صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگليس براي شركت در كنفرانس

من برای یک شرکت در کنفرانس مخصوص دانشجویان کارشناسی ، درخواست ویزا دادم که چون برای کنفرانس بود باید برای business visitor visa اقدام میکردم. از سفارت انگلیس در تفلیس اقدام کردم و از برگزارکنندگان نامه ی رسمی مبنی بر پذیرش مقالم و همچنین گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه تهران داشتم و مادر و برادرم رو به عنوان اسپانسر معرفی کردم و مقدار پولی ه در جساب برادرم از مدتها پیش بود خیلی خیلی بیشتر از مقدار پول مورد نیاز برای سفر به انگلیس بود. اما درخواستم رد شد و تو دلایل ردشون هم یه صفحه توضیح نوشتند با یک سری اراجیف (که حرفهای خودمو به خودم تحویل دادند) و در نهایتش یه چیز تو این مایه ها نوشته که:
    1. ما دلیلی نمیبینیم که تو به عنوان بیزینس ویزیتور بخوای به انگلیس بیای و در پایان سفر، انگلیس رو ترک کنی.
    2. نمیتونی خودت و سفرت رو در انگلستان تامین کنی!

به همین مسخرگی! و هیچ درخواست اعتراض و بازبینی ای هم نمیشد داشت!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    من برای یک شرکت در کنفرانس مخصوص دانشجویان کارشناسی ، درخواست ویزا دادم که چون برای کنفرانس بود باید برای business visitor visa اقدام میکردم. از سفارت انگلیس در تفلیس اقدام کردم و از برگزارکنندگان نامه ی رسمی مبنی بر پذیرش مقالم و همچنین گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه تهران داشتم و مادر و برادرم رو به عنوان اسپانسر معرفی کردم و مقدار پولی ه در جساب برادرم از مدتها پیش بود خیلی خیلی بیشتر از مقدار پول مورد نیاز برای سفر به انگلیس بود. اما درخواستم رد شد و تو دلایل ردشون هم یه صفحه توضیح نوشتند با یک سری اراجیف (که حرفهای خودمو به خودم تحویل دادند) و در نهایتش یه چیز تو این مایه ها نوشته که:
    1. ما دلیلی نمیبینیم که تو به عنوان بیزینس ویزیتور بخوای به انگلیس بیای و در پایان سفر، انگلیس رو ترک کنی.
    2. نمیتونی خودت و سفرت رو در انگلستان تامین کنی!

به همین مسخرگی! و هیچ درخواست اعتراض و بازبینی ای هم نمیشد داشت!
    میدونم که شما الان عصبانی هستی ولی مقصر اصلی اون کسانی هستند که متاسفانه مدارکشون چند برابر شما کامل بوده و نرسیده اینجا پناهنده شدند. هزار تا دروغ گفتند و هزار تا مدرک جور کردند و به هیچ کدوم هم اهمیت ندادند. یه زمانی سفارت انگلیس شب ساعت 4 میرفتی تو نوبت و تا ظهر ساعت 11-12 ویزا رو میدادند و تقریبا بالای 70-80 درصد ویزا میگرفتند الان انقدر ایرانیها اومدند اینجا دروغ و چرند سر هم کردند که یکی که میخواد واقعا درس بخونه، کسی که میخواد بره کنفرانس و یا پدر مادری که میخواند بیاند بچشون رو ببینند باید از هفت خوان رستم رد شند و آخرش هم جواب منفی میگیرند.

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    میدونم که شما الان عصبانی هستی ولی مقصر اصلی اون کسانی هستند که متاسفانه مدارکشون چند برابر شما کامل بوده و نرسیده اینجا پناهنده شدند. هزار تا دروغ گفتند و هزار تا مدرک جور کردند و به هیچ کدوم هم اهمیت ندادند. یه زمانی سفارت انگلیس شب ساعت 4 میرفتی تو نوبت و تا ظهر ساعت 11-12 ویزا رو میدادند و تقریبا بالای 70-80 درصد ویزا میگرفتند الان انقدر ایرانیها اومدند اینجا دروغ و چرند سر هم کردند که یکی که میخواد واقعا درس بخونه، کسی که میخواد بره کنفرانس و یا پدر مادری که میخواند بیاند بچشون رو ببینند باید از هفت خوان رستم رد شند و آخرش هم جواب منفی میگیرند.
    البته این قضیه مال چند ماه پیشه من دیگه اونقدر عصبانی نیستم! و خواستم تجربمو در میون بذارم! و با این حال که اینطور بی منطقانه تو ذوقم خورده نمیدونم چرا همچنان دارم برای ادامه تحصیل تو انگلیس تلاش میکنم. با این که احتمالا یک بار رد شدن ویزا کارم رو سخت تر میکنه...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    البته این قضیه مال چند ماه پیشه من دیگه اونقدر عصبانی نیستم! و خواستم تجربمو در میون بذارم! و با این حال که اینطور بی منطقانه تو ذوقم خورده نمیدونم چرا همچنان دارم برای ادامه تحصیل تو انگلیس تلاش میکنم. با این که احتمالا یک بار رد شدن ویزا کارم رو سخت تر میکنه...
    بی منطقانه نیست خیلی. شاید شما هم جای اونها بودید همین کار رو میکردید و شاید حتی بدتر!!! به هر حال الان وضعیت اکثر کشورها بد شده و درنتیجه نمیشه گفت که اگه انگلیس نخواهید برید کجا برید که شرایط خوبی داشته باشه. موفق باشید.

Junior Member

راستی کسی میدونه شرایط گرفتن ویزا واسه کنفرانس چیه؟ چه نوع ویزایی میخواد؟ آیا احتیاج به مصاحبه هم داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_110 نمایش پست ها
    راستی کسی میدونه شرایط گرفتن ویزا واسه کنفرانس چیه؟ چه نوع ویزایی میخواد؟ آیا احتیاج به مصاحبه هم داره و یا مثل کانادا میشه همه مدارک رو پست کرد؟
    کسی از دوستان جواب سوال منو میتونه بده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_110 نمایش پست ها
    راستی کسی میدونه شرایط گرفتن ویزا واسه کنفرانس چیه؟ چه نوع ویزایی میخواد؟ آیا احتیاج به مصاحبه هم داره؟
    ویزا همون ویزای ویزیتور هست که مصاحبه نداره و احتمال گرفتنش هم پایینه متاسفانه.

Junior Member

سلام
    من امروز فرم مربوط به درخواست ویزا برای شرکت در کنفرانس(دو هفته) را پر کردم. من قصد دارم برای گرفتن ویزا،به استانبول برم. تا مرحله آخر پیش رفتم و در انتها برای انتخاب مراکز دریافت ویزا، فقط دو آبشن دوبی و ابوظبی رو بهم معرفی کرد!!! می دونید که مشکل از کجاست؟
    طبق شرایط من درخواستم را به صورت Visist- Business visit-academic visit up to 12 month وارد کردم. که به نظرم درسته!!!! متشکرم می شوم که راهنمائیم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه

من برای کنفرانس دارم می رم و مطمئن نیستم که دعوتنامه ام با پست به موقع به دستم برسه. البته برام ایمیل کردن. می تونم از کنفرانس بخوام برای ورد بریج هم فکس کنن. اما این کار فایده ای داره؟ و کسی فکس وردبریج استانبول رو داره لطفا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه

برای بیزینس ویزیتور پرینت حساب بانکی چند ماهه لازمه؟ من اصلن لیست داکیومنت ها رو توی وردبریج پیدا نمی کنم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)