معلوم نیست. آیا الان میتونم آیلتس تهران پروفایل باز کنم که اون موقع دچار مشکل نشم . چون انگار باز کردن پروفایل هم هر زمان اجازه داده نمیشه؟ الان اجازه میده؟؟ برای باز کردن پروفایل باید چکار کنم؟ و مبلغ پرداختی چقدره؟
    ممنونم دوستان عزیز از لطف همگی.
    شما هر زمان که دل‌تون بخواد می‌تونید پروفایل بسازید. در این مورد محدودیتی وجود نداره و رایگان هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhp نمایش پست ها
    شما هر زمان که دل‌تون بخواد می‌تونید پروفایل بسازید. در این مورد محدودیتی وجود نداره و رایگان هم هست.
    چرا محدودیت پیدا کرده جدیدا. گویا بخاطر اینکه دین و دانش هم فعلا کار نمیکنه و متقاضی خیلی زیاد شده. مثلا الان اجازه ایجاد پروفایل جدید نمیده تا هفته آخر ژانویه
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member nasim_gilmour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

سلام دوستان
    من آخرین بار توی ارمنستان امتحان دادم ( البته مجبور شدم که اونجا برم چون توی ایران هیچ سنتری خالی نبود و چند بار آزمونمون توی دین و دانش کنسل شد ... )
    نمره هام واقعا شوکه کننده بود ... هنوز باورم نمیشه:
    لیسنینگ: 6.5
    ریدینگ: 6.5
    رایتینگ: 4.0
    اسپیکینگ: 6.0
    ....
    واقعا هنوز توی شوک رایتینگ هستم با اینکه یک ماه آخر همش داشتم نمونه رایتینگ می خوندم و تمرین می کردم ...
    ...
    حالا یک سوال دارم ... آیا واقعا ارمنستان رایتینگ رو کم میده یا واقعا مشکل از من هست؟
    امتحان اینقدر استاندارد هست که نباید 2 نمره تفاوت بین اسکیل ها باشه .... !!!
    ...
    آیا توی آیلتس تهران و سنترهای ترکیه هم همین مشکل کم نمره دادن توی رایتینگ وجود داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین ...
    من واقعا توی شوک هستم که چجوری رایتینگ شدم 4 ... اصلا دیگه نمی تونم زبان بخونم ...
    من در این خانه به گمنامی نمناک علف نزدیکم ...
    سهراب ... قایقت جا دارد؟ ... من هم از همهمیه داغ زمین بیزارم ! ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_gilmour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آخرین بار توی ارمنستان امتحان دادم ( البته مجبور شدم که اونجا برم چون توی ایران هیچ سنتری خالی نبود و چند بار آزمونمون توی دین و دانش کنسل شد ... )
    ....
    واقعا هنوز توی شوک رایتینگ هستم با اینکه یک ماه آخر همش داشتم نمونه رایتینگ می خوندم و تمرین می کردم ...
    ...
    حالا یک سوال دارم ... آیا واقعا ارمنستان رایتینگ رو کم میده یا واقعا مشکل از من هست؟
    ...
    آیا توی آیلتس تهران و سنترهای ترکیه هم همین مشکل کم نمره دادن توی رایتینگ وجود داره؟
    من واقعا توی شوک هستم که چجوری رایتینگ شدم 4 ... اصلا دیگه نمی تونم زبان بخونم ...
    من ترکیه امتحان دادم،علیرغم اینکه اولین رایتینگم رو سر جلسه نوشتم و آف نوشتم بهم 5.5 دادن.بقیه اسکیلام مثل شمابود،اسپیکینگم کلا گنگ شدم:-P،من فکر میکنم گاف فاحش دادی،کلا امتحان چرندیه،تافل بهتره،ولی خداییش 4 خیلی نامردیه،حالا 23 فبریه دوباره ایران امتحان میدم،تفاوت باید حس بشه،اگر تفاوتی باشه،ولی کلا بد تصحیح میکنن.بیشتر دنبال اشتباهاتن تا نمره کم کنند،شما بیس زبانت خوبه،همینجا امتحان بده،حواستو جم کن ،نمرت رو میگیری،نگرانش نباش و ناامید نشو،ما دهه شصتی هستیم،تلاشتو 10برابر کن،واسه رایتینگ یه جزوه مال دانشگاه ولنگونگ دارم،آپ میکنم،30صفحه مختصر و مفیده،بخونش،رایتینگ آکادمیک واقعا قالب خاصی رو میطلبه

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

سلام دوستان
    ....
    ...
    ...
    دوست من ناامید نباشید. به نظر منم شما حتی اگه آف تاپیک میشدید و کمتر از 250 کلمه می نوشتید بهتون 5 میدادن حداقل! این 4 خیلی بی دلیل و احمقانه داده شده!انگار این ایلتس نمره دادنشونم سی/یاسی شده!ایلتس تهران که تقریبن همه لیسنیتگ شدن 5.5! تو ترکیه هم چند نفر امتحان داده بودن پرسیدم لیسنینگ شده بودن4.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا رایتینگ شما هم که 4! میتونیم چشمامونو ببندیم و به خودمون تلقین کنیم که زود قضاوت نکن ازمون استاندارده!ولی تا یه حد نه دیگه اینهمه ادم 5.5 یا تفاوت فاحش 4!!!!!!!!!!!!
    حالبه بدونین که دولت استرالیا اعلام کرده دانشجوی ایرانی نگیرین!کانادا و اروپا هم که... امریکا هم که خب تکلیف مشخصه!

Member nasim_gilmour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    دوست من ناامید نباشید. به نظر منم شما حتی اگه آف تاپیک میشدید و کمتر از 250 کلمه می نوشتید بهتون 5 میدادن حداقل! این 4 خیلی بی دلیل و احمقانه داده شده!انگار این ایلتس نمره دادنشونم سی/یاسی شده!ایلتس تهران که تقریبن همه لیسنیتگ شدن 5.5! تو ترکیه هم چند نفر امتحان داده بودن پرسیدم لیسنینگ شده بودن4.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا رایتینگ شما هم که 4! میتونیم چشمامونو ببندیم و به خودمون تلقین کنیم که زود قضاوت نکن ازمون استاندارده!ولی تا یه حد نه دیگه اینهمه ادم 5.5 یا تفاوت فاحش 4!!!!!!!!!!!!
    حالبه بدونین که دولت استرالیا اعلام کرده دانشجوی ایرانی نگیرین!کانادا و اروپا هم که... امریکا هم که خب تکلیف مشخصه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    من ترکیه امتحان دادم،علیرغم اینکه اولین رایتینگم رو سر جلسه نوشتم و آف نوشتم بهم 5.5 دادن.بقیه اسکیلام مثل شمابود،اسپیکینگم کلا گنگ شدم:-P،من فکر میکنم گاف فاحش دادی،کلا امتحان چرندیه،تافل بهتره،ولی خداییش 4 خیلی نامردیه،حالا 23 فبریه دوباره ایران امتحان میدم،تفاوت باید حس بشه،اگر تفاوتی باشه،ولی کلا بد تصحیح میکنن.بیشتر دنبال اشتباهاتن تا نمره کم کنند،شما بیس زبانت خوبه،همینجا امتحان بده،حواستو جم کن ،نمرت رو میگیری،نگرانش نباش و ناامید نشو،ما دهه شصتی هستیم،تلاشتو 10برابر کن،واسه رایتینگ یه جزوه مال دانشگاه ولنگونگ دارم،آپ میکنم،30صفحه مختصر و مفیده،بخونش،رایتینگ آکادمیک واقعا قالب خاصی رو میطلبه
    خیلی ممنون دوستان از پاسختون ...
    میشه لطفا این جزوه
    دانشگاه ولنگونگ برای رایتینگ رو که گفتی واسیه دانلود بذاری ممنون می شم ... ؟؟؟
    من دارم الان رایتینگ McCarter رو می خونم ... واقعا خیلی سخته ... !!!!
    ...
    راستی شما چجوری توی ایران ثبت نام کردین؟؟؟ ... هر بار ثبت نام باز شده زیر 5 دقیقه همیه جا ها پر شد ... !!! ... برای ما هم اصلا سایت باز نشد ... !!!
    من در این خانه به گمنامی نمناک علف نزدیکم ...
    سهراب ... قایقت جا دارد؟ ... من هم از همهمیه داغ زمین بیزارم ! ...

خیلی ممنون دوستان از پاسختون ...
    میشه لطفا این جزوه
    دانشگاه ولنگونگ برای رایتینگ رو که گفتی واسیه دانلود بذاری ممنون می شم ... ؟؟؟
    من دارم الان رایتینگ McCarter رو می خونم ... واقعا خیلی سخته ... !!!!
    ...
    راستی شما چجوری توی ایران ثبت نام کردین؟؟؟ ... هر بار ثبت نام باز شده زیر 5 دقیقه همیه جا ها پر شد ... !!! ... برای ما هم اصلا سایت باز نشد ... !!!
    جزوه فقط درمورد تسک 2هست،واقعا قشنگ گفته،دراولین فرصت میزارم،ازرو خود سایتشون برداشتم،فهمیدم تو رایتینگ قبلیم خوزه ابلات نوشتم;-)،ایران؟آماده باش وایسادم،یوزر و پسورد رو هم سیو گذاشتم،5دقیقه قبل 10هی رفرش و درعرض 5ثانیه کلکش رو کندم،من تو تکمیل ظرفیت اسم نوشتم،یه کم باید فرز باشی،ب نظرم زمانی شما میتونی بگی رایتینگم خوبه ک بتونی یه متن خوب را آنالیز کنی.جزوه ها رو همین جا آپلود میکنم،الان لپتاپ مشکل داره.درست شه چشم
    این لینکشه
    http://learning.uow.edu.au/resources/
    قسمت cohesive چهارتافایل داره،خوندنش کلا نصف روز وقت میبره،ولی دیدت عوض میشه،دقیق بخونش،
    ویرایش توسط vahabr1987 : February 10th, 2013 در ساعت 09:23 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)