صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: تحصیل در دانشگاه UPM

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض تحصیل در دانشگاه UPM

متقاضیان و صاحب نظران تحصیل در دانشگاه UPM می توانند از این موضوع برای بحث و گفتگو استفاده نمایند. لطفا
    نتایج پذیرش و آشنایی با ورودی های جدید در موضوع مربوطه پیگیری شوند.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 6th, 2014 در ساعت 09:17 PM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member pegah_p6 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه UPM

4e44f6faac0793f4a8be441b05d487b95840f30bbda2bda694458fbc4e36800b.jpg
    Dear friends,you can apply 24 & 25 for upm free of charge,the application fee is $ 60 ,but free only in these days,Regads

Junior Member

سلام
    یه سدوال داشتم آیا میشه بعد از گرفتن پذیرش و ثبت نام موضوع پروپوزال دکترا رو عوض کرد یا اجازه این کارو نمی دن. ممنون از راهنمای تون

Junior Member

دوستان عزیز,
    بله میشه موضوع پروپوزال رو تغییر داد و معمولا هم همینطور میشه. به دلیل اینکه اساتید اینجا روی موضوعاتی کار می کنن که با موضوعاتی که ایران کار میشه متفاوت هست. ولی معمولا دوستانی که با پروپوزال آماده و قوی میان اینجا و موضوعشون رو تغییر نمی دن خیلی زودتر از دوستانی که بدون پروپوزال میان درسشون رو تمام می کنن.

سلام دوستان
    ميدونين پاسخ اوليه به apply رو كي ميدن؟! من حدود ٤٠-٥٠ روز پيش apply كردم ولي خبري نشده ...

Junior Member

من حدود 3 ماه پيش دادم از طريق موسسه هنو نيومده جواب چرا ؟!!!
    به من گفتن ميشه بعد ثبت نام تغيير داد موضوعو ولي يه سوال
    بدون آيلتس ميشه ثبت نام كرد ؟!

Junior Member

سلام,
    بله میشه بدون آیلتس ثبت نام کرد اما به صورت مشروط, ولی باید تعیین سطح بشین و بعد از اون با توجه به نمره زبان باید واحد های زبان انگلیسی پاس کنید که معمولا یک یا دو ترم طول میکشه و تا زمانیکه اون واحدها پاس نشدن نمی تونید واحدهای اصلی درسی خودتون رو بردارید.
    واقعا پیشنهاد می کنم که بدون مدرک زبان ثبت نام نکنید و پول و زمانتون رو به هدر ندین. فعلا چون دانشجوی ایرانی کم هست و کلا به دلیل بالا رفتن هزینه های تحصیل و زندگی در مالزی در تعداد دانشجو ریزش زیادی داشتن نگران پذیرش برای ترم های بعدی هم نباشید. اول مدرک زبانتون رو بگیرید و بعد برای ثبت نام اقدام کنید. یا اینکه مطمئن باشید که زمان ثبت نام مدرک زبانتون حاضر خواهد بود.

بله می شه منم بدون زبان دادم.منم 3 ماه پیش دادم جواب نیومد البته به من گفته بودن ممکنه این رشته بیفته برای ترم یعد اگر ضرفیت کامل نشه حالا نمیدونم حتی نگفتن که برای ترم بعد افتاده هیج جوابی ندادن فکر کنم مالزی هم مثل ایرانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    بله می شه منم بدون زبان دادم.منم 3 ماه پیش دادم جواب نیومد البته به من گفته بودن ممکنه این رشته بیفته برای ترم یعد اگر ضرفیت کامل نشه حالا نمیدونم حتی نگفتن که برای ترم بعد افتاده هیج جوابی ندادن فکر کنم مالزی هم مثل ایرانه
    بله یه جورایی مالزی هم مثل ایرانه و شاید بدتر هم باشه. ولی تا جاییکه امکان داره توصیه می کنم که تحقیقاتتون رو انجام بدین و با دید واقعی بیاین مالزی

واقعا اين چه دانشگاه بي صاحبيه؟! :| من از آمريكا تو ٢ هفته پذيرش گرفتم، اينم ٣ماه پيش واسه محكم كاري اپلاي كردم، هرچي ايميل ميزنم كسي جواب نميده!! فكر كنم فقط ميخاستن پول بگيرن!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)