صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: تجربیات آزمون 7 و 8 ژانويه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 7 و 8 ژانويه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

ریاضی 7 ژانویه هم 3 سکشن بود. جالبه که ریاضی 30 نوامبر هم که نیمه کاره موند 3 بخشی بود. برای 7 ژانویه بخش اول به نسبت آسون بود ولی دو بخش دیگه آخراش به نفس نفس افتادم چون زمان داشت فشار میاورد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 7 و 8 ژانويه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

پروفایل آنلاین تغییر کرد و دانشگاه ها برای ریپورت نمایش داده شدن. وضعیت ارسال هم که طبیعتاً Pending هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ucb نمایش پست ها
    وربال 164 شدم و منتظر رایتینگ هستم
    سلام
    تبریک بابت نمره وربالتون!
    میشه بگید برای وربال چقد زمان گذاشتین؟چه کتابهایی خوندین و نحوه خوندنتون چجوری بود؟چقدر ورد کار کردین وچقدر ریدینگ و...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohpeiv نمایش پست ها
    سلام
    تبریک بابت نمره وربالتون!
    میشه بگید برای وربال چقد زمان گذاشتین؟چه کتابهایی خوندین و نحوه خوندنتون چجوری بود؟چقدر ورد کار کردین وچقدر ریدینگ و...
    من 9 ماه خوندم و از توصیه های موجود در همین سایت استفاده کردم و همه منابع اصلی رو خونده بود. بعد از تافل 117 حدود 3 ماه لغت خوندم و بعدش بارونز و بعد بیگ بوک و بقیه رو کار کردم. البته همزمان لغت هم کنارش بود

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    ریاضی ما لانگ بود. یعنی 3 تا سکشن 20 تایی بود که یکیش نمره دهی نشده حتما.
    مگه فرمت سوالات تغییر کرده توی Computer Based؟ قبلا 50 تا وربال و 50 تا ریاضی بود. فرمت جدیدش به چه شکلیه؟ اگه شورت باشه همون 50 تاس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    مگه فرمت سوالات تغییر کرده توی Computer Based؟ قبلا 50 تا وربال و 50 تا ریاضی بود. فرمت جدیدش به چه شکلیه؟ اگه شورت باشه همون 50 تاس؟
    کوتاه میشه 2 تا 20 تایی و بلند میشه 3 تا 20 تایی که یکیش حساب نمیشه

Junior Member

از دوستانی که این آزمون جایگزین رو دادن یه سوال دارم. آیا شما هم مثل من این آزمون رو رایگان دادید؟!

داستان اینه که ETS هم پول آزمون کنسل شده رو به من برگردوند هم آزمون جدید گزاشت. خواستم ببینم دوستان دیگه چه وضعیتی پیدا کردن

دوستانی که آزمون 7 ژانویه رو دادن نمرات الان اومده و قابل مشاهده هستش. من رایتینگ 4 شدم
    ویرایش توسط Simon : January 17th, 2014 در ساعت 01:47 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ucb نمایش پست ها
    از دوستانی که این آزمون جایگزین رو دادن یه سوال دارم. آیا شما هم مثل من این آزمون رو رایگان دادید؟!

داستان اینه که ETS هم پول آزمون کنسل شده رو به من برگردوند هم آزمون جدید گزاشت. خواستم ببینم دوستان دیگه چه وضعیتی پیدا کردن
    چه خوب!!! شما قبل از آزمون جایگزین برای برگردوندن پولتون اقدام کردید؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maah70 نمایش پست ها
    چه خوب!!! شما قبل از آزمون جایگزین برای برگردوندن پولتون اقدام کردید؟؟
    به من ایمیل رسمی از ای تی اس اومد به همراه شماره پیگیری که پول آزمون برگشت شده بعدش رفتم سراغ TEHRAN-PAYMENT و پول رو گرفتم. من مستقیما به ای تی اس درخواست ریفاند ندادم و گفته بودم که آزمون مجدد میخام هر چه سریعتر!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

كاربران گرامي

فقط تجربيات روز آزمون

download.jpg

پستهاي نامرتبط بدون ارسال پيام خصوصي حذف شدند.
    ممنون
    تيم مديريت AA
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)