صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 2930313233343536373839
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 390

موضوع: Northeastern University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : Northeastern University

سلام دوستان
    امیدوارم شاد و خرم باشید
    من برای اسپرینگ امسال با یک استاد در این دانشگاه به توافق رسیدم اما یک مشکل دارم.
    من به دنبال ازاد سازی مدرک از طریق عدم کاریابی هستم و مدرک بنده اواسط بهمن سالش سر میرسه ») حالا روال اداری رو بذارم کنارش فک کنم اخر اسفند مدرکم ازاد میشه.
    گویا مدارک افیشال باید ب محض شروع اورده بشه
    سوال اول ترم اسپرینگ کی شروع میشه دقیق (گویا اواسط دی اما مطمن نیسم)
    دو آیا دانشگاه نرمشی در این زمینه میکنه تا مثلا اسفند و فروردین و در اواسط ترم به دستشون برسه یا در این زمینه سخت گیرند؟

Junior Member

سلام کسی میدونه قضیه webinar چی هست؟ دیروز یه ایمیل گرفتم و دعوت شدم برای وبینار که اینتردیوس می کنه پروگرمی که اپلای کردم. برای ادمیشن گرفتن لازمه شرکت کنم یا نه مهم نیست؟ و اینکه سوال پرسیده میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط xyz123 نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه قضیه webinar چی هست؟ دیروز یه ایمیل گرفتم و دعوت شدم برای وبینار که اینتردیوس می کنه پروگرمی که اپلای کردم. برای ادمیشن گرفتن لازمه شرکت کنم یا نه مهم نیست؟ و اینکه سوال پرسیده میشه؟
    مهم نیست شرکت کردن توش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc student sharif university of technology

سلام
    یک گروه واتساپ تشکیل دادم برای ورودی های جدید این دانشگاه. اگر ادمیشن گرفتید عضو شید.
    https://chat.whatsapp.com/COj4DF4Gj5DGyf35VoxB0c

سلام دوستان،
    من برای این دانشگاه امسال اقدام کردم برای مسترز ولی ریجکت شدم، با رزومه برق دانشگاه تربیت مدرس و 8 مقاله کنفرانسی. کسی می دونه می شه اعتراض کرد یا خیر و اینکه Reconsider می کنند application رو اگر درخواست بدیم؟
    ممنونم

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای این دانشگاه امسال اقدام کردم برای مسترز ولی ریجکت شدم، با رزومه برق دانشگاه تربیت مدرس و 8 مقاله کنفرانسی. کسی می دونه می شه اعتراض کرد یا خیر و اینکه Reconsider می کنند application رو اگر درخواست بدیم؟
    ممنونم
    دوست عزیز. تربیت مدرس برای ما که توی ایرانیم دانشگاه خوبیه (بود) و اونها اصلا دانشگاه های مارو نمیشناسن (بجز شریف و تهران). مقاله کنفرانسی هم امتیاز خیلی خاصی نداره.
    ولی اگه معدلتون بالای ۱۷ و جی ار ای بالای ۳۱۵ دارین درخواست بررسی مجدد بدین.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام دوستان، من مقطع مستر برای فال ۲۰۲۱ تو این دانشگاه اکسپت شدم
    مشکل اینه که بدون جواب گرفتن از اساتید و فاند اقدام کردم، الان میتونم اسکولارشیپ و یا پوزیشن ta/ra پیدا کنم؟
    تا اول مارچ فرصت دارم جواب بدم که شرکت میکنم این ترم رو یا نه و‌همه چی بستگی به پیدا کردن کمک هزینه هست برام

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh97 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من مقطع مستر برای فال ۲۰۲۱ تو این دانشگاه اکسپت شدم
    مشکل اینه که بدون جواب گرفتن از اساتید و فاند اقدام کردم، الان میتونم اسکولارشیپ و یا پوزیشن ta/ra پیدا کنم؟
    تا اول مارچ فرصت دارم جواب بدم که شرکت میکنم این ترم رو یا نه و‌همه چی بستگی به پیدا کردن کمک هزینه هست برام
    سلام، تبریک می گم. بله می توانین واقعا. فقط باید ایمیل بزنین به اساتید اون دپارتمان و بگین که پذیرش گرفتین. البته نه به همه آنها. باید ببینید که وضعیت پروژه گرفتن کدوم استاد مناسب تر است و به اون ایمیل بزنین. مراحل ایمیل زدن به اساتید رو هم که بلدین... برای چه رشته ای اقدام کرده بودین؟
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

ایده ای دارین که تو متن ایمیل ارسالی به اساتید دپارتمان چی بگم؟ خودم مد نظرم اینه که پروژه کارشناسیم رو بگم و به علاقه مندی های مشترک اشاره کنم
    رشته ای که اکسپت شدم هم MSc of electrical and computer engineering( computer networks and security) بود، لیسانس هم برق دانشگاه شیراز بودم

..Dear Prof.
    My Greetings
    Recently I've applied to Northeastern university at the department of ECE for its MSc program and I have been admitted. My BSc project that I've worked on is... that its results are...I have checked your papers and I found that your project/article interesting....
    As the inflation US currency raised in Iran, I am financial needed to pursue my graduate studies at Northeastern. Therefore I would appreciate if I could continue my studies under your supervision and your funding.
    Kind Regards
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)