صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 91

موضوع: نظر خواهی آیلتس در داخل یا خارج از کشور؟شما کدام را انتخاب میکنید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا موسسه دین و دانش یا خارج از کشور؟ شما کدام رو انتخاب

تهران آیلتس یا دانشگاه آزاد؟ برای اواخر جولای یا اوایل آگوست میخوام ثبت نام کنم.
    تفاوت های مراکز در سه چیز هست. نمره دادن در speaking, writing و کیفیت صدا در listening
    با توجه به آخرین تغییرات مراکز، لطفا دوستان نظر بدهند

Junior Member Zargol آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

ما که آخر سر نفهمیدیم آیلتس تهران بهتره یا دانشگاه آزاد

البته از تجربیات دوستان فهمیدم که کیفیت صدا و محیط آزمون دانشگاه آزاد خیلی خوبه، اما نفهمیدم برای sp و wr چطوری نمره میدن.

راستش استاد آیلتس من که کارشون هم درسته، به من می گفت شاید یکی دو تا از اگزمینر های آیلتس تهران بد باشن، اما تو دانشگاه آزاد یکی دو تا از اگزمینر ها خوبن و بقیه بد!

شاید هم اطلاعات ایشون درست نبوده.

Junior Member moro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Zargol نمایش پست ها
    ما که آخر سر نفهمیدیم آیلتس تهران بهتره یا دانشگاه آزاد

البته از تجربیات دوستان فهمیدم که کیفیت صدا و محیط آزمون دانشگاه آزاد خیلی خوبه، اما نفهمیدم برای sp و wr چطوری نمره میدن.

راستش استاد آیلتس من که کارشون هم درسته، به من می گفت شاید یکی دو تا از اگزمینر های آیلتس تهران بد باشن، اما تو دانشگاه آزاد یکی دو تا از اگزمینر ها خوبن و بقیه بد!

شاید هم اطلاعات ایشون درست نبوده.
    دوست عزیز من یادمه قبل اینکهامتحان بدم، از دو سال پیش می شنیدم ایلتس تهران خیلی بد نمره میده تو اسپیکینگ و رایتینگ. ماه پیش ک امتحان دادم اونجا خیلی از این دونمرم راضی بودم. ببیین بع عملکردت بستگی داره و اینجا و اونجا هم ن د ا ر ه........ والسلام . موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا دانشگاه آزاد یا خارج از کشور؟ شما کدام رو انتخاب میکن

سلام
    من خدود 4 سال قبل توی Sanjesh امتحان General دادم که ovrall 8 گرفتم و هفته قبل امتحان آکادمیک توی دانشگاه آزاد دادم . اسپیکینگ خوب بود و محط خوبی بود البته ممتحن سوالات بنی اسرائل پرسید ولی در کل خوب بود . اگر صحبت کردن انگلسی بلد باشید نمیمونید توش . چون امتحان اطلاعات عمومی نیست و میخواهند صحبت کردن شما رو بسنجند .

روز امتحان ما از ساعت 7.30 صبح رفتیم آنجا و حدود 9 و نیم شروع کردند و خیلی معطل شدیم . میز ها خوب بود . فاصله ها بد نبود اما در قسمت اول لیسنینگ پخش شد اما متاسفانه صدا Sharp نبود . صدا همه جا واضح میومد اما اصلا به کیفیتی که توی منزل با اسپیکر گوش میدهید نیست . صدا از لحاظ کیفی کمی پایین تر است و سبک امتحان هم برای من جالب بود که حتی با Cambridge 9 هم تفاوت داشت . نکته دیگه اینکه این تست انگار بر عکس بود . قسمت اول و دوم سخت تر بود و قسمت سه و چهار آسون تر !!!!

در مورد ریدینگ هم فوق العاده سخت بود متن اکادمیک . من خودم به شخصه موقع تمرین حدود 15 دقیقه وقت اضافه می آوردم اما در این تست . تست اخر را که زدم وقت تمام شد . من خوب دادم و انتظار بالای 8 دارم اما اصلا انتظار تستی به این مشکلی را نداشتم . اکثر اطرافیات نتوانسته بودند قسمت سوم را جواب دهند .

Writing هم بد نبود البته بعد ا زتست سنگین مثل Reading قبل آن تقریبا مغز آدم هنگ میکنه و 70 درصد قدرتی که در حالت عادی دارید رو بدست می آورید .

جواب امتحان هنوز نیامده که بگویم نمره دهی چطور بوده .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

به نظر من آيلس دانشگاه آزاد خيلي بهتره از همه نظر
    كيفيت صدا
    ممتحنها خيلي بهترن
    اسپيكينگ
    محيط امتحان
    خلاصه فقط دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

پیش فرض پاسخ : نظر خواهی آیلتس تهران یا دانشگاه آزاد یا خارج از کشور؟ شما کدام رو انتخاب میکن

من از آزاد راضی نبودم، تو نمره دادن سخت گیرن من دفعه اول آزاد امتحان دادم، دفعه دوم که تهران دادم S یک نمره , W نیم نمره بالا تر شدم با اینکه سطحم تقریبا یکسان بود.

دانشگاه آزاد کیفیت برگزاریش عالی بود

Junior Member

سلام به همگی اگه لطف کنین راهنمایی کنید ممنون میشم...من ایلتس تهران امتحان دادم 3ماه پیش هیچی خوب نبود...من به شدت به نمره 6.5 نیاز دارم واسه اذر ماه ...ازطرفی به من گفتن که کاش دانشگاه ازاد امتحان میدادم...الان هم استادم میگه برم ترکیه...راستش دلم نمیاد این همه هزینه کنم...واقعا دانشگاه ازاد اگه خوبه من ثبت نام کنم....نمیخوام دوباره جریان ایلتس تهران باشه با اون وضعیت لیسینینگ و......حالا بماند ...نمیدونم شاید پرسیدن سوال من اینجا جاش نباشه...اما اینکه بخوام اخرای ابان امتحان بدم واسه این زمان کی باید ثبت نام کنم و چند روزه کارنامه میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody1368 نمایش پست ها
    سلام به همگی اگه لطف کنین راهنمایی کنید ممنون میشم...من ایلتس تهران امتحان دادم 3ماه پیش هیچی خوب نبود...من به شدت به نمره 6.5 نیاز دارم واسه اذر ماه ...ازطرفی به من گفتن که کاش دانشگاه ازاد امتحان میدادم...الان هم استادم میگه برم ترکیه...راستش دلم نمیاد این همه هزینه کنم...واقعا دانشگاه ازاد اگه خوبه من ثبت نام کنم....نمیخوام دوباره جریان ایلتس تهران باشه با اون وضعیت لیسینینگ و......حالا بماند ...نمیدونم شاید پرسیدن سوال من اینجا جاش نباشه...اما اینکه بخوام اخرای ابان امتحان بدم واسه این زمان کی باید ثبت نام کنم و چند روزه کارنامه میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی
    سلام
    منم مثل شما بودم (6.5 میخواستم و مونده بودم کجا ثبت نام کنم) آخرش دانشگاه آزاد ثبت نام کردم و خیلیم راضی بودم هم جلسه ی منظم و آرومی داشتیم(البته یه مقدار تاخیر واسه شروع جلسه داشتیم) و هم اینکه من به عنوان کسی که لیسنینگو خراب کردم نظرم اینه که خیلی کیفیت صدا مناسب بود و اگه کار کرده باشی و تمرکز کافی داشته باشی هیچ مشکلی نخواهی داشت، منم شنیده بودم که برم ترکیه بهتره آخه میگفتن اونجا نمره ی اسپیکینگ و رایتینگو بهتر میدن ولی حالا اصا پشیمون نیستم که دانشگاه آزاد امتحان دادم آخه نمره های این قسمت ها رو فک میکنم منصفانه دادن، در مورد سوال آخرتونم مطمین نیستم ولی وقتی خودم میخواستم ثبت نام کنم رفتم تو سایتش همون اول که باز میشد تاریخ ثبت نام و آزمون بعدو نوشته بود، و نتایج ما دقیقا سر سیزدهمین روز اومدن، دقیقا همون تاریخی که روز امتحان بهمون گفته بودن.

Junior Member

سلام دوستان. من ماه گذشته تو تهران آيلتس امتحان دادم و متاسفانه ٦ شدم. كيفيت صدا يراي ليسنينگ افتضاح بود. اسپيكينگ و رايتينگ هم خيلي بد نمره داده بودن. دست كم نيم مره كم دادن. تا حداكثر دوماه ديگه بايد دوباره امتحان بدم، و اين بار حتما بايد بالاي ٦.٥ بشم. خارج از كشور هم نمي تونم برم. بين دانشگاه آزاد و تهران آيلتس كدوم رو پيشنهاد ميدين؟ كيفيت صداي كدوم يكي بهتره؟ نمره دادن رايتينگ و اسپيكينگ كدوم يكي بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)