صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

سلام
    در مورد سوال اولتون من
    academic visitor up to 6 months را انتخاب کردم. سوال دومتون رو نمیدونم چون من از تهران اقدام کردم.
    من هیات علمی هستم و برای یک کنفرانس در انگلستان اقدام کردم. مدارکم رو در تهران تحویل دادم و 28 روزه ویزام اومد. نکتۀ مهمی که به نظرم میاد بگم اینکه خانم و پسر 2 ساله ام هم با من اقدام برای ویزای توریستی کردن که برای اونها هم جواب مثبت بود و ویزا دادن. نکتۀ بعدی اینکه پرینت حسابم ملی بود و در مورد انتقال پولهای درشت به حسابم پرینت حساب دیگر (مال بانک دیگر و یا حتی صندوق قرض الحسنه) که از اون برداشت کرده بودم رو هم دادم و برای تمام مبالغ ریزتر مثلا 1-2 میلیون توضیح دادم مثلا اینکه قرض داده بودم و به من برگردوندن.
    فقط یه سوال دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب بده:
    من در فرم درخواست (application) نوشتم که میخوام 14 روز در انگلستان بمونم. در ویزا نوشته که اعتبارش 6 ماهه هست اما برخلاف ویزای شینگن مدت اقامت درخواستی من رو (14 روز) ننوشتن، میخوام بدونم که آیا من میتونم بیشتر از 14 روز بمونم یا خیر.
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromidi نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سوال اولتون من
    academic visitor up to 6 months را انتخاب کردم. سوال دومتون رو نمیدونم چون من از تهران اقدام کردم.
    من هیات علمی هستم و برای یک کنفرانس در انگلستان اقدام کردم. مدارکم رو در تهران تحویل دادم و 28 روزه ویزام اومد. نکتۀ مهمی که به نظرم میاد بگم اینکه خانم و پسر 2 ساله ام هم با من اقدام برای ویزای توریستی کردن که برای اونها هم جواب مثبت بود و ویزا دادن. نکتۀ بعدی اینکه پرینت حسابم ملی بود و در مورد انتقال پولهای درشت به حسابم پرینت حساب دیگر (مال بانک دیگر و یا حتی صندوق قرض الحسنه) که از اون برداشت کرده بودم رو هم دادم و برای تمام مبالغ ریزتر مثلا 1-2 میلیون توضیح دادم مثلا اینکه قرض داده بودم و به من برگردوندن.
    فقط یه سوال دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب بده:
    من در فرم درخواست (application) نوشتم که میخوام 14 روز در انگلستان بمونم. در ویزا نوشته که اعتبارش 6 ماهه هست اما برخلاف ویزای شینگن مدت اقامت درخواستی من رو (14 روز) ننوشتن، میخوام بدونم که آیا من میتونم بیشتر از 14 روز بمونم یا خیر.
    با سپاس
    بله میتونید مشکلی نداره

Junior Member

سلام دوستان،

مقاله‌ی من برای شرکت توی یه کنفرانس پذیرفته شده، می‌خواستم از طریق ویزا سنتر تهران برای ویزا اقدام کنم. دو تا سوال داشتم:
    ۱- برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ ویزای توریستی یا business (academic) visit؟
    ۲- چه مدارک مالی‌ای لازم هست که همراهم ببرم؟ مدت کنفرانس ۵ روزه و من بیشتر از اون نمی‌خوام بمونم. ساپورت مالی از طرف پدرم انجام میشه.

ممنونم.

با سلام خدمت دوستان.
    می خواستم بدونم آیا برای ویزای business - academic visitor 6 month لازم هست که در هنگام دادن مدارک به vac تهران، در سری مدارک travel itinerary، علاوه بر رزرویشن هتل، رزرویشن پرواز را هم گذاشت؟ ... آیا باید اصل بلیط خریداری شود با رزرویشن آن در مدارک گذاشته شود؟ ... چون همانطور که می دونید تهیه رزرویشن بلیط هواپیما در تهران کار سختی می باشد.
    لطفا راهنمایی بفرمائید.
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان عزیز
    من ویزای توریستی شنگن از ۲۰ مارچ تا ۱۰ آپریل دارم . همین امروز به کنفرانسی دعوت شده ام که قرار است ۳۱مارس در انگلستان برگزار شود . آیا می توانم از سفارت انگلیس در یکی از کشورهای شنگن ( هلند یا فرانسه)برای ویزای انگلیس اقدام کنم؟ یا خیر؟

تمنا می کنم زود راهنمایی کنید کارم urgent است.

Junior Member

سلام برای ویزا برای کنفرانس میشه از تهران اقدام کرد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zari1353 نمایش پست ها
    سلام برای ویزا برای کنفرانس میشه از تهران اقدام کرد؟؟؟
    سلام بله من اقدام کردم

سلام

من برای ارائه در یک کنفرانس در لندن قبول شدم، و تاریخ کنفرانس هم 18May هست

میخواستم ببینم برای گرفتن ویزا باید از کجا شروع کنم و چکار کنم؟
    برای وقت سفارت چطور باید اقدام کنم؟
    و چه مدارکی برای سفارت نیاز دارم؟
    و هزینه ویزا چقدر میشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_mohammad نمایش پست ها
    سلام

من برای ارائه در یک کنفرانس در لندن قبول شدم، و تاریخ کنفرانس هم 18May هست

میخواستم ببینم برای گرفتن ویزا باید از کجا شروع کنم و چکار کنم؟
    برای وقت سفارت چطور باید اقدام کنم؟
    و چه مدارکی برای سفارت نیاز دارم؟
    و هزینه ویزا چقدر میشه؟

ممنون
    گرفتن وقت از سفارت اولین مرحله که اگر خودت بگیری بهتر وگرنه باید بدی آزانس برات بگیره
    کلی مدارک شغلی، مالی، دعوتنامه و ... باید ارابه بدی
    موفق باشی

Junior Member

سلام به همه ی دوستان
    منم برا یه کنفرانس میخوام برم شهر هادرزفیلد انگلیس... برای گرفتن ویزا حتما باید برم یه کشور دیگه؟ توی ایران نمیشه تمام مراحل گرفتن ویزا را گذروند؟ اگه بخوام خودم وقت سفارت بگیرم از کجا باید اقدام کنم؟ چقدر طول میکشه از اول پروسه ویزا گرفتن تا وقتی ویزا میاد... من سربازی هم نرفتم مشکلی که با این نداره سفارت؟مدارک اصلی که باید ارائه بدیم تو سفارت چیا هستن؟ من حداکثر 20 تا 30 میلیون میتونم تو بانک جور کنم و پرینت بگیرم.. این کمه یا خوبه؟

ممنون میشم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)