صفحه 2 از 39 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 390

موضوع: Northeastern University

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

پیش فرض پاسخ : Northeastern University

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    راستش من این مشکلو نداشتم ولی بچه ها تو فروم LOR از مشکلاتشون نوشتن. ولی مشکلشون نرسیدن ایمیل نبوده، خراب بودن لینک ایمیل بوده. یعنی حتی در Spam هم نیست؟ من ریکامایی که استادام میگفتن مشکل داره، سعی میکردم یه ریکامم به ایمیل خودم میفرستادم ببینم سیستم چه جوریه، بعد پاکش میکردم البته. شمام همین کارو بکن :P، اگه لینک خرابه اسم و ایمیل استادو پاک کن دوباره وارد کن درست میشه.
    من به این استادای ایرانیم گفتم ایمیل رسیدبهم بگین! فکر نمیکنم دیگه انقد فاقد شعور باشن که بی اطلاعم بزارن! به همین دلیل فکر میکنم شاید مشکل از ایمیلشون باشه! از طرفی ایمیلو که وارد کردم ارور نداد و گفت فرستاده شده برای اساتیدت!!!!! استاد امریکاییم که یه روز بعدش ریکام فرستاد و حتی برام فورواردم کرد.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    من به این استادای ایرانیم گفتم ایمیل رسیدبهم بگین! فکر نمیکنم دیگه انقد فاقد شعور باشن که بی اطلاعم بزارن! به همین دلیل فکر میکنم شاید مشکل از ایمیلشون باشه! از طرفی ایمیلو که وارد کردم ارور نداد و گفت فرستاده شده برای اساتیدت!!!!! استاد امریکاییم که یه روز بعدش ریکام فرستاد و حتی برام فورواردم کرد.
    آره، من فک میکنم مشکل از ایمیل های دانشگاهای ایرانه، چون یه استاده منم کانادائه تا حالا هیچ ریکامه آنلاینی با لینک خراب براش فرستاده نشده، ولی تو استادای ایران تا حالا با سه تا دانشگاه به مشکل برخورد کردیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

راستش من این مشکلو نداشتم ولی بچه ها تو فروم LOR از مشکلاتشون نوشتن. ولی مشکلشون نرسیدن ایمیل نبوده، خراب بودن لینک ایمیل بوده. یعنی حتی در Spam هم نیست؟ من ریکامایی که استادام میگفتن مشکل داره، سعی میکردم یه ریکامم به ایمیل خودم بفرستم ببینم سیستم چه جوریه، بعد پاکش میکردم البته، قبل سابمیت کردن، نمیدونم بعد سابمیت هم میشه پاک کرد یا ایمیل جدید وارد کرد یا نه. شمام همین کارو بکن :P، اگه لینک خرابه اسم و ایمیل استادو پاک کن دوباره وارد کن درست میشه. منظورم اینه کلا referee مورد نظرو پاک کن، دوباره اطلاعاتشو بده.
    شما چجوری قبل از سابمیت ایمیل دریافت میکردی به عنوان کسی که ریکامند میکنه! من تا سابمیت نکردم و هزینه رو پرداخت نکردم ایمیل نرفت به اساتید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

آره، من فک میکنم مشکل از ایمیل های دانشگاهای ایرانه، چون یه استاده منم کانادائه تا حالا هیچ ریکامه آنلاینی با لینک خراب براش فرستاده نشده، ولی تو استادای ایران تا حالا با سه تا دانشگاه به مشکل برخورد کردیم.
    خیلی هم که این استادای ایرانی همکاری میکنن! با التماس تو رو خدا بیا از من یه کم تعریف کن راضیشون میکنیم ریکام بدن بعد اونطرف دانشگاهه حالمونو میگیره! من به دانشگاه ایمیل دادم دیگه نمیدونم! شما اطلاع ندارین تا چند روز بعد ددلاین استاده میتونه ریکام بده؟ بعد تا اینا ریکامند نکنن تو پروسه بررسی قرار نمیگیرم؟

شما چجوری قبل از سابمیت ایمیل دریافت میکردی به عنوان کسی که ریکامند میکنه! من تا سابمیت نکردم و هزینه رو پرداخت نکردم ایمیل نرفت به اساتید!
    میگم من نورث ایسترن رو نمیدونم اصلا، ولی بقیه دانشگاههایی که اپلای کردم اگه سیستم اپلیکیشن Applyypurself بوده، به محض وارد کردن آدرس استاد ایمیل فرستاده میشده، بعضی دانشگاههام که به سیستم College Net وصل بودن، یا پایین اسم استاده submit recommendation request داشت که میشد قبل فرستادن فرم اپلیکیشن درخواست ریکام بدی، یا تو توضیحاتش میگفت تا فرمو سابمیت نکنی و فی رو ندی ایمیل به رفری ها نمیرسه.

خیلی هم که این استادای ایرانی همکاری میکنن! با التماس تو رو خدا بیا از من یه کم تعریف کن راضیشون میکنیم ریکام بدن بعد اونطرف دانشگاهه حالمونو میگیره! من به دانشگاه ایمیل دادم دیگه نمیدونم! شما اطلاع ندارین تا چند روز بعد ددلاین استاده میتونه ریکام بده؟ بعد تا اینا ریکامند نکنن تو پروسه بررسی قرار نمیگیرم؟
    به دانشگاه ایمیل که زدید، یه ایمیلم به Technical Support اون سیستمی که فرم اپلیکیشن دانشگاه رو ساپورت میکنه بفرستید هم خوبه. راستش من اطلاع دقیق ندارم که بدون ریکام هم بررسی میکنن، اینو تو فروم LOR بپرسید بچه ها با تجربه ترن یا از دانشگاه مربوطه، آخه هر دانشگاه یه قر و فر متفاوت داره

Junior Member sepideha آواتار ها

چرامیره. من هنوز سابمیت نکردم و fee رو پرداخت نکردم ولی ایمیلهای ریکام به استادام رفته ،همین نورث استرن.
    ...Hope for the best and prepare for the worst
    امیدوار باش برای بهترین و آماده شو برای بدترین...

دوستانی که با توصیه نامه ها به مشکل برخورده اند، طبق متن زیر که در یکی از ایمیل هایشان برای من فرستاده بودند، می توانند از استادشان بخواهند توصیه نامه را به دانشگاه ایمیل کند:

Sometimes a recommender has technical difficulties uploading the recommendation or would prefer to email the recommendation. If either is the case ask your recommender to email their letter to grad-eng@coe.neu.edu. We will upload the recommendation to your application within one week of receipt.

به علاوه دوستانی که توصیه نامه ها یا ریپورت آزمون هایشان تا حداکثر دو هفته بعد از 15 ژانویه به دانشگاه می رسد، طبق متن زیر، نگران نباشند:

Last, note that we generally give applicants a 2-week grace period until Jan. 31 to complete their files if Incomplete. So if your letters of recommendation or official test scores are on their way after Jan. 15, please do not be concerned.

Junior Member

به دانشگاه ایمیل که زدید، یه ایمیلم به Technical Support اون سیستمی که فرم اپلیکیشن دانشگاه رو ساپورت میکنه بفرستید هم خوبه. راستش من اطلاع دقیق ندارم که بدون ریکام هم بررسی میکنن، اینو تو فروم LOR بپرسید بچه ها با تجربه ترن یا از دانشگاه مربوطه، آخه هر دانشگاه یه قر و فر متفاوت داره
    سلام
    ببخشيد منظورتون از فروم lor كجاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenlyB نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد منظورتون از فروم lor كجاست؟
    سلام، منظورم اینجا بود.http://www.applyabroad.org/forum/sho...Letter/page189

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)