صفحه 59 از 62 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 618

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍEconomics

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط morva_yal_asha نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه استاد تو دانشگاه سانتیاگو صحبت کردم و مصاحبه دادم. ایشون قبول کردن که با من کار کنن. الان من یابد برای دانشگاه اپلای کنم و شروع کنم. چقد امکان داره دانشگاه بهم ادمیشن نده؟ کسی همچین تجربه ای داشته؟
    hدانشگاه کلیات پکیج شما رو بررسی میکنه و ارزیابی میکنه ببینه مینیمم های مدنظر اون دانشگاه رو دارید یا نه. مثلا معدلتون از مینیمم مد نظر اون دانشگاه بالاتره یا کف نمره زبان رو آوردید یا نه. در همین حد. اون که تعیین کننده اصلی هست استاد و دپارتمانی هست که شما براش اپلای میکنید. اگه استاد بعد مصاحبه گفته اپلای کن. پس اپلای کن و دل قوی دار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍEconomics

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein3000 نمایش پست ها
    با سلام دوستان من فوق لیسانس سازه با مدل 15/16 از دانشگاه آزاد دارای 2 مقاله !!! داخلی با بیش از 8 سال سابقه کار تخصصی در رشته خودم مدرک زبان هم ندارم ولی زبانم در حد متوسطه . شنیدم که دانشگاههای اسپانیا مدرک زبان نمیخوان برای پذیرش وگرنه خودم کانادا و اینا رو دوست داشتم که به خاطر روزمه نه چندان قوی و نداشتن زبان بیخیالش شدم حالا برام فرق نمی کنه اسپانیا باشه المان باشه انگلیس باشه یا هر کجا فقط راحت بذیرش بدن و خرجشم کم باشه چون با این شرایط دلار و یورو ما فقیر بیچاره ها که امکان مهاجرت رو با پول خودمون نداریم . خواهشا راهنمایی بفرمایین کدوم کشور و کدوم دانشگاهها میتونه ادم راحت پذیرش بگیره . البته من به چند تا دانشگاه اسپانیایی پیام دادم و شرایطتمو گفتم ولی تا به حال جوابی نیومده برعکس دانشگاههای امریکایی که تا ایمیل میدین یک ساعت دیگه جوابتو میدن
    خوهشا راهنمایی کنین تا بلکه بتونم از اینجا برم ممنون
    داداش اینجوری که شما میگی یه دانشگاه هلوی بدون زحمت میخوای که فقط بری. من امیدوارم بتونی پیدا کنی ولی بعید میدونم. به نظرم اپلای رو خیلی شل گرفتی. در این حد که از خودت گفتی به جز سابقه کارت، نقطه چندان مثبتی تو رزومت نداری ولی این معنیش این نیست که نمیتونی بری یا نمیتونی فاند بگیری. به هیچ عنوان. به نظرم جای اینکه این مدلی به قضیه نگاه کنی یه برنامه بریز زبان بخون. یه تافل 95 کار سختی نیست. یه جی آر ای 315 با رشته ای که شما بودی و مهندسی خوندی خیلی سخت نیست. یکم رزومت رو قوی کن. حتما به آرزوت میرسی.

سلام به همگی
    دوستان نیاز فوووووری به راهنمایی دارم.
    تازه دکتری مو گرفتم و قصد بارداری داشتم که یه موقعیت عالی واسه پست داک برام جور شد تو اسپانیا.
    نمیخوام بچه یا پست داک رو بیخیال بشم.
    کار درستیه که قبل رفتن به پست داک باردار بشم که 6-5 ماه بعد ورودم به اونجا بچم بدمیا بیاد؟ برخورد اونا با پست داکی که سال اولش باردار باشه چیه؟ برم می گردونن ایران؟ پست داکمو پس میگیرن؟

آخه سن من جوریه که باید زودتر بچه دار هم بشم. نمی تونم خیلی صبر کنم

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی ارزشیابی مدارک تحصیلی (solicitud-equivalencia) برای اسپانیا انجام داده؟ موسسه‌ای که قراره حقوق دکترا رو بده این مدرک رو خواسته که به دنبالش باید فرم 790 کد 079 رو هم پر کنم. 163 یورو هزینه هر مدرک میشه. کسی تا حالا انجام داده؟ اصلا لازم است؟ یا با همون مدارک لگالایز شده میشه کار را انجام داد؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط credo_i نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی ارزشیابی مدارک تحصیلی (solicitud-equivalencia) برای اسپانیا انجام داده؟ موسسه‌ای که قراره حقوق دکترا رو بده این مدرک رو خواسته که به دنبالش باید فرم 790 کد 079 رو هم پر کنم. 163 یورو هزینه هر مدرک میشه. کسی تا حالا انجام داده؟ اصلا لازم است؟ یا با همون مدارک لگالایز شده میشه کار را انجام داد؟ دوست من میشه کمی راجب کار دانشجویی برای دانشجویان دکترا در اسپانیا بفرماین؟ ممنون میشم
    ممنونم
    دوست من میشه کمی راجب کار دانشجویی برای دانشجویان دکترا در اسپانیا بفرماین؟ ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Th_maghsoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه پوزیشن دکتری از دانشگاه Rovira I Virgili اسپانیا گرفتم . و کنارش از تایوان از یه دانشگاه خوب تو رنک هم پذیرش دکتری گرفتم.
    این حین یه آفر خوب از استرالیا هم دارم ولی خب الان دارم با استادش کار میکنم و باید منتظر اپلای و نتیجه باشم ... خودم استرالیا را دوست دارم ولی نمیخام هم ریسک کنم و این دوتا پذیرش را از دست بدم چون پیش بینی نمیشه کرد استرالیا چی خواهد شد. نظرتونا راجب این دانشگاه اسپانیا ممنون میشم بدونم
    آیا تایوان بخاطر رنک دانشگاه گزینه بهتری نمیتونه باشه؟ (رنک دانشگاه و سطح استاد سوپروایزرم تو تایوان بالاتر از اسپانیاست)
    ممنونم ار راهنمایی تون
    برو دانشگاه رنک بهتر

با سلام و احترام
    من دانشجوی دکتری زبانشناسی کاربردی در اسپانیا هستم. به تازگی متوجه شدم در مدرک پایانی دکتری به گفته خودشون طبق قوانین اسپانیا رشته مورئ نظر رونمیرنند و مثلا برای رشته من میزنند doctoral in humanistic studies. بنظر دوستان گرامی در اینده برای یافتن شغل یا معادل سازی مدرک به مشکلبرخواهم خورئ؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam9745 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من دانشجوی دکتری زبانشناسی کاربردی در اسپانیا هستم. به تازگی متوجه شدم در مدرک پایانی دکتری به گفته خودشون طبق قوانین اسپانیا رشته مورئ نظر رونمیرنند و مثلا برای رشته من میزنند doctoral in humanistic studies. بنظر دوستان گرامی در اینده برای یافتن شغل یا معادل سازی مدرک به مشکلبرخواهم خورئ؟ ممنون
    سیلابس مهمه

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

از دوستان عزیز کسی که در اسپانیا دانشجوی دکترا هستن ممنون میشم مشاوره بدن بهم برای پذیرش دکترا و زندگی در اسپانیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)