صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 91

موضوع: نظر خواهی آیلتس در داخل یا خارج از کشور؟شما کدام را انتخاب میکنید؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش یا خارج از کشور؟ شما کدام رو انتخاب

دوستان سلام

به نظر من هر مرکزی برای امتحان مزایا و معایب خودشو داره . من امتحان خودم نوامبر 2012 دین و دانش بود که اون وضعیت پیش اومد و من امتحان اسپیکینگ دادم و بعدش فهمیدم امتحان کنسل شده
    5 ژانویه 2013 بالاخره آیلتس تهران آکادمیک امتحان دادم و 7 گرفتم . ولی اصلا راضی نیستم . البته حد نصابی که لازم داشتم را گرفتم . اسپیکینگ و رایتینگ تو آیلتس کلا سلیقه ای نمره داده میشه ولی آیلتس تهران نسبت به بقیه خیلی بد نمره میده . من با این وضعیت اگر جایی دیگه امتحان داده بودم حتما 8 میگرفتم . (W:6 S:6 L:6.5 R:8.5 )

خارج از کشور هم سختی های خاص خودش را داره ولی معمولا خیلی بهتر از ایران نمره میدن . اگر مالی واستون مطرح نیست مالزی خوبه . ترکیه و ارمنستان و آذربایجان هم خوبه .
    دبی نرید چون خیلی سخت گیرن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanotechnology for ICTS-politechnico di torino

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش یا خارج از کشور؟ شما کدام رو انتخاب

من وهمسرم آیلتس تهران امتحان دادیم وهردواز اسپیکینگ ورایتینگ ناراضی بودیم مخصوصا رایتینگ!انگار به اکثرا 6 میدن sوwرو.بعضی ها گفتن سطح زبان خوب باشه موسسه مهم نیس اصلا اینجور نیست چون خودمون از اون چیزی که بودیم خیلی پایین تر شدیم فقط به خاطر این 2نمره!!!!

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

من تجربه امتحان توی آیلتس تهران و IDP استانبول رو دارم. از هر دو راضی هستم ولی با این اوضاع نا بسامان و کم بودن تعداد آزمون های آیلتس، اگر مشکلات مالی نباشه پیشنهاد میدم مراکز آیلتس ترکیه رو امتحان کنید..چون به نظر خودم و چیزی که دیدم بهتر نمره میدن بخصوص در بخش اسپیکینگ همینطور تعداد آزمون ها هم بمراتب از ایران بیشتره . استرس ثبت نام و منتظر موندن برای باز شدن سایت و این حرفا رو نداره حتی یه هفته قبل از امتحان هم میشه ثبت نام کرد...شرایط برگزاری امتحان هم خوب بود نه خیلی شلوغ بود و از همه مهمتر کیفیت صدا برای لسینینگ هم بالا بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

با سلام خدمت دوستان
    من و خانمم الان ۲ ماه اومدیم استرالیا.خانمم ارشد زیست داره و می‌خواد اپلای کنه امسال و هنوز نمره زبان نداره. می‌خواست واسه آیلتس امتحان بده.اینجا کسی‌ میدونه کجا امتحان بده بهتره؟ انگار بعضی‌ جاها لهجه استرالیایی دارن و قابل فهم نیست.ما ملبورن هستیم.اگر کسی‌ اطلاع داره خبر بده.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش ؟ شما کدام رو انتخاب میکنید؟

سلام
    دوستان عزیز امتحان آیلتس در موسسه عصر دین و دانش ماه ها است که دیگر برگزار نمیشود. هزینه ثبت نام پرداخت شده توسط صدها و شاید هزاران متقاضی که امتحان آنها لغو شد هرگز به آنها پس داده نشد. میلیاردها تومان پول مردم به یعما رفت و هیچکس پاسخگوی آنها نیست. من از همه کسانی که مانند بنده مالشان خورده شده است تقاضا دارم این مطلب را به هر طریق ممکن از طریق اینترنت پخش نمایند بلکه مسئولین وزارت علوم تحت فشار کاری بکنند. این موسسه مجوز رسمی از وزارت علوم دارد و از طرف سازمان سنجش در سایت این سازمان به مردم معرفی شده است. حتی هنوز هم بعد از این افتضاح، نام آنرا از سایتشان حذف نکرده اند.

Junior Member mahdimahdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی شهری-دانشگاه تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

یه سوال عمومی؟
    لطفا هر کی اطلاعی داره خبر بده.
    کسایی که تجربه دارن بگن آیا مرکز آزمون تهران آیلتس تو نمره دادن سخت گیر تر از آزاده یا نه؟ اخبار خیلی ضد و نقیضی میاد

Junior Member mazdak_1358 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماري - دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    متاسفانه من چندین بار در زمان های مختلف این سوال رو توی این فروم و فروم دانشگاه آزاد پرسیدم و مدیران محترم پست من را حذف کردند و اخطار هم دادند امیدوارم دوستان به سوال شما پاسخ بدن تا من هم به جواب برسم. من فکر کنم این موضوع برای خیلی از دوستان دیگر هم مهم باشه امیدوارم مدیران حداقل این پست رو حذف نکنند
    والا من توي آزاد امتحان ندادم كه مقايسه كنم ولي توي همين آيلتس تهران من توی همه ی اسکیل ها حتی توی S هم بالا تر از اونی که فکر می کردم شدم . W رو که فکر می کردم 7 بشم رو بهم 8.5 دادن R و L رو هم 5. نمره بيشتر شدم . کلا فکر نکنم مرکز با مرکز فرق کنه و حساب کتاب داره البته خوب شانسی هم هست مثلا این که تاپیک رایتینگ چی باشه یا مثلا برای S اگزمینر من ایرانی بود که اگر نبود شاید حتی بیشتر هم می شدم ولی در کل فکر نکنم بیشتر از 5. نمره بالا و پایین بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimahdi نمایش پست ها
    یه سوال عمومی؟
    لطفا هر کی اطلاعی داره خبر بده.
    کسایی که تجربه دارن بگن آیا مرکز آزمون تهران آیلتس تو نمره دادن سخت گیر تر از آزاده یا نه؟ اخبار خیلی ضد و نقیضی میاد
    كلا تو ابران رايتينگو بد ميدن ولي تو تهران ايلتس به نظر من نيم نمره اسپيكينگو رايتينگ پايين ميدن
    مثلا يكي از دوستاي من تعريف كرد كه رفته ازاد امتحان داده بعد تو اسپينيگ پارت اول يه سوالو نفهميده گفته دوباره تكرار كنيد ممتحنم پرسيد دوباره بازم نتونسته جواب بده گفته اكي!!!! ممتحنم بيخيال شده رفته پارت دوم- پارت دومم از شانس بدش يه تاپيكي خورده بهش كه هيج امادگي نداشته 50 ثانيه بيشتر حرف نزده-فقط تنها نكتش اين بوده كه فقط يه سوال تو پارت سومو قبلا كار كرده بوده قشنگ جواب ميده و بهش ميده 6.5
    بعد 6 ماه كار كردن ميره تهران ايلتس كلي پيشرفت ميكنه بهش 6 دادن

ولي خب تو ازادم چند تا ممتحنن هستن ولي من همون 3-4 نفري رو كه خودمو دوستام امتحان داشتيم ميدونم كه راصي بودن ممكنه كسيام باشن كه اذيت كنن

درمورد امكاناتم امكانات دانشگاه ازاد خيلي بهتره.
    كنسليم من يكي دوسال دارم ميبينم نداشتن جفتشون، يا ثبت نام نكردن يا اگه كردن مثه دين و دانش كنسل نكردن

دركل به نظر من دانشگاه ازاد وسيلست نمره دست خودته!!!! زياد رو اون چيزا حساس نشو ببين خيليا ديگم تو همين تهران ايلتس بودنو از نمرشون راضين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

سلام دوستان. من می خواستم واسه آیلتس برم کشور های اطراف ولی به دلایلی انگار که نمی شه ولی حاضرم تو ایران هر جا که بهتر از بقیه باشه از نظر شرایط امتحان و نمره دادن برم. می شه نظراتتون رو بگید؟کجا رو پیشنهاد می کنید؟ نمره ی 7 به بالا هم می خوام. مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط soniyaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خواستم واسه آیلتس برم کشور های اطراف ولی به دلایلی انگار که نمی شه ولی حاضرم تو ایران هر جا که بهتر از بقیه باشه از نظر شرایط امتحان و نمره دادن برم. می شه نظراتتون رو بگید؟کجا رو پیشنهاد می کنید؟ نمره ی 7 به بالا هم می خوام. مرسی
    به نظر منم ایران امتحان دادن خیلی راحتره. برای من که اینطور بود. چون حس می کنم یه بخش زیادی از استرس آدم رو کم میکنه.
    من یک بار تجربه ی امتحان در تهران آیلتس رو دارم که جواب اون هم نیومده هنوز. در کلاسی که ما بودیم، مشکل صدا وجود نداشت. البته لیسنیگ واقعن سخت بود و منم مثل خیلی از بچه ها جا موندم. بعضی ها نوشته بودن که صدا بم و نامفهوم بوده اما، من و بقیه ی بچه های کلاسمون این حس رو نداشتیم. فقط همگی می گفتیم که خیلی سخت بود و این به دلیل سرعت دیالوگ ها و البته نوع سوالا بود.
    من هم در مورد آزاد شنیدم که اگزمینرهای بهتری داره و بهتر نمره میدن، اما خب، روی برگزاری امتحان هاش هم نمیشه خیلی حساب کرد چون ممکنه کنسل بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)