صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

Junior Member

پیش فرض بررسی 3 موضوع بسیار مهم در رابطه با مقاله

سلام به همه دوستان عزیز
    بنده 3 موضوع رو میخواستم مطرح کنم که فکر میکنم سوال خیلی از افراد باشه(رشته بنده پزشکی هست):
    1-ارزش پذیرش یک مقاله در یک همایش بین المللی به صورت پوستر بالاتر هست یا پذیرش مقاله در یک همایش ملی اما بصورت سخنرانی(Oral)؟
    2-چون شما نمیدونید در یک همایش مقالتون پذیرفته میشه یا نه همزمان مقالتون رو به یک کنگره دیگه ارسال میکنید، بعد از اعلام نتایج مقاله در هر 2 کنگره پذیرفته میشه. در این حالت میشه ذکر کرد که مقاله مذکور در 2 کنگره مورد پذیرش قرار گرفته؟
    3-مقاله ای که بصورت سخنرانی پذبرفته میشه اگه شما نویسنده مسئول(Co respond Author) نباشید و در این مقاله نویسنده همکار باشید آیا برای شما هم امتیازی داره؟
    لطفا دوستان عزیزی که در این زمینه اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند.
    سپاس فراوان.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بررسی 3 موضوع بسیار مهم در رابطه با مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Amb نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    بنده 3 موضوع رو میخواستم مطرح کنم که فکر میکنم سوال خیلی از افراد باشه(رشته بنده پزشکی هست):
    1-ارزش پذیرش یک مقاله در یک همایش بین المللی به صورت پوستر بالاتر هست یا پذیرش مقاله در یک همایش ملی اما بصورت سخنرانی(Oral)؟
    2-چون شما نمیدونید در یک همایش مقالتون پذیرفته میشه یا نه همزمان مقالتون رو به یک کنگره دیگه ارسال میکنید، بعد از اعلام نتایج مقاله در هر 2 کنگره پذیرفته میشه. در این حالت میشه ذکر کرد که مقاله مذکور در 2 کنگره مورد پذیرش قرار گرفته؟
    3-مقاله ای که بصورت سخنرانی پذبرفته میشه اگه شما نویسنده مسئول(Co respond Author) نباشید و در این مقاله نویسنده همکار باشید آیا برای شما هم امتیازی داره؟
    لطفا دوستان عزیزی که در این زمینه اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند.
    سپاس فراوان.
    1. بسته به همایش بین المللی اش داره. اگر خیلی معتبر باشه پوسترش ارزش بیشتری داره.
    2. اینکار کلا غیرقانونی است. حالا میخواهید توی رزومه هم ذکرش کنید؟!!
    3. مسلما امتیاز داره هرچند نویسنده اول بودن ارزشش بیشتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. بسته به همایش بین المللی اش داره. اگر خیلی معتبر باشه پوسترش ارزش بیشتری داره.
    2. اینکار کلا غیرقانونی است. حالا میخواهید توی رزومه هم ذکرش کنید؟!!
    3. مسلما امتیاز داره هرچند نویسنده اول بودن ارزشش بیشتره.
    ممنون از پاسختون. در مورد سوال اول همایش بین المللی که در داخل ایران برگزار میشه.
    و در مورد مطلب شماره 2 شما باید بگم من نمیدونستم که مقالم در کنگره اول پذیرفته میشه به خاطر همین به همایش دوم فرستادم و این رو با قاطعیت میگم(چون قبلا هم در این مورد تحقیق کردم) که اینکار با این شرطی که عرض کردم به هیچ عنوان نمیتونه غیر اخلاقی باشه.
    سپاس

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسختون. در مورد سوال اول همایش بین المللی که در داخل ایران برگزار میشه.
    و در مورد مطلب شماره 2 شما باید بگم من نمیدونستم که مقالم در کنگره اول پذیرفته میشه به خاطر همین به همایش دوم فرستادم و این رو با قاطعیت میگم(چون قبلا هم در این مورد تحقیق کردم) که اینکار با این شرطی که عرض کردم به هیچ عنوان نمیتونه غیر اخلاقی باشه.
    سپاس
    بهرحال شما فقط مقاله تون رو در یکی از این همایش ها میتونید ارائه کنید و درنتیجه نمیتونید هر دو را در رزومه تون بگذارید. اکثر کنفرانسهای معتبر هم این شرط رو میگذارند که مقاله ارائه شده should not be under review for another publication or conference.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بهرحال شما فقط مقاله تون رو در یکی از این همایش ها میتونید ارائه کنید و درنتیجه نمیتونید هر دو را در رزومه تون بگذارید. اکثر کنفرانسهای معتبر هم این شرط رو میگذارند که مقاله ارائه شده should not be under review for another publication or conference.
    ممنون ولی در مورد سوال 1 نفرمودید کدوم ارزش بالاتری دارن؟(با این فرض که اون مقاله بین المللی داخلی هست)
    سپاس

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سپاس
    این کار شما از نظر آکادمیک کاملا غیر اخلاقیه، در ضمن توجیهتونم اصلا منظقی نیست،
    توصیه میشه تو رزومت هر دو رو با یه عنوان نیاری، لااقل عنوانو عوض کن.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    این کار شما از نظر آکادمیک کاملا غیر اخلاقیه، در ضمن توجیهتونم اصلا منظقی نیست،
    توصیه میشه تو رزومت هر دو رو با یه عنوان نیاری، لااقل عنوانو عوض کن.
    ببخشید شما در این مورد تحقیق کرده اید؟ چون بنده در این مورد تحقیق کرده ام : اگه در همایش ذکر نشده باشه که این مقاله جایی در حال بررسی نباشه و اینکه شما هم ندونید آیا در همایش اول مقاله تون پذیرفته میشه یا نه و نتایج مشخص نشده باشه شما میتونید مقاله تون رو به همایش ثانویه ای بفرستید. البته بله در رزومه باید یکی رو نوشت ولی ارسال به همایش دوم با این شرایطی که بنده عرض کردم غیر اخلاقی نیست.
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

سپاس
    پذيرش مقالات در همايشها و كنفرانسها مشروط به پرداخت نهايي هزينه ثبت نام هست. اگر در هر دو كنفرانس پذيرفته شده خب فقط پول يكيشو بديد. اما اگه پول هر دوتا رو دادي و در كتاب مقاله هر دو كنفرانس چاپ شده سعي كنيد توي رزومه تنها به اون كنفرانسي كه ميدونيد معتبرتره ارجاع بديد.
    حالا فرض بر اينكه هردو رو توي رزومه عنوان كرديد و براي استاد فرستاديد اين رزومه رو. 100 درصد ازتون توضيح ميخواد. اگر ميدونيد كه كتاب كنفرانستون روي اينترنت حالا هر سايتي ايندكس نميشه ( يعني لينكي براش نيست رو نت و استاد نتونه كه به قول معروف استعلام بگيره كه معمولا 90 درصد كنفرانسا اينجوريا هستن) شما ميتوني بگي كه نتايج فرق ميكرده اما باس جواب آماده داشته باشي و استاد رو قانع كني كه تكراري نيستن و صرفا موضوعات يكي هست. اما اگه از شانس بد هر دوتا مقاله ايندكس بشن خب كارتون گير ميكنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

پیش فرض پاسخ : ارایه مقاله در کنفرانس

در مورد اعتبار هر كنفرانس هم اينو بگم كه به جدول هزينه ها بريد. هرچي هزينه هاي ثبت نام كمتر بود اعتبار كنفرانس بيشتره (توي رشته مكانيك خودمون ميگما فردا مثال نقض نياريدا)
    مثلا در ASME در اكثر موارد با هزينه 60-100 دلار ميشه نزديك به 5 مقاله ثبت كرد. پروسه داوري هم صد در صد شبيه ‍مجلات آي اس آي هست اما چون داور كم ميارن و امكان داره داوراي با اعتبار كمتري مقالتونو داوري كنن اعتبار كمتري نسبت به ISI داره طبيعتا.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ارایه مقاله در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط ddahmadss نمایش پست ها
    در مورد اعتبار هر كنفرانس هم اينو بگم كه به جدول هزينه ها بريد. هرچي هزينه هاي ثبت نام كمتر بود اعتبار كنفرانس بيشتره (توي رشته مكانيك خودمون ميگما فردا مثال نقض نياريدا)
    مثلا در ASME در اكثر موارد با هزينه 60-100 دلار ميشه نزديك به 5 مقاله ثبت كرد. پروسه داوري هم صد در صد شبيه ‍مجلات آي اس آي هست اما چون داور كم ميارن و امكان داره داوراي با اعتبار كمتري مقالتونو داوري كنن اعتبار كمتري نسبت به ISI داره طبيعتا.
    در مورد بقیه رشته ها صدق نمیکنه. کنفرانسهای مهم IEEE در مهندسی برق هزینه ثبت نام شون تا 700-800 دلار هم میرسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)