صفحه 1 از 39 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 390

موضوع: Northeastern University

پیش فرض Northeastern University

این دانشگاه در بسیاری از رشته های مهندسی جایگاه مناسبی در بین دانشگاه های آمریکایی دارد. دانشگاهی خصوصی است و تا جایی که من بررسی کرده ام برای تعدادی از رشته های مهندسی حداقل GPA نیز تعیین نکرده است.
    دوستانی که در گیر و دار اپلای برای این دانشگاه هستند یا از آن پذیرش گرفته اند و با آن آشنایی بیش تری دارند، لطفن در این تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازند.
    ممنون.

Junior Member sepideha آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Northeastern University

من برای دپارتمان Information Assurance)- Computer Science) میخاستم اپلای کنم، دوستان کسی هست اپلای کرده باشه؟ چند تا سوال داشتم:
    مثلا یکی از سوالام:
    گفته شده در فرایند اپلای آنلاین درسهای مرتبط با CS رو به همراه نمره در یک داک جدا آپلود کنید. من نمیدونم منظورشون از این دقیقا چه درسایی هست و کدوما رو لیست کنم. خب ریزنمرات همه آپلود میشه دیگه. ببینن خودشون!!
    ...Hope for the best and prepare for the worst
    امیدوار باش برای بهترین و آماده شو برای بدترین...

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideha نمایش پست ها
    من برای دپارتمان Information Assurance)- Computer Science) میخاستم اپلای کنم، دوستان کسی هست اپلای کرده باشه؟ چند تا سوال داشتم:
    مثلا یکی از سوالام:
    گفته شده در فرایند اپلای آنلاین درسهای مرتبط با CS رو به همراه نمره در یک داک جدا آپلود کنید. من نمیدونم منظورشون از این دقیقا چه درسایی هست و کدوما رو لیست کنم. خب ریزنمرات همه آپلود میشه دیگه. ببینن خودشون!!
    من راجع به پاسخ سؤال شما مطمئن نیستم. از من چنین چیزی نخواسته بودند. اما حدس می زنم چون زیاد پیش می آید که دانشگاه های آمریکایی در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشجوهایشان را از رشته هایی جز رشته ی خودشان پذیرش کنند، چنین لیستی را می خواهند تا بتوانند در یک نگاه بررسی کنند که فرد حداقل دروس مورد نیاز را گذرانده است یا نه. احتمال می دهم منظورشان دروس تخصصی CS باشد.

این دانشگاه، دانشگاه هلوی من بود! همه چیز را آن لاین دریافت کرد و ظرف مدت پنج روز پس از سابمیت هم اپلیکیشن مرا برای بررسی به دپارتمان سپرد. البته من اواسط دسامبر اپلیکیشن ام را سابمیت کرده بودم. شاید این زود اقدام کردن هم در تسریع بررسی بی تأثیر نبوده است.

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

تو این دانشگاه نمره GRE رو باید ریپورت کنیم یا همون کپی که توی اپلیکیشن اپلود کردیم بسه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmkp نمایش پست ها
    تو این دانشگاه نمره GRE رو باید ریپورت کنیم یا همون کپی که توی اپلیکیشن اپلود کردیم بسه؟؟؟
    از این جا:

Official GRE scores are required for **ALL applicants who have not received or will not receive a bachelor’s degree in an ABET accredited engineering program from a college or university that is located within the U.S.

Member Caltech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

دوستان یه چیز این دانشگاه منو شیفته خودش کرده و اون اینکه فقط و فقط 2 مایل با دانشگاه MIT فاصله داره. یعنی دو سه کوچه بالاتر. یعنی شما به اساتید اونجا هم راحت دسترسی دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

خب دوستانی که شیفته این دانشگاه شدین ممنون میشم یه راهنمایی کنین. من سه تا از استادامو نوشتم که برام ریکام بدن یکیشون امریکاست و خیلی راحت ریکامند کرد منو! اون دوتای دیگه ایرانن و گویا اصلن ایمیلی بهشون نرسیده! ممنون میشم بگین شما با ریکام استادای ایرانی چکار کردین؟ واسه شما هم این مشکل بوده؟هست؟نیست؟
    سپاس
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    خب دوستانی که شیفته این دانشگاه شدین ممنون میشم یه راهنمایی کنین. من سه تا از استادامو نوشتم که برام ریکام بدن یکیشون امریکاست و خیلی راحت ریکامند کرد منو! اون دوتای دیگه ایرانن و گویا اصلن ایمیلی بهشون نرسیده! ممنون میشم بگین شما با ریکام استادای ایرانی چکار کردین؟ واسه شما هم این مشکل بوده؟هست؟نیست؟
    سپاس
    استادهای ایرانی من اصلن مشکلی نداشتند. ایمیل را راحت دریافت کردند و خیلی راحت هم کار توصینه نامه ها را تکمیل کردند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    استادهای ایرانی من اصلن مشکلی نداشتند. ایمیل را راحت دریافت کردند و خیلی راحت هم کار توصینه نامه ها را تکمیل کردند.
    جالبه! ممنون از راهنماییتون والا منکه هرچی به این اساتید میگم ایمیل رسید یه اس مس بدین جواب نمیدن! فکر میکردم لابد مشکلی پیدا کردن و هنوز ایمیلی نرسیده! پس منتظر التماس بیشتر از سوی دانشجوی نگون بختی مثه من هستن!
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    سپاس
    راستش من این مشکلو نداشتم ولی بچه ها تو فروم LOR از مشکلاتشون نوشتن. ولی مشکلشون نرسیدن ایمیل نبوده، خراب بودن لینک ایمیل بوده. یعنی حتی در Spam هم نیست؟ من ریکامایی که استادام میگفتن مشکل داره، سعی میکردم یه ریکامم به ایمیل خودم بفرستم ببینم سیستم چه جوریه، بعد پاکش میکردم البته، قبل سابمیت کردن، نمیدونم بعد سابمیت هم میشه پاک کرد یا ایمیل جدید وارد کرد یا نه. شمام همین کارو بکن :P، اگه لینک خرابه اسم و ایمیل استادو پاک کن دوباره وارد کن درست میشه. منظورم اینه کلا referee مورد نظرو پاک کن، دوباره اطلاعاتشو بده.

صفحه 1 از 39 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)