صفحه 9 از 62 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 618

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید من لیسانسم از دانشگاه ازاده و فوق لیسانسم از انگلیسه ، هر دانشگاه اسپانیا که اقدام میکنم فوقمو قبول میکنن اما میگن لیسانست باید قانونی بشه )legalize) یعنی چی؟ باید چی کار کنم؟ باید ببرم سفارت تایید کنه؟ باید ترجمه هم کنم؟ هزینشو کسی میدونه؟ نمیخوام کلی هزینه کنم وقتی اصلا معلوم نیس قبولم میکنن یا نه....

2. من دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا (بارسلونا( برا دکتری اقدام کردم تو فروردین مدارکم تایید شد (confirmed( ولی هنوز بعد از شش ماه به من جواب ندادن که قبول شدم یا رد،،، وقتی هم ایمیل میزنم که کی جواب میدید میگن پروسه طولانیه جواب میدیم ;کسی جواب گرفته از این دانشگاه ؟ جواب ندادنشون یعنی رد شدن؟ مرسی از همه
    هزینه خاصی نداره دوست عزیز
    اصل مدرک یا دانش نامه رو از واحد خودتون که لیسانس گرفتین یا از واحد مرکزی درخواست می کنید
    بعد از تاییدش می برید برای ترجمه. هزینه مربوط به ترجمه هست. به اسپانیایی باید ترجمه کنید.
    بعدش تحویل سفارت اسپانیا در تهران می دهید که لگالایز کنند و لگالایز هم یعنی مهر تایید سفارت داشته باشه.
    همین . برای لگالایز هم چند یورویی سفارت می گیره. توجه داشته باشید که برای درخواست ویزا در صورت نیاز ، می توانید از همان انگلستان اقدام کنید اما لگالایز رو باید در ایران انجام بدهید چون مدرک لیسانس در ایران صادر شده.

موفق باشید.

مرسی دوست عزیز از راهنماییت، من الان ایرانم ولی هنوز مدارکمو ترجمه اسپانیای نکردم امروز از دو تا دانشگاه نامه تایید گرفتم ولی هرچقدر تو گوگل سرچ کردم سایت سفارت اسپانیارو پیدا نکردم و اصلا نمیدونم چه مدارکی واسه ویزا لازمه یا لیست داالترجمه های مورد تاییدو پیدا نکردم !!!

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از راهنماییت، من الان ایرانم ولی هنوز مدارکمو ترجمه اسپانیای نکردم امروز از دو تا دانشگاه نامه تایید گرفتم ولی هرچقدر تو گوگل سرچ کردم سایت سفارت اسپانیارو پیدا نکردم و اصلا نمیدونم چه مدارکی واسه ویزا لازمه یا لیست داالترجمه های مورد تاییدو پیدا نکردم !!!
    دوست عزیز حتما صفحه ات قبل رو مطالعه کنید. ضمنا لیست مدارک مورد نیاز رو زمانی که برای گرفتن وقت سفارت تشریف می برید بهتون میدهند.
    دارالترجمه ها هم فرقی ندارند. مهم اینه که درست ترجمه کرده باشه و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشه.

موفق باشید.

Banned

سلام دوستان ممنونم میشم منم راهنمایی کنید

من واسه دکترا اقدام کردم و یه استادی بهم جواب داده که رزومتو خوندم و خوشم اومده بعد اومده کار خودشو با من مقایسه کرده در نهایت هم گفته بیا با اسکایپ حرف بزنیم. راستش یه خرده ترسناکه. کسی از دوستان این تجربه رو داشته؟ معمولا راجع به چی حرف میزنن؟ در ضمن گفته بیا این هفته حرف بزنیم اگر خوشش بیاد معمولا چقدر طول میکشه تا پذیرش رو بده؟ ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط rezayazdani : October 11th, 2014 در ساعت 04:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayazdani نمایش پست ها

من واسه دکترا اقدام کردم و یه استادی بهم جواب داده که رزومتو خوندم و خوشم اومده بعد اومده کار خودشو با من مقایسه کرده در نهایت هم گفته بیا با اسکایپ حرف بزنیم. راستش یه خرده ترسناکه. کسی از دوستان این تجربه رو داشته؟ معمولا راجع به چی حرف میزنن؟ در ضمن گفته بیا این هفته حرف بزنیم اگر خوشش بیاد معمولا چقدر طول میکشه تا پذیرش رو بده؟ ممنون از راهنماییتون
    نترسین اتفاقا خیلی خوبه که کارتون به اسکایپ کشده...فروم مصاحبه با استاد رو بخونین سوالات اغلب کلیشه ای هست اما مهمترین عامل پذیرشتون اینه که ریلکس باشین و در عین حال علاقه مند نشون بدین خودتون رو اما خونسرد.

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayazdani نمایش پست ها

دوست عزیز
    کاملا بی خیال باشید. مطمئن باشین که شما رو خواسته که کار به اسکایپ و صحبت رسیده.
    مسلط به خودتون باشین
    طوری هم نشون ندین که حتما و به هر قیمتی نیازمند این گزینه اونها هستین.
    سوالات خاصی نخواهد بود.

موفق باشید

سلام به دوستان
    برای اپلای در دکتری در دانشگاه های اسپانیا باید اپلیکشین فی بدیم؟
    من برای دانشگاه والنسیا دارم اپلای میکنم که ددلاینش هم 15 اکتبره.
    اینجوری که مشخصه باید 155 یورو پول بدیم.
    بعلاوه اینکه یه نامه ای برای عدم منع ادامه تحصیل در ایران میخوان. چیه؟
    متشکرم

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjvd نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    برای اپلای در دکتری در دانشگاه های اسپانیا باید اپلیکشین فی بدیم؟
    من برای دانشگاه والنسیا دارم اپلای میکنم که ددلاینش هم 15 اکتبره.
    اینجوری که مشخصه باید 155 یورو پول بدیم.
    بعلاوه اینکه یه نامه ای برای عدم منع ادامه تحصیل در ایران میخوان. چیه؟
    متشکرم
    بله. چند سالی هست که هزینه رو برای درخواست دکتری اعمال می کنند. اما تا اونجا که یادمه چیزی بین 50 تا 70 یورو بود. این 15 یورو یکم زیاده.
    این نامه رو هم بخاطر حساسیتشون درخواست کرده اند.
    برای بارسلون هم این نامه رو می خواستن اما بعدش هیچ کسی زمان ثبت نام ازم نخواست.
    با مراجعه به واحد مرکز دانشگاه آزد در تهران و یا وزارت علوم می تونین این نامه رو تهیه کنید. فرمت مشخصی داره و مشکل خاصی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    بله. چند سالی هست که هزینه رو برای درخواست دکتری اعمال می کنند. اما تا اونجا که یادمه چیزی بین 50 تا 70 یورو بود. این 15 یورو یکم زیاده.
    این نامه رو هم بخاطر حساسیتشون درخواست کرده اند.
    برای بارسلون هم این نامه رو می خواستن اما بعدش هیچ کسی زمان ثبت نام ازم نخواست.
    با مراجعه به واحد مرکز دانشگاه آزد در تهران و یا وزارت علوم می تونین این نامه رو تهیه کنید. فرمت مشخصی داره و مشکل خاصی نیست.
    ممنون از پاسختون. ولی 115 یورو میشه حدود 500 هزارتومن. واقعا ایرانیا یه همچین هزینه ای میدن؟ مگه احتمال پذیرش چقدره؟ (توی بخش اپلیکشین خودم که یه چیزی ماست مالی پرکردم!)
    فردا ددلاینشه. حال ندارم برم اون نامه رو بگیرم، بنظرتون مشکلی ایجاد میشه؟
    بسیار متشکرم

راستی یه سئوالی:
    دانشگاه های اسپانیا از جمله همین والنسیا هزینه تحصیل رو میدن دیگه درسته؟
    چون من توی اپلیکشینم هیچ قسمتی مربوط به اسکالرشیپ یا چیزای دیگه ندیدم، یعنی صرفا مدارک آپلود کردم و رشته موردعلاقه و مقطع و سال شروع رو زدم. همین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)