صفحه 2 از 62 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 618

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

دوستان آیااحتمال پذیرش دردانشگاههای اسپانیا در مقطع دکترا بدون مقاله دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    دوستان آیااحتمال پذیرش دردانشگاههای اسپانیا در مقطع دکترا بدون مقاله دارد؟
    چه رشته ای؟ چه سطح دانشگاهی؟ کجای اسپانیا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_sadri نمایش پست ها
    چه رشته ای؟ چه سطح دانشگاهی؟ کجای اسپانیا؟
    رشته ی معماری دانشگاه خاصی حقیقتا مد نظرم نیست اگه بتونید در این زمینه هم منو راهنمایی کنید ممنون میشم ولی ترجیح میدهم دانشگاههای اصلی و معتبرش باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary30 نمایش پست ها
    رشته ی معماری دانشگاه خاصی حقیقتا مد نظرم نیست اگه بتونید در این زمینه هم منو راهنمایی کنید ممنون میشم ولی ترجیح میدهم دانشگاههای اصلی و معتبرش باشم
    در مورد معماری اطلاعی ندارم اما میشه بدون مقاله هم پذیرش گرفت به صورت کلی.حالا هر چی دانشگاه بهتر باشه این احتمال کمتر خواهد بود.بستگی به بقیه رزومتون هم داره مثل معدل و نمره زبان و سابقه پژوهشی

سلام دوستان من یه سوال داشتم. من فوق لیسانسمو رشته معماری از دانشگاه انگلیس گرفتم که 1/5 سال بود الان برا دکترا دانشگاه مادرید اقدام کردم منو قبول کردن اما گفتن باید قبلش 60 واحد مستر بخونی بعد بری تز دکتری. کسی در این مورد اطلاعی داره ؟ چون من شنیدم برا دکتری اسپانیا اول باید مستر خودشونو 1 سال بخونی

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم. من فوق لیسانسمو رشته معماری از دانشگاه انگلیس گرفتم که 1/5 سال بود الان برا دکترا دانشگاه مادرید اقدام کردم منو قبول کردن اما گفتن باید قبلش 60 واحد مستر بخونی بعد بری تز دکتری. کسی در این مورد اطلاعی داره ؟ چون من شنیدم برا دکتری اسپانیا اول باید مستر خودشونو 1 سال بخونی
    قوانین دانشگاهها با هم فرق می کنه
    اما اینجا ضروری هست که یکسری واحد مستر داشته باشی. حالا اگه مستر رو اینجا با اون تعداد کردیت گرفته باشی مشکلی نیست.
    به نظر من بهتره که واحدهای مستری که در انگلستان داشته اید به اینها ارائه کنید و سعی کنین که واحد های مشابه رو ازتون قبول کنند لذا ممکنه با واحدهایی خیلی کمتری مشغول به دکتری بشین.

Junior Member

دانشگاههای اسپانیا شرط سنی برای پذیرش در مقطع دکترا دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    قوانین دانشگاهها با هم فرق می کنه
    اما اینجا ضروری هست که یکسری واحد مستر داشته باشی. حالا اگه مستر رو اینجا با اون تعداد کردیت گرفته باشی مشکلی نیست.
    به نظر من بهتره که واحدهای مستری که در انگلستان داشته اید به اینها ارائه کنید و سعی کنین که واحد های مشابه رو ازتون قبول کنند لذا ممکنه با واحدهایی خیلی کمتری مشغول به دکتری بشین.
    مرسی دوست عزیز خیلی لطف کردید. من یه سوال دیگه داشتم من واسه کاتالونیا هم اقدام کردم میشه در مورد هزینه دانشگاهش بگید فکر کنم سالانه 4000 یورو بشه.. ایا امکان بورس هست؟ موسسه کوه نور تبلیغ میکنه که تو اسپانیا دانشگاهی ثبت نام میکنه که شهریه اش سالانه 500 یوروو . من که همچین دانشگاهی پیدا نکردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز خیلی لطف کردید. من یه سوال دیگه داشتم من واسه کاتالونیا هم اقدام کردم میشه در مورد هزینه دانشگاهش بگید فکر کنم سالانه 4000 یورو بشه.. ایا امکان بورس هست؟ موسسه کوه نور تبلیغ میکنه که تو اسپانیا دانشگاهی ثبت نام میکنه که شهریه اش سالانه 500 یوروو . من که همچین دانشگاهی پیدا نکردم
    دوست عزیز شما احتمالا business school رو چک کردید چون کاتالونیا اکثرا بیزینس اسکول هستند و دانشگاههای دولتی اسپانیا تحصیل رایگان میباشد. شما رشته و دانشگاه مد نظرتونو بگید من چک میکنم بهتون اطلاع می دم

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط PEGI1366 نمایش پست ها
    دانشگاههای اسپانیا شرط سنی برای پذیرش در مقطع دکترا دارند؟
    تا اونجایی که من میدونم نه شرط سنی نذاشتن
    اما به هر حال اگر Gap تحصیلی نداشته باشید بهتره..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)