صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ويزا براي شرکت در کنفرانس انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    باید راستش بگید و اینکه نکته منفیه یا نه به شرایط خودتون و ایشون بستگی داره.
    ممنون از پاسخ گویی تون. ولی مثلا چه شرایطی؟ خواهرم شهروند انگلستانه. کار و اینا هم داره. وضعیت من چی باید باشه؟ آخه همه میگن وجود فامیل درجه ی یک احتمال ویزا رو خیلی کم میکنه. حالا غیر از موضع اخلاقی آیا دلیل دیگه ای داره راستشو بگم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط quala نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ گویی تون. ولی مثلا چه شرایطی؟ خواهرم شهروند انگلستانه. کار و اینا هم داره. وضعیت من چی باید باشه؟ آخه همه میگن وجود فامیل درجه ی یک احتمال ویزا رو خیلی کم میکنه. حالا غیر از موضع اخلاقی آیا دلیل دیگه ای داره راستشو بگم؟
    اگر ایشون کار داشته باشند و از دولت کمک نگیرند (یا زیاد نگیرند) و شما رو بتونند ساپورت کنند کی گفته که نکته منفیه اتفاقا نکته مثبت هم هست. 99 درصد اطلاعاتی که از اطرافیانتون در مورد ویزا میگیرد هیچ ارزشی نداره و معمولا براساس اطلاعات 100 سال پیشه. خیلی وقتها هم مشکل ایرانیها اینه که فکر میکنند همه دنیا یه قانون داره. مثلا بخش بسیار بزرگی از ایرانیها نمیدونند که تولد بچه در انگلستان منجر به شهروندی بچه نمیشه. اینجا هم احتمالا انگلیس رو با کانادا یا آمریکا اشتباه گرفتند چون در اونجا داشتن فامیل میتونه در پروسه مهاجرت شما اثرگذار باشه ولی در انگلیس هیچ اهمیتی نداره. در مورد بخش دوم بله اگر افسر ویزا به هر دلیلی متوجه بشه و بعد معلوم شه شما دروغ گفتید تا 10 سال ورود شما ممنوع میشه.

Junior Member

اگر ایشون کار داشته باشند و از دولت کمک نگیرند (یا زیاد نگیرند) و شما رو بتونند ساپورت کنند کی گفته که نکته منفیه اتفاقا نکته مثبت هم هست. 99 درصد اطلاعاتی که از اطرافیانتون در مورد ویزا میگیرد هیچ ارزشی نداره و معمولا براساس اطلاعات 100 سال پیشه. خیلی وقتها هم مشکل ایرانیها اینه که فکر میکنند همه دنیا یه قانون داره. مثلا بخش بسیار بزرگی از ایرانیها نمیدونند که تولد بچه در انگلستان منجر به شهروندی بچه نمیشه. اینجا هم احتمالا انگلیس رو با کانادا یا آمریکا اشتباه گرفتند چون در اونجا داشتن فامیل میتونه در پروسه مهاجرت شما اثرگذار باشه ولی در انگلیس هیچ اهمیتی نداره. در مورد بخش دوم بله اگر افسر ویزا به هر دلیلی متوجه بشه و بعد معلوم شه شما دروغ گفتید تا 10 سال ورود شما ممنوع میشه.
    Thanks a million!
    حساب بانکی چقدر باشه خوبه؟ با وجود سند ملکی حدود 15 میلیون کافیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط quala نمایش پست ها
    Thanks a million!
    حساب بانکی چقدر باشه خوبه؟ با وجود سند ملکی حدود 15 میلیون کافیه؟
    مطالب فروم رو بخونید من در مورد شرایط ویزای ویزیتور بارها توضیج دادم. رقم مشخصی وجود نداره و مورد به مورد فرق میکنه.

Junior Member

مطالب فروم رو بخونید من در مورد شرایط ویزای ویزیتور بارها توضیج دادم. رقم مشخصی وجود نداره و مورد به مورد فرق میکنه.
    ممنون. بله خب. ولی جدای از مبلغش نهایت سعی ام رو کردم که منابع پول مشخص باشه. مثل: کمک هزینه ی دانشگاه، وام از محل کار، پس انداز شخصی و کمکهای خانواده.ضمن اینکه نامه حمایت مالی از دانشگاه هم دارم. تنها مشکلی که فک میکنم دارم اینه که صورتحساب بانکی 2 ماهه است -نه 6 ماهه. اگر کسی با شرایط نزدیک به این ویزا گرفته ممنون میشم بدونم. راستی بهتر نیست از مسئولین کنفرانس بخوام که ایمیلی به سفارت انگلستان در ابوظبی بزنن؟

Junior Member

صفحه سفارت انگلستان در ترکیه زمان رسیدگی به ویزای کنفرانس رو رو در ماه نوامبر گذشته اینطور اعلام کرده:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/co...?langname=null

واقعا اینطوره؟ یعنی 96% رو در عرض 5 روز جواب دادن؟ میشه واسه ماه آینده هم به همین استناد کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در ترکیه

ویزای آکادمیک ویزیتور
    1- برای سندی که به نام خودمه آیا نامه از کارشناس دادگستری درباره قیمت ملک لازم (یا مفیده)؟
    2- اگر پدر رو به عنوان حامی مالی معرفی کنیم (علاوه بر دانشگاهِ خودم) آیا تعهد محضری لازمه؟
    3- فیش حقوقی مادر و حساب بانکی پدر (با در نظر گرفتن این نکته که در موسسه ی اعتباری ثامن باز شده) چطور؟ لازمه؟

Junior Member

ویزای آکادمیک ویزیتور
    1- برای سندی که به نام خودمه آیا نامه از کارشناس دادگستری درباره قیمت ملک لازم (یا مفیده)؟
    2- اگر پدر رو به عنوان حامی مالی معرفی کنیم (علاوه بر دانشگاهِ خودم) آیا تعهد محضری لازمه؟
    3- فیش حقوقی مادر و حساب بانکی پدر (با در نظر گرفتن این نکته که در موسسه ی اعتباری ثامن باز شده) چطور؟ لازمه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

سلام دوستان
    من يك سوال دارم لطفا راهنمايي كنيد:برا ويزا كنفرانس كدوم نوع را بايد انتخاب كرد؟ (براي اپلاي انلاين) general visitor 6 month?!

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط hdanesh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يك سوال دارم لطفا راهنمايي كنيد:برا ويزا كنفرانس كدوم نوع را بايد انتخاب كرد؟ (براي اپلاي انلاين) general visitor 6 month?!
    بزینس ویزیتور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)