صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiman8 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اینکه جواب دادید، مشکل اینه که توی نامه دلایل رو توضیح دادند، که آنها هم نشان دهنده کم و ناقص بودن مدارک هستند،مثلا یک سوال رو درست متوجه نشده و جوابی که داده باعث شده توازن دخل و خرجش به هم بخوره، خب از این میترسه که استاد قبول نکنه
    نامه رد شدن را اینجا بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    نامه رد شدن را اینجا بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

ببخشید قضیه سرویس اولویت چیه؟
    مثلا اگر الان اقدام کنه برای درخواست دوم، تو بهترین حالت بتونه برای مثلا دوشنبه وقت بگیره، هزینه اضافه سرویس اولویت هم بده، کمترین زمانی که طول میکشه بش جواب بدند کی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiman8 نمایش پست ها
    ببخشید قضیه سرویس اولویت چیه؟
    مثلا اگر الان اقدام کنه برای درخواست دوم، تو بهترین حالت بتونه برای مثلا دوشنبه وقت بگیره، هزینه اضافه سرویس اولویت هم بده، کمترین زمانی که طول میکشه بش جواب بدند کی هست؟
    فکر کنم 4 یا 5 روزه

Junior Member

به نظر من برای ویزای ویزیتوری از دوبی اقدام کنید بهتره تا از استانبول اینو تجربه ثابت کرده. منو سه تا از دوستام از دوبی ویزای ویزیت گرفتیم 3 هفته پیش و از همین دوستام دونفرشون قبلا از استانبول ریجگت خورده بودن و بعد با همون مدارک اومدن از دوبی ویزاگرفتن. البته مدارک باید کامل باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed88 نمایش پست ها
    به نظر من برای ویزای ویزیتوری از دوبی اقدام کنید بهتره تا از استانبول اینو تجربه ثابت کرده. منو سه تا از دوستام از دوبی ویزای ویزیت گرفتیم 3 هفته پیش و از همین دوستام دونفرشون قبلا از استانبول ریجگت خورده بودن و بعد با همون مدارک اومدن از دوبی ویزاگرفتن. البته مدارک باید کامل باشه.
    هیچ ربطی نداره و راهنمایی اشتباه نکنید. خیلیها هم از استانبول گرفتند و از دبی نگرفتند. بررسی پرونده اول به مدارک و بعد به افسر ویزا بستگی داره و نه به سفارت و در هر سفارتی 50-60 تا افسر ویزا هست. بخصوص در ویزای ویزیتوری تقریبا هیچ وقت نمیشه گفت مدارک مشابه بودند و شرایط خیلی میتونه فرق کنه.

Junior Member

سلام.امیدوارم بتونم کمکی ازتون بگیرم.من دوستی در انگلیس دارم که مایلم به دیدنش بروم.برای ویزا میخام از طریق شرکت در کنفرانس و ارائه ی خلاصه مقاله اقدام کنم.اما مشکلم اینه که ارشدم تموم شده و دانشجو نیستم و جایی هم مشغول بکار نیستم.پشتوانه ی ملکی و حساب بانکی چاق هم ندارم. متاهلم و یک دختر دارم که میخام با خودم ببرمش.همسرم هم پزشک متخصصن و مشغول گذراندن طرح.
    سوالم اینه.شانسم برای گرفتن ویزا چقدره؟
    واینکه آیا به تعداد روزهای کنفرانس ویزا میدن یا بیشتر هم میدن؟در ضمن یه ویزای شنگن هم توی پاسم هست که اونم برای کنفرانس بوده.واقعا لطف میکنید اگه پاسخم رو بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh313 نمایش پست ها
    سلام.امیدوارم بتونم کمکی ازتون بگیرم.من دوستی در انگلیس دارم که مایلم به دیدنش بروم.برای ویزا میخام از طریق شرکت در کنفرانس و ارائه ی خلاصه مقاله اقدام کنم.اما مشکلم اینه که ارشدم تموم شده و دانشجو نیستم و جایی هم مشغول بکار نیستم.پشتوانه ی ملکی و حساب بانکی چاق هم ندارم. متاهلم و یک دختر دارم که میخام با خودم ببرمش.همسرم هم پزشک متخصصن و مشغول گذراندن طرح.
    سوالم اینه.شانسم برای گرفتن ویزا چقدره؟
    واینکه آیا به تعداد روزهای کنفرانس ویزا میدن یا بیشتر هم میدن؟در ضمن یه ویزای شنگن هم توی پاسم هست که اونم برای کنفرانس بوده.واقعا لطف میکنید اگه پاسخم رو بدین
    با شرایطی که شما میفرمایید حدود 10-15 درصد شانس دارید چون تضمین بازگشت و مساله مالی خیلی ضعیفه. ویزای شنگن هم دیگه هیچ اهمیتی برای سفارت انگلیس نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات-امام خمینی قزوین

سلام عزیزان،
    من میخوام تو کنفرانس بین المللی مکانیک لندن که تو تاریخ 20 جولای برگزار میشه شرکت کنم. مقاله ام با عنوان Full paper and oral presentation اکسپت شده. آیا با شرایط زیر امکان گرفتن ویزا برای این کنفرانس هست یا خیر؟
    1.تو پاسم ویزای تحصیلی امریکا هست.
    2. جواز طلافروشی دارم.
    3. میتونم bank statement تا 15هزار دلار ارائه کنم.
    هزینه شرکت در کنفرانس 400دلاره، میخوام بدونم اگه امکانش ضعیفه بیخیالش کنم کلا. نمیدونم میشه از تهران وقت سفارت گرفت یا نه، اگه میشه حدودا چقد باید منتظر بمونم؟ چون نمیخوام هزینه کنم برای سفارت دبی.
    من روند کلی دریافت ویزای انگلیس و نمیدونم اگر کسی کمک کنه واقعا ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان
    من هیات علمی تمام وقت هستم و برای یه کنفرانس تو منچستر برای سخنرانی دعوتنامه دارم. وقت سفارت هم در تهران گرفتم. حالا سه تا سوال دارم
    1- برای register کردن وقت سفارت در سایت VFS global گزینه های نوع ویزا با اون چیزی که تو فرم درخواست وجود داره یکم فرق داره. مثلا من تو فرم درخواستم VISIT - BUSINESS (ACADEMIC) - 6 MONTHS رو انتخاب کردم اما در سایت VFS گزینه هایی مانند Academic visitor ، Business visit 6 months و Business visit General هر کدام جداگانه وجود دارند که باید یکی را انتخاب کنم که گیج کننده است. ممنون میشم اگه لطفا راهنماییم کنید که کدوم رو انتخاب کنم.
    2- برای همسر و فرزندم در فرم درخواست VISIT - TOURISM - 6 MONTHS رو انتخاب کردم و برای register کردن وقت سفارت در سایت VFS global اگر همراه خودم بخوام ثبت نامشون کنم بسته به اینکه من چه گزینه ای انتخاب کرده باشم، برای اونها گزینه های Academic Visitor dependent ، Business visit 6 months و Business visit General وجود داره که نمیدونم کدوم گزینه باید انتخاب بشه.
    3- من هیات علمی هستم و حقوق مارو به حساب بانک ملی مون واریز میکنن. من حساب بانک پاسارگاد دارم اما اصلا باهاش فعالیت آنچنانی نمیکنم. آیا باید تمام موجودی بانک ملی خودم رو یکدفعه ای ببرم تو حساب پاسارگادم و پرینت برا سفارت ببرم؟ به نظر شما این براشون سوال نمیشه که این پول از کجا اومده؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چیکار کنم بهتره.
    با سپاس

سلام ادمین ریویو چیه؟ میشه کامل توضیح بدین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)