صفحه 61 از 62 نخستنخست ... 11515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 618

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

دوست عزیز

به نظرم بیشتر به صورت یک فرصت مطالعاتی ببینید (تا لزوما یک دکتری حتمی) و آنرا به هیچ وجه از دست ندهید. اگر منجر به دکتری شد که بسیار عالی اگر فاند پیدا نشد هم در واقع یکسال موضوع کارتان را جلو برده اید و هم اینکه شانس دریافت پذیرش و فاند از دانشگاه دیگر با این سابقه یکسال بیشتر میشود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaa5764 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از استادای اسپانیا بهم این پیشنهاد رو داده. نظرتون چیه؟ آیا میتونم بعد از یک سال آفر دکترا بگیرم؟

Due to your expertise and profile, and if you are still interested in joining us, we can consider a one year contract as lab technician. The salary would be virtually the same we discussed during the interview, while we cannot guarantee the continuity, unless any successful external PhD. funding or grant application you may obtain during that year.

Please, let us know what you think about it. We could arrange another meeting to discuss this option, if you want.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

سلام به دوستان گرامی.
    یکی از استادای دانشگاه Nebrija وقت مصحبه داد بهم. خواستم بدونم اصلا دانشگااه خوبی هست؟ و همچنین مقدار حقوق یا فاند توی دکترا به چه صورت هست؟
    توی لیست وزارت علوم فکر کنم گروه ج هست و رنک خوبی هم توی اسپانیا نداره. ولی فیلد استاده بهم نزدیکه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

به نظرم بیشتر به صورت یک فرصت مطالعاتی ببینید (تا لزوما یک دکتری حتمی) و آنرا به هیچ وجه از دست ندهید. اگر منجر به دکتری شد که بسیار عالی اگر فاند پیدا نشد هم در واقع یکسال موضوع کارتان را جلو برده اید و هم اینکه شانس دریافت پذیرش و فاند از دانشگاه دیگر با این سابقه یکسال بیشتر میشود.

پایدار باشید
    خیلی ممنون از پاسخ تون. والا بهش گفتم میام. فعلا گفته که باید آگهی بدم این پوزیشن رو و توام دوباره اپلای کنی. کلا این اروپاییا منو مسخره کردن. من که دیگه هر چی میگن باور نمیکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

سلام دوست عزیز
    متاسفانه گروه ج مورد تایید وزارت علوم نیست برای دکتری و بهتره از رده الف و ب انتخاب کنید با رنک بهتر

با سلام من با یک استاد در دانشگاه zaragoza در ارتباط هستم و این ایمیل رو ارسال کرد
    Dear Rasoul,

Thanks for showing interest in our PhD study program. I realize that you are a very promising candidate for our next cohort. I recommend you get in contact with xxxxxxxx (in CC), my
    assistant. She will provide you with all the necessary information concerning the application process.

با دستیارش که در خصوص فرآیند اپلای صحبت کردم ایشان گفتن که حتما تافل یا آیلتس و جی آر ای رو ارسال کنم در زمان اپلای - اپلای انها زمانش نزدیکه من در آپریل آزمون دارم - چطور باید مطرح کنم؟ آیا میشه بعد از اپلای مدارک درخواستی رو ارسال کنم؟
    باتشکر

Senior Member Sha7ab آواتار ها

یه پوزیشن دکتری بود که ددلاینش 23 دسامبر بود (یعنی شش روز دیگه). من پریروز اپلیکیشن براشون فرستادم، در عین ناباوری امروز ایمیل ریجکتش اومد! بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟
    اگه پوزیشن فیک میزنن از کجا باید بفهمیم که یک هفته نشینیم براش زحمت بکشیم؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    یه پوزیشن دکتری بود که ددلاینش 23 دسامبر بود (یعنی شش روز دیگه). من پریروز اپلیکیشن براشون فرستادم، در عین ناباوری امروز ایمیل ریجکتش اومد! بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟
    سلام
    ببین دوست عزیز من خودم دانشجوی دکتری هستم در اسپانیا. بهتون شدیدا توصیه میکنم قبلش با استاده هماهنگ کنید چون اکثرا انتخاب خودشون رو انجام دادن . خود منم اول با استاد هماهنگ کردم. یک قانون نانوشته که حاصل تجربه من بود اینه پوزیشین هایی که ازتون پروپوزال نمیخوان رو اپلای نکنید که قبلا فرد مورد نظر انتخاب شده و صرفا جهت قانونی بودن اگهی میزنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام من با یک استاد در دانشگاه zaragoza در ارتباط هستم و این ایمیل رو ارسال کرد
    Dear Rasoul,

Thanks for showing interest in our PhD study program. I realize that you are a very promising candidate for our next cohort. I recommend you get in contact with xxxxxxxx (in CC), my
    assistant. She will provide you with all the necessary information concerning the application process.

با دستیارش که در خصوص فرآیند اپلای صحبت کردم ایشان گفتن که حتما تافل یا آیلتس و جی آر ای رو ارسال کنم در زمان اپلای - اپلای انها زمانش نزدیکه من در آپریل آزمون دارم - چطور باید مطرح کنم؟ آیا میشه بعد از اپلای مدارک درخواستی رو ارسال کنم؟
    باتشکر
    سلام
    بعد از تاریخ ددلاین هیچ مدرکی رو بررسی نمیکنن. شما باید از استاد و دپارتمان پیگیری کنید که ایا امکانش هست واسه زمان ارسال بعضی مدارک بهتون وقت بدن .
    اسپانیا خیلی رو مدارک حساسن که سر وقت به دستشون برسه

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    دقیقا برا منم همین اتفاق تو هلند افتاد. برا یک دانشگاه هلندی اقدام کردم دو هفته مانده به ددلاین ایمیل اومد که ما انتخابمون رو کردیم.
    من هم میگم که اینایی که ادورتایز میکنن از قبل دانشجو رو گرفتن.

دوستان سلام. سوپروایزور من در اسپانیا منو مجبور کرد دکتری از طریق چاپ سه تا مقاله رو انجام بدم و خوشبختانه دوتا از مقاله ها امادس اما هیچ وقت توضیح نمیده بعد مقاله سوم چی میشه و همش میگه بهش فکر نکن همه چیز حله. دوستانی که این سبک دکتری خوندن ایا اطلاعاتی دارن؟ من واقعا نمیتونم یک تز دیگه بنویسم اگه دانشگاه بخواد ازم. ممنون میشم پاسخ بدبد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)