صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

پیش فرض IFAC conference

سلام
    بچه ها کسی مقالش تو کنفرانس فرانسه (2013 IFAC) اکسپت نشده؟ اگر کسی هست یه پیغام خصوصی به من بده.خیلی ضروریه. ممنون

ApplyAbroad Hero

پیش فرض اهميت پوستر

دوستان لطفاً بفرماييد آيا در رزومه، اهميت پوستر به اندازه ارائه شفاهي مقاله هست؟
    يعني ارزش داره 150.000 تومان هزينه كنفرانس رو فقط به خاطر اينكه مقاله مون به عنوان پوستر پذيرفته شده پرداخت كنيم؟؟؟

پیش فرض پاسخ : اهميت پوستر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوستان لطفاً بفرماييد آيا در رزومه، اهميت پوستر به اندازه ارائه شفاهي مقاله هست؟
    يعني ارزش داره 150.000 تومان هزينه كنفرانس رو فقط به خاطر اينكه مقاله مون به عنوان پوستر پذيرفته شده پرداخت كنيم؟؟؟
    دوست عزیز من نظر شخصیمو میگم شاید درست نباشه... شما ام نظر بقیه رو بپرس بعد تصمیم بگیر
    ببین من خودم تعدادی مقاله داخلی و خارجی سابمیت کردم البته واسه همین کنفرانسا... چندتاشون پذیرش شدن و فرصت ارایه حضوری بم دادن اما من نتونستم برم... گواهی بم ندادن چون پولی ام پرداخت نکردم اما بهرحال من تو رزومه ام اوردم که مثلا فلان abstract accepted for oral presentation at the conference... حالا منظور اینکه هیچکی تا حالا از من نپرسیده گواهیت کو؟ یا آیا راست میگی؟
    فکر میکنم پوستر هم در همین سطح باشه... وقتی برای امتیاز و نمره پایان نامه میخوایش ارزش داره پولشو بدی اما صرف رزومه نه... البته به نظر من

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پوستر

ممنون از شما. به هر حال فكر نمي كنم استاد خارجي وقت داشته باشه و بخواد كه مقاله هايي كه در كنفرانس هاي داخلي ايندكس ميشه رو چك كنه تا از صحت ادعاي ما باخبر بشه. يعني ميشه در رزومه هر ادعايي كرد كه ممكن هست حتي مجبور به اثباتش هم نشيم ولي خوب در عرف آكادميك مبنا بر Honesty هست و من هم فعلاً فقط يك ايميل به زبان فارسي از سايت كنفرانس دارم كه جواب پذيرفته شدن مقاله ام رو دادن. پس عملاً چيزي دستم نيست...
    ولي من شنيده ام كه حتي توي ايندكس هم مهم نيست كه مقاله به صورت ارائه شفاهي باشه يا پوستر، يعني به هر حال مقاله در كتابچه كنفرانس چاپ ميشه و ارزش يكساني داره. اي كاش دوستاني كه اطلاع دارند نظرشون رو بگن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

با سلام، می خوام مقالمو برا این کنفرانس بفرستم. http://sdiwc.net/conferences/2013/ta.../registration/
    کسی میتونه راهنمایی کنه این هزینه ها چیه؟

Registration (with CD proceedings only) $ 550
    Second Paper (or more) with CD proceedings only $ 340
    Accompanying person or co-author with no Kit $ 180

Junior Member F_Mehr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mina234 نمایش پست ها
    با سلام، می خوام مقالمو برا این کنفرانس بفرستم. http://sdiwc.net/conferences/2013/ta.../registration/
    کسی میتونه راهنمایی کنه این هزینه ها چیه؟

Registration (with CD proceedings only) $ 550
    Second Paper (or more) with CD proceedings only $ 340
    Accompanying person or co-author with no Kit $ 180
    سلام دوست عزیز
    من خودم تا حالا فقط تو کنفرانس های داخلی شرکت کردم و براساس اون چیزایی که تو این کنفرانس ها دیدم
    اولیش هزینه ثبت نام در کنفرانس به همراه CD proceeding
    دومیش برای زمانیه که شما 2تا مقاله یا بیشتر برای ارائه داشته باشید که تو ایران میگند به ازای هر مقاله اضافه چقدر بدید ولی اینجا از متنی که گذاشتید نمیدونم منظورشون همینه یا نه
    سومیشم وقتیه که یکی بدون داشتن مقاله بخواد در کنفرانس شرکت کنه یا افرادی که اسم های دوم به بعد تو مقاله دارند و میخاند تو کنفرانس شرکت کنند که البته هزینه بدون دادن kit هستش
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Mehr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم تا حالا فقط تو کنفرانس های داخلی شرکت کردم و براساس اون چیزایی که تو این کنفرانس ها دیدم
    اولیش هزینه ثبت نام در کنفرانس به همراه CD proceeding
    دومیش برای زمانیه که شما 2تا مقاله یا بیشتر برای ارائه داشته باشید که تو ایران میگند به ازای هر مقاله اضافه چقدر بدید ولی اینجا از متنی که گذاشتید نمیدونم منظورشون همینه یا نه
    سومیشم وقتیه که یکی بدون داشتن مقاله بخواد در کنفرانس شرکت کنه یا افرادی که اسم های دوم به بعد تو مقاله دارند و میخاند تو کنفرانس شرکت کنند که البته هزینه بدون دادن kit هستش
    موفق باشید
    ممنونم از راهنماییتون، یه سوال دیگه داشتم. تو سایت کنفرانس گفته شده
    All papers submitted will be reviewed by a minimum of two reviewers. All the papers will be submitted to IEEE for potential inclusion to IEEE Xplore as well as other Abstracting andIndexing (A&I) databases.
    در مورد اون آیتم اول که 550$ هست یعنی مقاله تو IEEE هم ایندکس میشه دیگه؟

Junior Member F_Mehr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ME

All papers submitted will be reviewed by a minimum of two reviewers. All the papers will be submitted to IEEE for potential inclusion to IEEE Xplore as well as other Abstracting andIndexing (A&I) databases.
    خواهش میکنم
    بله فکر میکنم ولی بازم بپرسید چون من فقط داخلی شرکت کردم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

هنوز قطعی نیست که ایندکس بشه (potential inclusion). تقاضای ایندکس شدن رو دادند و اگر IEEE قبول کنه ایندکس میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هنوز قطعی نیست که ایندکس بشه (potential inclusion). تقاضای ایندکس شدن رو دادند و اگر IEEE قبول کنه ایندکس میشه.
    دوست عزیز ممنون از پاسخت، علت انتخاب این کنفرانس برای من همین ایندکس شدنش تو IEEE بود. تقریبا بیشتر کنفرانسهایی که دیدیدم زده بود potential inclusion to IEEE. به نظرتون چقدر میشه بهشون اعتماد کرد. چون با توجه به این هزینه ی بالایی که میگیرن اگه تو IEEE ایندکس نشه که اصلا ارزش نداره. معمولا چند درصد احتمال ایندکس شدن است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)