صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: تجربیات آزمون 7 و 8 ژانويه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض تجربیات آزمون 7 و 8 ژانويه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

كاربران گرامي
    سلام

با آرزوي موفقيت و پيروزي براي همه ي شما ؛ لطفا در اين تاپيك به بيان تجربيات خود در خصوص آزمونComputer-based GRE® revised برگزار شده در مركز سنجش بپردازيد. در خصوص بيان تجربيات خود به نكات زير توجه فرماييد:

1-از بيان تجربياتي كه به نوعي ترويج دهنده ي تقلب محسوب مي شود
    اكيدا خودداري فرماييد.
    2-بيان تجربياتي كه به نقاط ضعف سنتر در خصوص پوشش دادن
    قوانين ETS مربوط مي شود، ممنوع مي باشد.
    3-از بحث هاي دو نفره كه با عنوان تاپيك مغاير مي باشد خودداري فرماييد.
    4-بحث و بررسي در خصوص مفاد آزمون
    (رياضي - وربال- رايتينگ) در اين تاپيك آزاد مي باشد و در صورت نياز به تاپيك جديد، پستها منتقل خواهند شد.
    5-كليه ي پستهاي مغاير با
    3 بند اول بدون ارسال پيام خصوصي و در صورت تكرار با ارسال اخطار حذف خواهند شد.
    6-
    جمع‌بندی مقررات (حتما بخوانید)

ممنون از همكاري شما
    تيم مديريت AA
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر و 16 دسامبر 2013 -اولین آزمون های Computer-based GRE®

روز سه شنبه آزمون سر وقت شروع شد (7 ژانویه) و به خوبی تمام شد. نمرات رو هم بلافاصله دیدیم البته بجز رایتینگ. خوشبختانه ریاضی 170 شدم و خوب شد

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 30 نوامبر و 16 دسامبر 2013 -اولین آزمون های Computer-based GRE®

امتحان امروز هشت ژانوایه هم خوب بود. کلا در مقایسه با امتحان کاغذی جی ار ای کامپیوتری بسیار بسیار بهتره. همین که نمره ات رو میبینی اصلا یک نعمته. من مجموع 322 شدم که از انتظارم بیشتر بود و خیلی خوشحالم. امتحان کاغذی اکنبر 307 شده بودم.
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 7 و 8 ژانويه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

برای آزمون 7 ژانویه با 16 دقیقه تاخیر به زیر پل کریم خان رسیدم ولی اجازه ورود دادن. آزمون ورقه ای 12 اکتبر رو هم داده بودم و حاضر بودم قسم بخورم که ریاضی هیچ خطایی نداشتم ولی 166 شدم! آزمون کامپیوتری 7 ژانویه رو که تموم کردم مطمئن بودم حدافل 2 خطا دارم ولی نمره 170 روی صفحه مانیتور نشست! هم از 12 اکتبر خیلی تعجب کردم هم از 7 ژانویه. نمی دونم چی بگم ولی واقعیت داشت!!

وربال 164 شدم و منتظر رایتینگ هستم. موضوعات رایتینگ به قرار زیر بود:

Issue

Government officials should rely on their own judgment rather than unquestioningly carry out the will of the people they serve

Argument

Several recent surveys indicate that home owners are increasingly eager to conserve energy. At the same time, manufacturers are now marketing many home appliances, such as refrigerators and air conditioners, that are almost twice as energy efficient as those sold a decade ago. Also, new technologies for better home insulation and passive solar heating are readily available to reduce the energy needed for home heating. Therefore, the total demand for electricity in our area will not increase and may decline slightly. Since our three electric generating plants in operation for the past twenty years have always met our needs, construction of new generating plants will not be necessary

نظر قطعی من اینه که آزمون کامپیوتری از هر نظر بهتره و باید بجای ورقه ای کامپیوتری بدیم بویژه برای بخش رایتینگ. البته من رایتینگ 12 اکتبر 3.5 شدم و حالا باید ببینم تو آزمون کامپیوتری چند میشم.

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 7 و 8 ژانويه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

میتونم بپرسم چه منابعی رو خوندید جناب ucb؟و البته چقدر زمان گذاشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eskandari77 نمایش پست ها
    میتونم بپرسم چه منابعی رو خوندید جناب ucb؟و البته چقدر زمان گذاشتید؟
    من 9 ماه خوندم و از توصیه های موجود در همین سایت استفاده کردم و همه منابع اصلی رو خونده بود. خیلی نکته جدیدی نیست که بگم. دوستان قبلا گفتنی ها رو گفتن!

دوستان کسی تا به حال لانگ بهش نخورده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharielnaz نمایش پست ها
    خوب اگه منظورتون متن طولانی در وربال هست بله خورده!

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

ریاضی ما لانگ بود. یعنی 3 تا سکشن 20 تایی بود که یکیش نمره دهی نشده حتما.
    نقل قول نوشته اصلی توسط asgharielnaz نمایش پست ها
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

بله ریاضی 8 ژانویه لانگ فرمت بود که بعضی از دوستان از جمله خود من از چنین چیزی خبر نداشتیم . متاسفانه ما فکر کردیم ریاضی اخر صحیح نمیشه واسه همین زیاد تمرکز به خرج ندادیم. البته بعد متوجه شدیم که ریاضی اخر ما ریاضی دوم بعضی ها بوده. در نهایت نمره من شد 162/153 که راضی نیستم از کوانت ولی دیگه امتحان دادن بسه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)