صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 123

موضوع: درخواست پارتنر براي Writing آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض درخواست پارتنر براي Writing آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود )

درخواست پارتنر براي Writing آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود )

هدف از این تاپیک : تشکیل گروه های دونفره به صورت آنلاین یا ایمیلی به منظور تقویت مهارت Writing

آزمون آیلتس می باشد.

1) نوع ارتباط ( ایمیلی/آنلاین) :
    2) شهر :
    3)سطح رایتینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) :
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما
    ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) :
    5)تاریخ آزمون شما :
    6)توضیحات بیشتر :

__________________________________________________ __________________________________
    سلام دوستان
    من ماه سپتامبر امتحان ایلتس دادم رایتینگ 6.5 شدم !

از آنجاییکه از چند دانشگاه پذیرش گرفته و منتظر جواب بورس دانشگاه ها هستم ! در حال حاضر برای آماده شدن برای ادامه تحصیل در محیط دانشگاه های خارجی از قبیل انجام تکالیف دانشگاهی به زبان اکادمیک انگلیسی - قبول وظایف مربوط به TA و یا RA نیاز دارم تا از نظر مهارت رایتینگ پیشرفت کنم.
    در این راستا ایده ای به ذهنم خطور کرد که اگر یک پارتنر داشته باشم که روزی یک موضوع مشخص و در رابطه با آن یک متن 250 کلمه ای نوشته و من برای پارتنر را مطالعه و نقطه نظر خود را برای او نوشته و وی نیز برای من اینکار را انجام دهد خیلی می تواند کار گشا باشد.

لذا دوستی که تمایل دارد در مورد رایتینگ چنین برنامه روزانه ای را داشته باشیم برای مدت 1 تا دو ماه لطفا پیام خصوصی بدهد.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي Writing آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود

1) نوع ارتباط ( ایمیلی/آنلاین) : ترجیحا ایمیلی ولی امکان تصحیح آنلاین با کمک نرم افزار لاین نیز وجود دارد است
    2) شهر : فرقی ندارد سطح علمی مهم است
    3)سطح رایتینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : 6.5
    ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : 6.5 به بالا
    5)تاریخ آزمون شما : صرفا افزایش دانش و مهارت رایتینگ
    6)توضیحات بیشتر : روزی یک تاپیک انتخاب و هرکس یک متن نوشته با یکدیگر معاوضه و تصحیح می کنیم و به هم ایمیل می زنیم. منظور از نوشتن تایپ کردن در محیط ورد و یا ارسال تصویر رایتینگ از طریق ایمیل می باشد

منابع کمکی پیشنهادی: A book for IELTS - Focus on IELTS Accademic

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي Writing آیلتس به صورت گروه دو نفره(پست اول حتما مطالعه شود

ایمیلی انلاین
    اصفهان
    6
    7
    نامشخص
    دوست دارم با یکی همگام بشم که مجبور به نوشتن هر روز یک رایتینگ شوم

1) نوع ارتباط ( حضوری/آنلاین) : آنلاین. ایمیلی
    2) شهر :
    3)سطح رایتینگ شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : متوسط
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : متوسط-پیشرفته
    5)تاریخ آزمون شما : August
    6)منابع: کتاب های IELTS Cambridge

1) نوع ارتباط ( ایمیلی/آنلاین) : ایمیلی
    2) شهر : -
    3)سطح رایتینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) یکبار 6 گرفتم رایتینگ ولی خودم 7 رو حدس میزنم(سر جلسه نتونستم بنویسم)
    ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : در هر سطح ممکن
    5)تاریخ آزمون شما : نامعلوم
    6)توضیحات بیشتر : تجربه تصحیح هم دارم و هدفم آشنایی با نحوه تعامل با دیگر رایتینگ هاست

Junior Member

2) شهر : تهران
    3)سطح رایتینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) پارسال تابستون امتحان دادم شش گرفتم، خودم فکر می کنم الان می تونم نمره بهتری بگیرم
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : یا هم سطح باشیم یا ایشون سطحشون بالاتر باشه
    5)تاریخ آزمون شما : نامعلوم، بیشتر منظور اینه که دستم قوی شه
    6)توضیحات بیشتر : هفته ای یکی دو رایتینگ بنویسیم و تصحیح کنیم

1) نوع ارتباط ( ایمیلی/آنلاین) :
    ایمیلی - ارتباط آنلاین وقت گیره مگر در مواردی که نکات تصحیح شده رایتینگ را بخواهیم شفاهی بگیم و به هم نکته های جدید یاد بدیم.
    2) شهر :

3)سطح رایتینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) :
    6
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) :
    7
    5)تاریخ آزمون شما :
    احتمالاً سپتامبر
    6)توضیحات بیشتر :
    داشتن یه پارتنر که جدی کار کنه زمان را هدر نده و اینکه به ساختار ها توجه داشته باشه و قصدش از داشتن پارتنر نوشتن جملات سطح بالاتر و یا ساختار های زیبا و یا با گرامر متوسط ایده های جالب را با دسته بندی مشخص دنبال کنه. این طوری هر دو طرف پیشرفت می کنند.

منابع:
    کتاب های کمبریج
    .We should do our utmost to achieve our goal in life
    اگر بخواهم کاری را انجام دهم، یا کامل و بی نقص انجام می دهم یا اصلا به سراغش نمی روم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Animal Biosystematics- Shiraz University

2) شهر :
    3)سطح رایتینگ شما ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : ۷
    ( 6 6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : ۸
    5)تاریخ آزمون شما : هنوز مشخص نیست ولی تا آخر تابستون باید امتحان بدم
    6)توضیحات بیشتر : یکی که واقعا جدی باشه و سطح زبانش واقعا بالا باشه

1) نوع ارتباط ( حضوری/آنلاین) : آنلاین
    2) شهر :
    3)سطح رایتینگ شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : 6.5
    4)سطح پارتنر مورد نظر شما (6.5 7 7.5 8 / مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ) : >=6.5
    5)تاریخ آزمون شما : به زودی
    6)منابع: توافقی

) نوع ارتباط: آنلاین و حضوری
    2) شهر: مشهد
    3) سطح اسپیکینگ: مقدماتی
    4) سطح پارتنر مورد نظر شما:
    5 ) تاریخ آزمون: َدی

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)