صفحه 30 از 39 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 390

موضوع: Northeastern University

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : Northeastern University

سلام،
    بنده قصد دارم در یکی دو روآینده برای PhD صنایع اقدام کنم . الان که دارم نظرات را میخونم. تردید پیدا کردم که اپلی کنم یا نه؟؟؟
    واقعا اینقدر اوضاع جواب دادنش بده؟؟؟؟
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

ریاست دانشکده ی برق این دانشگاه برای معرفی دانشکدشون به دانشکده ی ما اومده بودن تو اسلایداشون اومده بود که نرخ پذیرش دانشکده برای دوره ی دکتری 10 درصده ! حالا این عددو می تونین با اعداد موجود تو us news مقایسه هم بکنین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ranjbar نمایش پست ها
    ریاست دانشکده ی برق این دانشگاه برای معرفی دانشکدشون به دانشکده ی ما اومده بودن تو اسلایداشون اومده بود که نرخ پذیرش دانشکده برای دوره ی دکتری 10 درصده ! حالا این عددو می تونین با اعداد موجود تو us news مقایسه هم بکنین
    من که شیطان درونم فریبم داد و اینجا را اپلای کردم حرف جنابعالی صحیح هست، اما باید به یه نکته هم توجه داشته باشیم که این 10 درصد، تعداد زیادی را پوشش میده. طبق آمار US News بیش از 10500 اپلیکنت فقط برای رشته های مهندسی این دانشگاه اقدام کردن. که واقعا آمار خیلی زیادیه. مثلا دانشگاه Lehigh که اونم دانشگاه خیلی تاپی هست (در رشته من) کل اپلیکنت هاش برای رشته های مهندسی کمی بیش از 3000 است. یه جواریی باید بهشون حق داد که دیر جواب میدن چون 10500 نفر خیلی زیاده.
    من که امیدی به اینجا ندارم ولی چون خوشم اومده بود زدم.
    امیدوارم همه دوستانی که اینجا اپلای میکنن موفق باشن

منم خوشم اومده بود و یه استاد داشتن که زمینه کاریش رو خیلی دوست داشتم و اپلای کردم ولی ریجکت شدم
    شاید 50 تا ایمیل دادم به استاده ولی اصلا جواب نداد
    به دانشجوهاش ایمیل زدم حتی یکی شون ایرانی بود ولی هیچکدوم حاضر نشدن به استاد یاد اوری کنن
    بقیه دانشگاه هم همینه جواب بد میدن
    نمیدونم ولی شاید اپلای کردن به جایی که استاد جواب نمیده فقط در صورتی منطقی هست که مثلا تو گرایش ما بیشتر از 5 تا هیئت علمی داشته باشن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    منم خوشم اومده بود و یه استاد داشتن که زمینه کاریش رو خیلی دوست داشتم و اپلای کردم ولی ریجکت شدم
    به دانشجوهاش ایمیل زدم حتی یکی شون ایرانی بود ولی هیچکدوم حاضر نشدن به استاد یاد اوری کنن
    نمیدونم ولی شاید اپلای کردن به جایی که استاد جواب نمیده فقط در صورتی منطقی هست که مثلا تو گرایش ما بیشتر از 5 تا هیئت علمی داشته باشن
    شما رشتتون چی بود؟؟ چقدر وقت طول کشید تا بهتون جواب دادن؟ آخه اگه بنا به جواب استاد باشه من نباید کلا جایی اپلای کنم. چون از هیچ جا جواب ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    من برق قدرت هستم
    مدت زمان جواب دادن مثل همون روال عادی شون بود ولی فکر کنم چون تو قدرت فقط 3 تا استاد داشتن و هیچکدوم هم به من جواب نداده بودن من کارم ریسک الکی بود که اپلای کردم
    حداقل جایی اپلای کنین که یا استاد تشویق به اپلای کرده یا اینکه مثلا 5 تا هیئت علمی مرنبط با کارتون اونجا هست
    حالا بزارین حسن این دانشگاه رو هم بگم که تافل 80 فقط میخوان و برایه جی ارا ای هم فکر کنم فقط کوانت براشون مهمه و خوب دانشگاه خوبیه دیگه
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    من که شیطان درونم فریبم داد و اینجا را اپلای کردم حرف جنابعالی صحیح هست، اما باید به یه نکته هم توجه داشته باشیم که این 10 درصد، تعداد زیادی را پوشش میده. طبق آمار US News بیش از 10500 اپلیکنت فقط برای رشته های مهندسی این دانشگاه اقدام کردن. که واقعا آمار خیلی زیادیه. مثلا دانشگاه Lehigh که اونم دانشگاه خیلی تاپی هست (در رشته من) کل اپلیکنت هاش برای رشته های مهندسی کمی بیش از 3000 است. یه جواریی باید بهشون حق داد که دیر جواب میدن چون 10500 نفر خیلی زیاده.
    من که امیدی به اینجا ندارم ولی چون خوشم اومده بود زدم.
    امیدوارم همه دوستانی که اینجا اپلای میکنن موفق باشن
    صرفا جهت اطلاع عرض می کنم آماری که ما از تیمی که اومدن گرفتیم با اون چیزی که شما دارین می فرمایین متناقضه ! اینا گفتن ما سالی 10 الی 15 دکتری برای برق می گیریم که اگه ضریب ده درصدو در نظر بگیریم متقاضی برق چیزی حدوده 100 تا 150 درصد برای دکتری و اگه متقاضیای برق رو ده درصد کل متقاضیای مهندسی فرض کنیم (من حالا کم فرض کردم ) چیزی بین هزار تا هزار و پونصدتا کل متقاضی دکتری میشن که خیلی با عدد شما فاصله داره ! خلاصه یه جای کار یا از آمار من یا از آمار شما می لنگه !

ApplyAbroad Veteran

صرفا جهت اطلاع عرض می کنم آماری که ما از تیمی که اومدن گرفتیم با اون چیزی که شما دارین می فرمایین متناقضه ! اینا گفتن ما سالی 10 الی 15 دکتری برای برق می گیریم که اگه ضریب ده درصدو در نظر بگیریم متقاضی برق چیزی حدوده 100 تا 150 درصد برای دکتری و اگه متقاضیای برق رو ده درصد کل متقاضیای مهندسی فرض کنیم (من حالا کم فرض کردم ) چیزی بین هزار تا هزار و پونصدتا کل متقاضی دکتری میشن که خیلی با عدد شما فاصله داره ! خلاصه یه جای کار یا از آمار من یا از آمار شما می لنگه !
    بنده طبق آمار US News که امیلیانو توی این پست گذاشتن خدمتتون عرض کردم. گرچه بازم این آمار بالا توجیه کننده بد رفتاری که داشتن نیست. ممنون میشم اگر شما از تجربه خودتون از اپلای برای این دانشگاه تعریف کنید.
    ممنون

محاله سالی انقدر متقاضی باشه .استنفورد پارسال 823 تا بوده .که بیشترین تعداد رو داشته در تمام us

حدود سالی 15 تا درسته. ولی اون 10% که یارو گفته درست نیست. یعنی 10% "کل" متقاضیا نیست. 10 درصد پذیرشای دکترا فاند داره. حدود 550 تا دکترا داره که همین حدود هم فاند دار ها هستن. حالا اگه تقسیم به 5.5 بشه (متوسط طول دکترا) میشه حدود سالی 100 تا جدید که طبق آمار حدود 15 درصدشون برقند که میشه 15 تا. اما این دانشگاه حدود 3500 تا ادمیت میده که اگه به نسبت دانشجوهای حال حاضر تقسیمشون کنیم میشه حدود 700 تا ادمیت دکترا در سال که میشه حوالی همون 100 تا پذیرش دکترای برق. اینا متقاضی "جدی" هستن lol پس همون 10% فاند میگیرند.
    ویرایش توسط BenFranklin : December 5th, 2015 در ساعت 01:04 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)