صفحه 4 از 39 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 390

موضوع: Northeastern University

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

پیش فرض پاسخ : Northeastern University

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    به نظرم این ایمیل ها را می فرستند تا از این که اپلیکنت ها با ایمیل های شان آن ها را بمباران کنند، جلوگیری کنند. در هر حال موضوع بسیار جالبی که در این ایمیل بیان کردند این بود که " به 5% اپلیکنت های دکترایشان فاند می دهند."! واقعن خسته نباشند! من که امید فاند این جا را هم از دست دادم.
    حالا این که خوبه. تو ایمیلی که برای من فرستادن نوشتن 1% دانشجویان مستر اسکولارشیپ میگیرند :دی ( اینا رو حداقل قبلش تو سایتش بگن تا ادم اپلای نکنه :دی)

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmkp نمایش پست ها
    حالا این که خوبه. تو ایمیلی که برای من فرستادن نوشتن 1% دانشجویان مستر اسکولارشیپ میگیرند :دی ( اینا رو حداقل قبلش تو سایتش بگن تا ادم اپلای نکنه :دی)
    منم براي دکتري اين دانشگاه رشته برق اپلاي کردم و امروز ايميل برام اومد که نتيجه نهايي اوايل مارچ مياد اما هيچ صحبتي از درصد تو ايميلشون نکرده بودن و حتي گفته بودن تمامي دانشجويان دکتري تا حدودي کمک هزينه ميگيرن !!

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    منم براي دکتري اين دانشگاه رشته برق اپلاي کردم و امروز ايميل برام اومد که نتيجه نهايي اوايل مارچ مياد اما هيچ صحبتي از درصد تو ايميلشون نکرده بودن و حتي گفته بودن تمامي دانشجويان دکتري تا حدودي کمک هزينه ميگيرن !!
    من واسه دکتری کامپیوتر اپلای کردم و همچین ایمیلی دریافت نکردم. اما قبل از اپلای استاده میگفت یا پذیرش نمیدیم یا اگه بدیم فول فانده!
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    شاید هم واقعن این ایمیل چند شکل دارد.
    اما در ایمیل دریافتی من نوشته شده است که همه ی اپلیکنت های دکترا به صورت اتوماتیک برای فاند در نظر گرفته می شوند، اما فرآیند رقابتی است و باعث اعطای فاند به حدود 5% افراد می شود:

The Funding Award Process

Note that doctoral candidates will automatically be considered for assistantships and fellowships as part of the admissions process. Also note that the applicant pool is large and impressive, and the funding process is competitive with perhaps 5% of doctoral applicants to be offered such awards.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FIT Computer Science

منم apply کردم ولی همچین ایمیلی نیومده .دوستان کسی computer science apply کرده ؟

Junior Member

کسی جوابی از دپارتمان مکانیک گرفته امسال؟

Junior Member

منم مکانیک هستم اما جوابی نیومده هنوز برام.

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط jiru نمایش پست ها
    منم مکانیک هستم اما جوابی نیومده هنوز برام.
    به به، جمع مکانیکی هایی که اینجا اپلای کردن جمعه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

من هم برای دکترای مستقیم computer science اینجا اپلای کردم. تا جایی هم که خبر دارم و تو سایتش هم گفته شده، برای دکترا اگه پذیرش بدن فول فانده. اون ایمیل که دوستان گفتن رو هم نگرفتم. ظاهرا برای دپارتمان های دیگه ای هستش اون شرایط.
    هنوز هم از جواب خبری نشده..

شرایط funding تو همه دانشگاهها دانشکده به دانشکده فرق داره. Northeastern هم از این قاعده مستثنا نیست. اگه به قسمت FAQ در دانشکده های مختلف یه نگاه بندازید شرایط Funding رو نوشته. مثلا برای Computer Science نوشته:

Admitted applicants to the Doctoral program will typically receive a fully funded graduate assistantship, which includes a stipend, full-tuition remission, and health insurance coverage.

اما برای computer and electrical engineering نوشته:

The funding award process is highly competitive for incoming students. If a funding award is to be made, applicants will be notified on their acceptance letter and/or in a separate email.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)