صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگليس براي شركت در كنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط pidra نمایش پست ها
    سلام
    من امروز فرم مربوط به درخواست ویزا برای شرکت در کنفرانس(دو هفته) را پر کردم. من قصد دارم برای گرفتن ویزا،به استانبول برم. تا مرحله آخر پیش رفتم و در انتها برای انتخاب مراکز دریافت ویزا، فقط دو آبشن دوبی و ابوظبی رو بهم معرفی کرد!!! می دونید که مشکل از کجاست؟
    طبق شرایط من درخواستم را به صورت Visist- Business visit-academic visit up to 12 month وارد کردم. که به نظرم درسته!!!! متشکرم می شوم که راهنمائیم کنید
    محل اقامتتون رو باید ترکیه بزنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimayi نمایش پست ها
    برای بیزینس ویزیتور پرینت حساب بانکی چند ماهه لازمه؟ من اصلن لیست داکیومنت ها رو توی وردبریج پیدا نمی کنم!
    چیزی که تو سایت سفارته ننوشته چه مدت و کلا گردش حساب رو میخواد که ببینه.. پس هر چی بیشتر بهتر. کلا باید ثابت کنید که مایه دارید و دلیلی نداره این همه پول و زمین و فلانو ول کنید برید اونجا بمونید... یه جور عقلانی اقتصادی ای باید بهشون ثابت شه، چون مثلا منی که دانشجوی ترم 6 یه دانشگاه خوب و معروف ایران بودم هم، دانشجو بودن و نیمه کاره موندن تحصیل براشون دلیلی برای برگشتن به ایران نبود!
    فقط یه تجربه اینکه منم برا کنفرانس اقدام کرده بودم و حساب بانکی های خودم پول و گردش زیادی نداشت و حساب برادرم رو معرفی کردم و حساب مادرم رو (که حساب مادرم هم زیاد نبود مانده حسابش!) نوشته بودم که اکثر هزینه هام رو برادرم میده و گردش حساب برادرم به دلار خیلی خوب و زیاد و خیلییییییییییییی زیادتر از پولی بود که من برای سفر لازم داشتم. ولی در نهایت یکی از دلایل رد شدنم رو دلیل مالی نوشته بودن. نوشته بود نمیتونی خودتو تامین کنی تو مدت سفر! اینه که حساب به اسم خودتون باید باشه به نظرم یا اگه والدینه مثل ویزای تحصیلی قرارداد محضری ای چیزی باهاش باشه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت (از ترکیه و امارات)

سلام بر دوستان

من در کنفرانسی در دانشگاه منچستر سه مقاله ام به صورت اورال پذیرفته شده . چند سوال داشتم :

1- ایا به صورت غیر حضوری میتونم ویزا بگیرم ؟؟؟
    2- دعوت نامه برام ایمیل شده ایا باید اصل اش رو به سفارت ارائه بدم یا گپی همین کافی هست ؟؟؟؟
    3- پرینت حساب حدود چقدر باید باشه ؟؟؟؟
    4- اگه کسی شماره تماس سفارت برام بزاره ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ويزا براي شرکت در کنفرانس انگلستان

سلام

برای من دعوت نامه برای شرکت در کنفرانس در لندن در تاریخ 18 نوامبر 2013 اومده به چند دلیل تقریبا از رفتن دارم منصرف می شم:
    1- فکر می کنم کنسولگری نسخه اصلی دعوت نامه رو می خواد نه پی ادی افی که توسط کنفرانس فرستاده شده برای همین با توجه به مدت زمانی که طول می کشه که نسخه اصلی با پست بیاد فکر می کنم زمان زیادی برای گرفتن ویزا باقی نمی مونه
    2- نوع ویزاست که دوستان می گن Academic visitor می شه یا همون VAT12 اما در بخش قوانین همین نوع ویزا توضیح داده که به احتمال خیلی زیاد دانشجوهای فوق لیسانس Qualify نمی شوند یا کسانی که Lecturers هستند البته یک خط تبصره برای کنفرانس گذاشته
    Academics may, however, be eligible to enter as a mainstream business visitor for a maximum of 6 months if they are coming to participate in a conference or seminar where it is a single or occasional event, and the event is not a commercial venture. ولی فکر می کنم فوق لیسانس بودن من مشکل ایجا می کنه

اگه من با این شرایط اشتباه می کنم و می شه ویزا برای شرکت کردن در کنفرانس با همون دعوتنامه پی دی اف و مدرک فوق لیسانس که دو سال ازش گذشته گرفت ممنون می شم که من رو راهنمایی کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SPO نمایش پست ها
    سلام

برای من دعوت نامه برای شرکت در کنفرانس در لندن در تاریخ 18 نوامبر 2013 اومده به چند دلیل تقریبا از رفتن دارم منصرف می شم:
    1- فکر می کنم کنسولگری نسخه اصلی دعوت نامه رو می خواد نه پی ادی افی که توسط کنفرانس فرستاده شده برای همین با توجه به مدت زمانی که طول می کشه که نسخه اصلی با پست بیاد فکر می کنم زمان زیادی برای گرفتن ویزا باقی نمی مونه
    2- نوع ویزاست که دوستان می گن Academic visitor می شه یا همون VAT12 اما در بخش قوانین همین نوع ویزا توضیح داده که به احتمال خیلی زیاد دانشجوهای فوق لیسانس Qualify نمی شوند یا کسانی که Lecturers هستند البته یک خط تبصره برای کنفرانس گذاشته
    Academics may, however, be eligible to enter as a mainstream business visitor for a maximum of 6 months if they are coming to participate in a conference or seminar where it is a single or occasional event, and the event is not a commercial venture. ولی فکر می کنم فوق لیسانس بودن من مشکل ایجا می کنه

اگه من با این شرایط اشتباه می کنم و می شه ویزا برای شرکت کردن در کنفرانس با همون دعوتنامه پی دی اف و مدرک فوق لیسانس که دو سال ازش گذشته گرفت ممنون می شم که من رو راهنمایی کنین
    با پست DHL دعوتنامه زیر 5 روز دستتون میرسه. در مورد قسمت دوم من متوجه نشدم که کجا گفته شما واجد شرایط نیستید؟

Junior Member

هومن عزیز ممنون از راهنمائیت
    خب الان دیگه مطمئن شدم که حتما نسخه اصلی دعوت نامه رو می خواد.
    در مورد شرایط من به عنوان فوق لیسانس و قوانین ویزای Academic visitor این لینک رو دیدم:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/po...ecg/vat/vat12/

البته الان که دوباره خوندم متوجه شدم این رو درباره مدرک لیسانس می گه نه فوق لیسانس... به هر حال ممنون.
    اگه از یه مینیمم هزینه برای یک هفته ده روز اقامت در دبی و کارهای ویزا خبر داری بسیار سپاسگذار خواهم بود که بگی

Junior Member

سلام. خواهر من برای شرکت توی دو تا کنفرانس، یکی توی ژانویه و یکی توی مارس، میخواد اقدام کنه. به نظر شما دو تا رُ باید با هم همزمان اپلای کنه؟ چون بین اینا کمتر از دو ماه و نیم فاصله هست و منطقی به نظر نمیرسه که به اولی اپلای کنه و بعد برگشتن بره به دومی اپلای کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Roadtiger نمایش پست ها
    سلام. خواهر من برای شرکت توی دو تا کنفرانس، یکی توی ژانویه و یکی توی مارس، میخواد اقدام کنه. به نظر شما دو تا رُ باید با هم همزمان اپلای کنه؟ چون بین اینا کمتر از دو ماه و نیم فاصله هست و منطقی به نظر نمیرسه که به اولی اپلای کنه و بعد برگشتن بره به دومی اپلای کنه.
    ویزای ویزیتور معمولا 6 ماهه و به صورت مالتی صادر میشه در فرم میتونه در مورد هر دو تاش توضیح بده ولی نیازی به دوبار اقدام نیست.

Junior Member

سلام. من برای شرکت در کنفرانس دعوتنامه دارم. (در انگلستان). مشکل اینجاست که تو فرم ویزا پرسیدن که آیا اقوامی در انگلستان دارید؟ که پاسخ مثبته. خواهرم انگلستان زندگی میکنه. حالا اگه این موضوع رو قید کنم آیا احتمال گرفتن ویزا کم نمیشه؟ (به خاطر وجود فامیل درجه اول). اگر ننویسم هم ممکنه به شکلی متوجه بشن که در این صورت احتمال ویزا صفر میشه. چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط quala نمایش پست ها
    سلام. من برای شرکت در کنفرانس دعوتنامه دارم. (در انگلستان). مشکل اینجاست که تو فرم ویزا پرسیدن که آیا اقوامی در انگلستان دارید؟ که پاسخ مثبته. خواهرم انگلستان زندگی میکنه. حالا اگه این موضوع رو قید کنم آیا احتمال گرفتن ویزا کم نمیشه؟ (به خاطر وجود فامیل درجه اول). اگر ننویسم هم ممکنه به شکلی متوجه بشن که در این صورت احتمال ویزا صفر میشه. چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    باید راستش بگید و اینکه نکته منفیه یا نه به شرایط خودتون و ایشون بستگی داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)