صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

من خبرنگار هستم. از یه رویداد ورزشی معتبر در انگلیس دعوت‌نامه رسمی دارم. شرایط رو در زیر میگم، دوستان لطفا بگن به نظرشون درخواست ویزا بدم یا نه.
    ۱. خبرنگار آزاد، کارت خبرنگاری معتبر انجمن خبرنگاران
    ۲. دعوت نامه از مسابقات
    ۳. برگه ماموریت از روزنامه‌ای در ایران (بیمه و اشتغال به کار ندارم، چون به صورت آزاد کار میکنم)
    ۴. سند زمین
    ۵. حساب بانکی با گردش نسبتا خوب و موجودی ۵۰ تومن
    ۶. قبل از عید هم برای یه تورنمنت میخواستم برم امریکا که ریجکت شدم.
    ۷. قبلا در دوبی و شانگهای هم به صورت خبرنگار حاضر بودم و بج‌های خبرنگاریشون رو دارم.
    ۸. چاپ یه سری از مقالاتم در رسانه‌های معتبر بین المللی

اگه شانسم کمه لطفا بگید چیکار کنم شانسم بره بالا.

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط GDeterminism نمایش پست ها
    من خبرنگار هستم. از یه رویداد ورزشی معتبر در انگلیس دعوت‌نامه رسمی دارم. شرایط رو در زیر میگم، دوستان لطفا بگن به نظرشون درخواست ویزا بدم یا نه.
    ۱. خبرنگار آزاد، کارت خبرنگاری معتبر انجمن خبرنگاران
    ۲. دعوت نامه از مسابقات
    ۳. برگه ماموریت از روزنامه‌ای در ایران (بیمه و اشتغال به کار ندارم، چون به صورت آزاد کار میکنم)
    ۴. سند زمین
    ۵. حساب بانکی با گردش نسبتا خوب و موجودی ۵۰ تومن
    ۶. قبل از عید هم برای یه تورنمنت میخواستم برم امریکا که ریجکت شدم.
    ۷. قبلا در دوبی و شانگهای هم به صورت خبرنگار حاضر بودم و بج‌های خبرنگاریشون رو دارم.
    ۸. چاپ یه سری از مقالاتم در رسانه‌های معتبر بین المللی

اگه شانسم کمه لطفا بگید چیکار کنم شانسم بره بالا.

با سپاس
    با سلام
    اگه مجردی که شانست کمه . و مهر رجکتی آمریکا هم برات دردسر میشه البته نه خیلی زیاد. گردش حسابی که داری را باید به سفرت منبع اش را ثابت کنی.اگه مسولین روادید از همه لحاظ ساپورتت کن خوبه. هر چی مدرک بیشتر داشته باشی بهتره.مدارک های هم که نوشتی خوبه.
    ویرایش توسط hpmoner : October 24th, 2014 در ساعت 04:38 PM

Junior Member

سلام .
    من برای یک جشنی یک روزه که برای من تو لندن گرفته میشه از یک نهاد هوافضایی دعتوتنامه دارم . (برای دریافت یک جایزه) . 4 ماه پیش هم آلمان بودم . کتابم تو دنیا منتشر شده و عضو مجمع افتخاری محققان امریکا هم هستم .رشتم هوافضا هستش . از لحاظ مالی به خاطر معامله ی اخیرم زیاد پول تو حسابم نیست. ولی دانشگاه حمایت سفر می کنه ، به نظرتون اقدام کنم یا خیر؟ (از لحاظ ریجکتی و ...)

سوال دوم اینکه ، چقدر طول میکشه وقت سفارت بهم بدن ؟ و بین استانبول و بورسا کدوم بهتره ؟ چون انگار بورسا زودتر جواب میده؟ جشن یک ماه دیگست .
    PDF دعتوتنامه قبوله؟ یا لزوما باید اصل باشه ؟
    سفارت آلمان بانک ثامن الئمه رو قبول داشت، آیا سفارت انگلیس هم قبول داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی

سلام دوستان. به نظرتون برای کنفرانس هم ممکنه مثل ویزای دانشجویی مصاحبه دوم داشته باشه؟؟؟ من تصمیم دارم برای شرکت در کنفرانس وقت سفارت بگیرم اما ترجیح میدم بعد از تحویل مدارک با برگه خروج برگردم ایران. و یکی از شرکتها امور پیکاپ رو انجام بده. اما به جهت نگرانی از مصاحبه دوم در این مورد تردید دارم.منون میشم اگر تجربه ای در این زمینه دارید راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman7717 نمایش پست ها
    سلام دوستان. به نظرتون برای کنفرانس هم ممکنه مثل ویزای دانشجویی مصاحبه دوم داشته باشه؟؟؟ من تصمیم دارم برای شرکت در کنفرانس وقت سفارت بگیرم اما ترجیح میدم بعد از تحویل مدارک با برگه خروج برگردم ایران. و یکی از شرکتها امور پیکاپ رو انجام بده. اما به جهت نگرانی از مصاحبه دوم در این مورد تردید دارم.منون میشم اگر تجربه ای در این زمینه دارید راهنمایی کنید.
    سلام.
    فکر نکنم ویزای کنفرانسی اصلا مصاحبه ای داشته باشه. مگه ویزای کنفرانسی هم مصاحبه اولی هم داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام.
    فکر نکنم ویزای کنفرانسی اصلا مصاحبه ای داشته باشه. مگه ویزای کنفرانسی هم مصاحبه اولی هم داره؟
    نمیدونم. یعنی فقط تحویل مدارک هست؟ اگه اینجور باشه پس عاقلانه اینه که بعد از تحویل مدارک در سفارت به ایران برگردم و منتظر ویزا نمونم در ترکیه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saman7717 نمایش پست ها
    نمیدونم. یعنی فقط تحویل مدارک هست؟ اگه اینجور باشه پس عاقلانه اینه که بعد از تحویل مدارک در سفارت به ایران برگردم و منتظر ویزا نمونم در ترکیه
    ویزای ویزیتور مصاحبه نداره میتونید برگردید.

Junior Member

با سلام. من و همسرم مدت حدود هشت سال انگلیس زندگی کردیم. با ویزای دانشجویی و کار. تا اینکه حدود چهار ماه پیش با اتمام ویزای کاری همسرم انگلیس رو ترک کردیم و این درحالی بود که همزمان با خروجمون از کشور با داشتن جاب افر من، این بار برای ویزای کاری من از استانبول اقدام کردیم که متاسفانه بخاطر اشتباهی که از طرف دانشگاه در COS بود ویزای ما ریفیوز شد. در حال حاضر منتظر برطرف شدن این ایراد از طرف دانشگاه هستیم که گفته شده ممکنه تا ماه مارس طول بکشه. حالا سوالاتی که داریم این هستن که:

1. با توجه به اینکه تا ماه مارس، مدت اقامت ما خارج از انگلیس از 180 روز بیشتر می شه، برای جلوگیری از ریست شدن این هشت سال اقامتون در انگلیس، آیا امکانش هست که همسرم ( بدون من و بچه مون) با یک ویزای ویزیت مثلا برای شرکت در کنفرانس، سفری یک هفته ای به انگلیس داشته باشه؟
    2. در صورت مثبت بودن پاسخ سوال قبل آیا احتمال گرفتن ویزای بیزینس ویزیتور برای ایشان هست یا خیر؟ با توجه به اینکه حساب بانکی ما و خانه و زندگی مون همه در انگلیسه و در ایران مدارک مالی و شغلی قوی نداریم.
    3. چنانچه برای درخواست ویزای بیزینس ویزیتور قطعا ارائه حساب بانکی داخل ایران لازم هست، آیا نوع بانك و عدم گردش مبالغ سنگين در اون مي تونه مانع گرفتن ویزا باشه؟

خیلی خیلی ممنون می شیم اگر ما رو راهنمایی کنید و جواب سوال هامون رو دراسرع وقت بدید.

Junior Member

با سلام
    مقاله من در کنفرانس لندن پذیرفته شده.
    واسه همسر چگونه می شه اقدام کرد؟ آیا باید خودش مجزا اقدام کنه یا باید بخشی از application من باشه؟

با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pouramin نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله من در کنفرانس لندن پذیرفته شده.
    واسه همسر چگونه می شه اقدام کرد؟ آیا باید خودش مجزا اقدام کنه یا باید بخشی از application من باشه؟

با سپاس
    خیر باید به صورت جدا اقدام شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)