صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48

موضوع: هزینه تحصیل

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در هند

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_forum نمایش پست ها
    برای تحصیل در مقطع دکترا رشته کامپیوتر هزینه ها چطوره؟کی باید پذیرش گرفت؟
    دکترا پروسه اش کمی طولانی تره اما هزینه ها در همون رنجی هست که گفته شد فرقی نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    دکترا پروسه اش کمی طولانی تره اما هزینه ها در همون رنجی هست که گفته شد فرقی نداره!
    میشه بگید چقدر؟هزینه دانشگاه؟و هزینه زندگی برای دونفر(خانه خورد خوراک)
    یکی رشته کامپیوتر و یکی تربیت بدنی برای دکترا؟مدت زمانش هم چقدر؟
    من شنیدم اگر زبانت هم خوب نباشه در هند باید یک ترم زبان بخونی

معیار بنده با شما فرق داره برای رشته های معمولی بله مالزی هم! همیتونه گزینه مناسبی باشه اما برای علوم پزشکی مالزی اصلا پذیرش نمیده!
    ضمن اینکه شما نوع شهرت رو هم مشخص کن از زمین تا آسمون فرق هست بین پونا و دهلی و بنگلور و میسور و ...
    تا اونجایی که از عناوین که نوشته بدی متوجه شدم به پونا و بنگلور صرفا فکر میکنی که باید بگم اشتباه محض هست به این شهرها رفتن و عموما هم شدیدا پشیمون میشن از رفتن و خیلی ها هم بر میگردن مخصوصا اینکه برای یک لیسانس معمولی باید کلی هزینه کنند و زحمت بکشند . کلا ساختار هند شهرهاش با هم تفاوت های زیادی دارند. و تقریبا مثل خود ایران همه چیز متمرکز شده توی پایتخت. البته قیاس تهران با دهلی هم باز اشتباه هست. هم هزینه و هم سایر مسایل اصلا بحث خوب و بد نیست بحث تفاوت هاست .یه چیزی برای شما خوبه برای دیگری افتضاح و برعکس و نمیشه این موضوعات رو تعمیم داده معیار ها با توجه به اهداف فرق دارند اما تا اونجا که متوجه شدن اطلاعاتت از هند صرفا اینترنتی هست که توصیه میکنم یک سفر توریستی حتما حتما به جایی که قصد رفتن داری برو بعد تصمیم بگیر که پشیمون شدن هزینه های زیادی رو به بار میاره حداقل چندین هزار دلار شهریه و خونه و....
    من صرفا برای رشته های پزشکی و نهایتا کامپیوتر اون هم صرفا در یکی دو جای خاص هند رو پیشنهاد میکنم برای سایر مسایل هدر دادن پول و زندگی و هزینه!فقط.
    شما هند دانشجو بودید؟برای کامپیوتر مقطع دکترا رو پیشنهاد میکنید؟هزینه اش چقدر میشه ؟منظورم هزینه دانشگاه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_forum نمایش پست ها
    شما هند دانشجو بودید؟برای کامپیوتر مقطع دکترا رو پیشنهاد میکنید؟هزینه اش چقدر میشه ؟منظورم هزینه دانشگاه
    شما بیوگرافی خودتون بنویسید
    معدل ؟چه دانشگاهی؟ زبان؟ اون وقت میشه گفت چی پیشنهاد میشه!شراط برای هر کس فرق داره!

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

جای بهتر یعنی اروپا و آمریکا . برای کشورهایی مثل آلمان باید پذیرش همون رشته در دانشگاه های دولتی تهران رو داشته باشی در همون مقطع! و اینکه در ایران حداقل یک سال زبان آلمانی کار کنی و بعد از ورود به آلمان هم تازه دوباره وارد کالج پیش دانشگاهی بشی و یک سال دیگه آلمانی بخونی بعد زا این دوسال تازه تقاضای پذیرش بدی! و قید رشته های پزشکی رو هم بزننید که آب در هاون کوبیدن است
    برای فرانسه اصلا باید دوسال در خود همین ایران فرانسه بخونید و مدرکش زبان فرانسه بگیرید و مجددا پذیرش برای پزشکی نمیده!
    برای انگلستان این هزینه هایی که نوشته شد برای همون علوم انسانی در سال حدودا 15000 پوند معادل 3000000 دلار شهریه باید پرداخت بشهو هزینه ماهیانه هم 600 پوند در شهرهای کوچک معادل 1300 دلار.
    امریکا هم کمی بیشتر از انگلستان هزینه داره و شرایط معدل و ...
    بقیه جاهای اروپا به درد بخور ها شرایط مشابه دارد و بلوک شرق هم نرفتنش بهتر از رفتن هست . حداقل اینجا انگلیسی میخونی و مدرک تایید شدنش راحتتره!
    اما بازهم توصیه میشه اگر شرایطش رو دارید برای جاهای بهتر قطعا اگر اقدام کنید بهتره خب!
    من در مورد پزشکی اطلاعی ندارم.ولی برای فنلاند با همین مقدار پول میشه زندگی رو گذروند با توجه به اینکه تحصیل مجانیه و به زبان انگلیسی!در المان هم دانشگاه هایی پیدا میشن که کورس های انگلیسی ارائه بدن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    من در مورد پزشکی اطلاعی ندارم.ولی برای فنلاند با همین مقدار پول میشه زندگی رو گذروند با توجه به اینکه تحصیل مجانیه و به زبان انگلیسی!در المان هم دانشگاه هایی پیدا میشن که کورس های انگلیسی ارائه بدن
    فنلاند یک پروسه 6 ماهه داره. معدل بالا میخواد. مدرک زبان میخواد. اونجا هم باید یک دوره زبان کامل ببینید!هزینه زندگی هم تقریبا برابره البته اونجا چون رایگاهنه تقریبا(البته بهرته بگیم بود !) فقط میموند هزینه زندگی که برابر هزینه زندگی و تحصیل در هند میبود و برای پزشکی هم پذیرش نمیدادند!
    اما آلمان.....داشتن گواهی قبولی در همون رشته و همون مقطه در دانشگاه تهران اونهم فقط روزانه!+ پروسه 6 ماهه پذیرش که امکان ندادن ویزا هم و ... هست+ گذروندن حداقل 600 ساعت زبان آلمانی و گرفتن مدرک b1در ایران و تازه بعد از رفتن به آلمان وارد کالج پیش دانشگاهی شدن و بعد هم یک دوره 6 ماهه زبان آلمانی گرفتن و به سلامتی بعد از دوسال در آلمان بودن تازه وارد دانشگاه شدن و از صفر خوندن! مجدادا برای پزشکی فقط تخصص امکان گرفتن پذیرش هست. در آلمان هیچ دانشگاهی در مقطع عمومی و لیسانی انگلیسی تدریس نمیکنند و فقط برای مقطع دکترا میشه کورس انگلیسی رفت و فنلاند هم ایضا فقط مدرک زبان رو باید برای ورود به دوره زبان فنلاندی میخواند وگرنه تحصیل فنلاندی و از امسال هم دیگه پولیه در سال معادل 11000000 تومان فقط شهریه هست.

دوست عزیز لطفا از روی حدس و گمان حرف نزنید و در مورد چیزی که اطلاعات ندارید اظهار نظر نفرمایید.
    با هزینه هند میشه تو فنلاند و آلمان درس خوند؟؟؟؟؟؟؟
    توی فنلاند حد اقل حداقل حداقل هزینه های زندگی ماهی 400 یورو هست.یعنی ماهی 800 هزار تومن.یعنی سالی9600000 تومن.آلمان هم دست کمی از این هزینه ها نداره.این هزینه برابر هزینه تحصیل توی هنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

فنلاند یک پروسه 6 ماهه داره. معدل بالا میخواد. مدرک زبان میخواد. اونجا هم باید یک دوره زبان کامل ببینید!هزینه زندگی هم تقریبا برابره البته اونجا چون رایگاهنه تقریبا(البته بهرته بگیم بود !) فقط میموند هزینه زندگی که برابر هزینه زندگی و تحصیل در هند میبود و برای پزشکی هم پذیرش نمیدادند!
    اما آلمان.....داشتن گواهی قبولی در همون رشته و همون مقطه در دانشگاه تهران اونهم فقط روزانه!+ پروسه 6 ماهه پذیرش که امکان ندادن ویزا هم و ... هست+ گذروندن حداقل 600 ساعت زبان آلمانی و گرفتن مدرک b1در ایران و تازه بعد از رفتن به آلمان وارد کالج پیش دانشگاهی شدن و بعد هم یک دوره 6 ماهه زبان آلمانی گرفتن و به سلامتی بعد از دوسال در آلمان بودن تازه وارد دانشگاه شدن و از صفر خوندن! مجدادا برای پزشکی فقط تخصص امکان گرفتن پذیرش هست. در آلمان هیچ دانشگاهی در مقطع عمومی و لیسانی انگلیسی تدریس نمیکنند و فقط برای مقطع دکترا میشه کورس انگلیسی رفت و فنلاند هم ایضا فقط مدرک زبان رو باید برای ورود به دوره زبان فنلاندی میخواند وگرنه تحصیل فنلاندی و از امسال هم دیگه پولیه در سال معادل 11000000 تومان فقط شهریه هست.

تحصیل تو فنلاند پولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه منبع بدید ؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

تحصیل در مقطع مستر و در برخی رشته ها پولی هست اما در مقطع لیسانس پولی نیست اما در کل مقایسه کردن هند و فنلاند خیلی کار جالبی نیست,حالا چه از نظر سطح زندگی و چه از نظر سطح دانشگاه.ممکنه بعضی ها بگن هند هم دانشگاه های قوی داره.بله کاملا درسته اما هیچ وقت از نظر کاربردی به فنلاند نمی رسه.من مقایسه ی فنلاند رو با امریکا صحیح می دونم.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط pink_panther نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا از روی حدس و گمان حرف نزنید و در مورد چیزی که اطلاعات ندارید اظهار نظر نفرمایید.
    با هزینه هند میشه تو فنلاند و آلمان درس خوند؟؟؟؟؟؟؟
    توی فنلاند حد اقل حداقل حداقل هزینه های زندگی ماهی 400 یورو هست.یعنی ماهی 800 هزار تومن.یعنی سالی9600000 تومن.آلمان هم دست کمی از این هزینه ها نداره.این هزینه برابر هزینه تحصیل توی هنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    \
    بنده براساس حدس و گمان حرفی نمی زنم.براساس حرف خودتون هم دارم میگم!هزینه هایی که زدین در بعضی از شهر ها 600تا 800دلاره!به نظرتون چقدر میشه به تومن؟اونم با نرخ دلار؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)