صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 158

موضوع: ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي انگلستان براي شركت در كنفرانس

سلام
    من از طرف یک بنیاد غیرانتفاعی، برای همایشی ۷ روزه در لندن دعوت شدم. همهٔ هزینه‌ها مانند سفر، اقامت و حتی هزینه‌های مربوط به اخذ ویزا توسط این بنیاد پرداخت می‌شه. آیا در این صورت هم نیاز به ارائهٔ اسناد مالی قوی هست یا نه؟ چون من برای اقامت ۷ روزه نیاز به خرج‌کردن از جیبم ندارم.
    این بنیاد نامهٔ دعوت رسمی رو برام ارسال خواهد کرد و من هم در یکی از دانشگاه‌های معتبر ایران دانشجو هستم.
    ممنون

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad69 نمایش پست ها
    سلام
    من از طرف یک بنیاد غیرانتفاعی، برای همایشی ۷ روزه در لندن دعوت شدم. همهٔ هزینه‌ها مانند سفر، اقامت و حتی هزینه‌های مربوط به اخذ ویزا توسط این بنیاد پرداخت می‌شه. آیا در این صورت هم نیاز به ارائهٔ اسناد مالی قوی هست یا نه؟ چون من برای اقامت ۷ روزه نیاز به خرج‌کردن از جیبم ندارم.
    این بنیاد نامهٔ دعوت رسمی رو برام ارسال خواهد کرد و من هم در یکی از دانشگاه‌های معتبر ایران دانشجو هستم.
    ممنون
    هر سند یا مدرکی که نشون بده شما انگیزه موندن در انگلیس رو ندارید و به کشورتون برمیگردین میتونه درخواست ویزای شما رو پشتیبانی کنه. اینکه نشون بدید در ایران مشغول به تحصیل هستید یا شاغل هستید یا املاکی به نامتون هست به موفقیتتون کمک بیشتری میکنه.

من فرم رو تکمیل کردم اما فقط ابوظبی و دوبی رو اورده برای انتخاب ؟ اما من مایل هستم به ترکیه برم چطور میشه درست کرد این رو ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    من فرم رو تکمیل کردم اما فقط ابوظبی و دوبی رو اورده برای انتخاب ؟ اما من مایل هستم به ترکیه برم چطور میشه درست کرد این رو ؟
    از اول باید محل رو ترکیه انتخاب میکردید.

از اول باید محل رو ترکیه انتخاب میکردید.
    تو کدوم قسمت هستش این؟

turkey.png
    اینجا باید ترکیه رو انتخاب کرد ؟

دوباره فرم رو پر کردم٬ اما این بار اصلا نپرسید که کی شما رو دعوت کرده به انگلیس٬ چطوریه ؟

گیر این انگلیسی ها افتادیم ها٬ کورنت لوکیشن رو ترکیه زدم بازم تو لیست ویزا ترکیه رو نیاورد. همون ابوظبی و دبی

اقا ما دوبار تا قسمت بوک اپوینت منت رفتیم و همه چیز رو کانفرم کردیم بجز روز٬ دوباره پر کنم مشکلی که نداره ؟
    ویرایش توسط hpmoner : June 16th, 2014 در ساعت 02:38 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    turkey.png
    اینجا باید ترکیه رو انتخاب کرد ؟
    خیر قبل از اون وقتی که گزینه Apply for Myself رو میزند میتونید مشخص کنید که Location کجاست. یه باکس هم باز میشه و در اون توضیح داده که برای اقدام از ترکیه باید محل رو ترکیه زد.

این دوتا که پر کردم که مسئله ساز نمیشه ؟ یا برم با یک ایمیل جدید دوباره شروع کنم ؟

خب وقت سفارت بالاخره اوکی شد٬ پول رو باید چطور ریخت به حسابشون ؟
    ویرایش توسط hpmoner : June 16th, 2014 در ساعت 02:41 PM

Banned

من در ماه نوامبر قصد رفتن به لندن برای کنفرانس رو دارم. ماه قبل در یک کنفرانس در کشور چک شرکت کردم با ویزای شنگن. سوالی که دارم الان مربوط به قسمتی از فرم هست که پرسیده تا به حال برای ویزا ریجکت شدید جایی!!؟؟ من ۳ سال قبل در سفارت امریکا برا کنفرانس ریجکت شدم. الان ویزای شنگن که گرفتم امتیاز محسوب میشه و می ترسم اگه بگم قبلا ریجکت شدم امتیاز منفی به حساب بیاد. اگه این رو قید نکنم سیستمشون با سیستم سفارت امریکا هماهنگ هست و میفهمن که من اونجا رد شدم ۳ سال قبل؟

ممنون میشم جواب بدید.

Banned

خوب اینجا کسی کلا جواب نمیده و من هم تصمیم گرفتم که تو فرم اون قسمت مربوطه واقعیت رو بگم. الان مسوول سایت میاد میگه شما انگار ۲۰۰ سال از دنیا عقبید و از روستا اومدید که این سوالا رو میپرسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazamin نمایش پست ها
    salam ... Man " MELICA AMINA " Hastam Honarmande sakene India Va dar Bolly wood ACT Mikonam . akhiran baraye filmy ke dar Mahe Nov 2013 dar hend bazi kardam be UK / LONDON Invite shodam .. Ba tavajoh be inke ham aknon dar Iran hastam baraye VISA APPLY bayad be turky beram , Va che ghadr tol khahad keshid dadane visam ... Plus aya bayad dar turkiye bemanam ? ta akhze visa ?
    سلام
    از هر کشوری میتونید اقدام کنید (به جز ایران که سفارت نداره)
    نیاز نیست بمونین
    زمان دقیق مشخص نیست، ولی ماکسیمم 15 روز کاری احتمالا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)