صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 158 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

دوستان کسی اگه میتونه ب من کمک کنه،من برا ویزا کنفرانس اقدام می‌کنم،وقتی‌ آکادمیک ویزیت رو انتخاب می‌کنم و سوال می‌کنه ک چرا میخوای ب انگلستان برید،کنگره تو لیستها نیست،باید چیکار کنم،گزینه‌ها این هستند:
    research
    teaching
    clinical practise
    formal exchange
    collaborate on an international project

Junior Member

سلام. من برای مصاحبه‌ی حضوری دکترا حدود ۲۰ روز دیگه باید لندن باشم. فارغ التحصیل ارشد هستم و پاسپورت ندارم. گویا ابتدا باید مجوز خروج از کشور بگیرم بعدش برای پاسپورت اقدام کنم و بعد برای ویزا. توی این مدت امکان همچین کاری هست؟

ApplyAbroad Superstar

سلام تبریک زیاد برای موفقیت تا این مرحله. به نظرم بهتر است حتما مکاتبه کنید و اگر ممکن باشد- که البته میدانم خیلی مشکل است- فرصت مصاحبه را عقب بیاندازید یا در مرحله آخر درخواست مصاحبه اسکایپی و تلفنی کنید چون بعید میدانم در این فرصت باقیمانده موفق با انجام این کارها بشوید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahrmb نمایش پست ها
    سلام. من برای مصاحبه‌ی حضوری دکترا حدود ۲۰ روز دیگه باید لندن باشم. فارغ التحصیل ارشد هستم و پاسپورت ندارم. گویا ابتدا باید مجوز خروج از کشور بگیرم بعدش برای پاسپورت اقدام کنم و بعد برای ویزا. توی این مدت امکان همچین کاری هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahrmb نمایش پست ها
    اصلا نمیتونید و اصولا برای چنین چیزهایی سفارت به راحتی ویزا نمیده. از دانشگاه بخواهید حتما غیرحضوری باشه. معمولا اکثرشون بصورت غیرحضوری این کار رو میکنند.

Junior Member

با سلام
    بنده ماه جولای برای کنفرانس در انگلستان میخواستم شرکت کنم. در مورد ویزا و گرفتن وقت، به نظر میتونم از سفارت در ایران اقدام کنم؟

دوست عزیز برای کنفرانس باید درخواست ویزای توریستی یا Visitor باید بدی اونم در سایت https://visas-immigration.service.gov.uk. بعدش توی فرم توضیح میدی که برای کنفرانس میری.

سلام دوستان.
    من برای ازائه سمینار اول اکتبر توی London Business School نامه دارم. البته کنفرانس رسمی نیست. درواقع من research ام رو به استادی توی اونجا معرفی کردم و اونا هم دعوتنامه دادن که بیام اونجا سمینار ارائه بدم.
    میخواستم ببینم این موضوع شانس ویزا رو کم میکنه که مشخصا کنفرانس نیست؟ (البته توی متن دعوتنامه گفته for business purposes که میشه همون کنفرانس توی همین دسته است عملا) و اینکه چون دانشگاه خیلی مطرحه شانس بالا میره ایا؟
    جزئیات دعوتنامه
    https://drive.google.com/open?id=1o8...vOfWTCh2t11LWQ

بعد اینکه مدارک رو من اینطوری که توی سایت هم خوندم ایناست برای کنفرانس صرفا درسته؟

1- پاسپورت
    2- نامه شرکت (چون شاغلم)
    3- نامه اشتغال به تحصیل (ایا نامه ای جدای نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه هم لازمه؟)
    3- دعوتنامه
    4- صورت حساب بانک

من چیزی درمورد شناسنامه و کارت ملی ندیدم. لازمه ایا؟

ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط ahmadreza1373 : May 17th, 2018 در ساعت 06:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1373 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای ازائه سمینار اول اکتبر توی London Business School نامه دارم. البته کنفرانس رسمی نیست. درواقع من research ام رو به استادی توی اونجا معرفی کردم و اونا هم دعوتنامه دادن که بیام اونجا سمینار ارائه بدم.
    میخواستم ببینم این موضوع شانس ویزا رو کم میکنه که مشخصا کنفرانس نیست؟ (البته توی متن دعوتنامه گفته for business purposes که میشه همون کنفرانس توی همین دسته است عملا) و اینکه چون دانشگاه خیلی مطرحه شانس بالا میره ایا؟
    جزئیات دعوتنامه
    https://drive.google.com/open?id=1o8...vOfWTCh2t11LWQ

بعد اینکه مدارک رو من اینطوری که توی سایت هم خوندم ایناست برای کنفرانس صرفا درسته؟

1- پاسپورت
    2- نامه شرکت (چون شاغلم)
    3- نامه اشتغال به تحصیل (ایا نامه ای جدای نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه هم لازمه؟)
    3- دعوتنامه
    4- صورت حساب بانک

من چیزی درمورد شناسنامه و کارت ملی ندیدم. لازمه ایا؟

ممنون از راهنماییتون
    سلام دوستان. کسی ایده ای در مورد مدرک "Evidence of present qualifications" داره ایا؟ توی بخش مدارک تحصیلی این رو نوشته

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)