صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

سلام دوستان
    يك سوال داشتم در مورد مقاله خارجي
    ميخواستم ببينم آيا اگر مقاله پذيرفته بشه و استاد هم بگه خودت برو peresent اش كن :-X آيا اين قانون هست كه حتما يكي از نويسندگان بايد باشه ؟ و كس ديگري( مثلا برادر يا خواهر كه در اون كشور هست) با اشراف بر موضوع نميتونه اين كار رو انجام بده؟
    با تشكر

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

معمولا مشخصات شخصی که پرزنت میکنه موقع ثبت نام پرسیده میشه. فکر نمی کنم چنین کاری عملی باشه.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    معمولا مشخصات شخصی که پرزنت میکنه موقع ثبت نام پرسیده میشه. فکر نمی کنم چنین کاری عملی باشه.
    خوب ثبت نام رو انجام بديم چي؟ يعني چك ميكنن بعدا؟ ??? نميشه email زد بهشون كه وكالت دادم فلاني بخاطر مشكلات ويزا بياد پرزنت كنه؟
    آخه خيلي ار كنفرانس ها تا نري بالا سر مقاله حتي وارد كتابشونم نميكنن بعدا.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام دوستان
    يك سوال داشتم در مورد مقاله خارجي
    ميخواستم ببينم آيا اگر مقاله پذيرفته بشه و استاد هم بگه خودت برو peresent اش كن :-X آيا اين قانون هست كه حتما يكي از نويسندگان بايد باشه ؟ و كس ديگري( مثلا برادر يا خواهر كه در اون كشور هست) با اشراف بر موضوع نميتونه اين كار رو انجام بده؟
    با تشكر
    بله حتما باید یکی از نویسندگان مقاله اون رو ارائه کنه کس دیگه ای نمیتونه حالا چه داخلی باشه چه خارجی اما بعضا میشه یه سری کارا کرد کنفرانس رو دور زد به معنی که میشه نرفت اما مقالمون رو چاپ کنیم.
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض ارائه مقاله oral معتبرتر از poster است؟

سلام
    در هنگام فرستادن abstact مقاله، در گزينه هاي ارائه مقاله معمولا oral انتخاب ميشه يا پوستر؟ خوب پوستر بهتر هست ولي ميخوام ببينم اين موضوع مهم هست كه اولش چي بگيم؟ يعني اگه كسي بزنه oral بعد accept نميتونه پوستر ارائه بده؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

سلام
    در هنگام فرستادن abstact مقاله، در گزينه هاي ارائه مقاله معمولا oral انتخاب ميشه يا پوستر؟ خوب پوستر بهتر هست ولي ميخوام ببينم اين موضوع مهم هست كه اولش چي بگيم؟ يعني اگه كسي بزنه oral بعد accept نميتونه پوستر ارائه بده؟
    تا جایی که من میدونم هر کنفرانس یه سری ظرفیت واسه oral داره و یه سری واسه poster. ولی خوب poster احیانا محدودیت کمتری نسبت به oral داره. poster در فاصله هایی توسط نویسنده به بازدید کنندگان ارائه میشه و به نظر من امکان ارتباط رو در رو از مزیت های خوب posterهستش

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

چند تا مطلب در مورد ارسال‌هاي مختلف بود كه من باهاشون مواجه شدم و تجربيات خودمو ميگم:

1- هر ژورنال و كنفرانسي قوانين خاص خودشو داره. بعضي از سوالا كه دوستان پرسيدن ممكنه از يه ژورنال/كنفرانس به يه ژورنال/كنفرانس ديگه فرق كنه. زنگ بزنين تا مطمئن بشين.

2- امكان اينكه تو يه كنفرانس يه نفر ديگه غير از نويسنده‌ها براي ارائه بره وجود داره من هم در مورد كنفرانس داخلي ديدم هم يه كنفرانس خارجي (فرانسه) البته فرد ارائه دهنده بايد كاملا وارد بحث مقاله باشه وگرنه ممكنه اعتبارتونو از بين ببره. (ممكنه كنفرانس‌هايي هم باشن كه قبول نكنن.)

3- بعضي از كنفرانس‌ها بدون ارائه مقاله، اونو چاپ مي‌كنن مثل AIAA (آمريكا).

4- بعضي از ژورنال‌ها خودشون باهاتون تماس مي‌گيرن و مي‌گن فلان مقاله‌اي كه تو فلان كنفرانس‌ارائه دادين رو يه كم ارتقاء بدين و به ژورنال ما بفرستين.
    اصولاً مقاله ژورنالي كه قبلا تو يه كنفرانس ارائه شده فقط تا 70% مطالب مقاله قبلي را بايد در بر بگيرد. AIAA نمونه اين مورد است كه هم كنفرانس‌ برگزار ميكنه و هم ژورنال داره.

5- مقاله‌هاي كنفرانس‌هاي بين المللي ايراني، اصولا مقاله خارجي حساب نمي‌شن.

6- در بعضي از ژورنال‌هاي معتبر و خيلي بزرگ، به شما اين امكان را مي‌دهند كه داورهاي مورد نظرتون رو خودتون پيشنهاد بدين.
    چون انتخاب داور براي يك مقاله يه پروسه وقت گيري هست و بيشترين وقت انتظار شما براي accept يه مقاله تو اين قسمت تلف مي‌شه. شما مي‌تونيد از بين آدمايي كه از مقالات و كارهايشان به عنوان reference استفاده كردين چندتاشو معرفي كنين. البته صلاحيت اون آدما حتما سنجيده مي‌شه و بعد به عنوان داور انتخاب مي‌شن.
    اين كار هم كار اون ژورنال رو راحت تر مي‌كنه و هم پروسه انتخاب مقاله شما رو كمتر مي‌كنه.

اينا مسائلي بود كه خودم بهشون برخورد كرده بودم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض سوال در مورد سابمیت مقاله به کنفرانس

سلام

ببخشيد يه سوال ديگه داشتم
    astract كارم رو به يك كنفرانس در تايلند فرستادم و ليكن وقت submit گذشته بود، مسئولش طي جواب محترمانه اي گفته كه review كننده ها كل مقاله تو ميخوان و معلوم هم نيست كه قبول بشه يا خير. به نظرتون بفرستم؟ يعني كلا در اين جور مواقع صلاح كار چيست؟
    ممنون هستم

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

سلام
    مطمئنا ارائه مقاله به صورت Oral بسیار معتبرتر از Poster هست، حتی برخی از کنفرانس ها مقالات poster را در مراجع یک رشته index نمیکنند.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

astract كارم رو به يك كنفرانس در تايلند فرستادم و ليكن وقت submit گذشته بود، مسئولش طي جواب محترمانه اي گفته كه review كننده ها كل مقاله تو ميخوان و معلوم هم نيست كه قبول بشه يا خير. به نظرتون بفرستم؟ يعني كلا در اين جور مواقع صلاح كار چيست؟
    بفرستید. ضرر که نمی کنید. تازه بهتر هم هست چون کل مقاله را برای شما داوری می کنند

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)